Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung Z4: low-end s OS Tizen pre Indiu

· · Diskusia
Samsung to s operačným systémom Tizen nevzdáva. Naopak, v Indii debutuje štvrtá generácia smartfónu určená pre rozvojové krajiny.

Operačný systém Tizen vývojárov neláka tak ako Android alebo iOS, ponuka aplikácií je preň oveľa skromnejšia. V Indii ale zrejme používateľom možnosti platformy stačia, a tak kórejský výrobca prichádza s ďalším modelom. Prekvapí, že Samsung Z4 prináša oproti predchodcovi menšie rozmery, nižšiu kapacitu batérie a horšie rozlíšenie displeja i zadnej kamery.

Samsung Z4

Podľa Samsungu je novinka pripravená pre sociálne siete, čomu zodpovedá prítomnosť LED blesku pri prednej kamere a podpora LTE sietí. Medzi kľúčové špecifikácie patrí 4,5-palcový WVGA displej (480 x 800 b.), štvorjadrový procesor s taktom 1,5 GHz, 1 GB RAM, 2050 mAh batéria a predná i zadná kamera s rovnakým 5 Mpix rozlíšením.

Predaj Samsungu Z4 štaruje v Indii už tento mesiac a postupne sa rozšíri na ďalšie vybrané trhy. K dispozícii bude v čiernej, zlatej a striebornej farbe. Objaví sa aj v dual SIM verzii.

news.samsung.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188