Techbox 9-10/2011

  • Martin Hombauer 22.09.2011 - 12:00

    števo: už som si ho prečital ..dobra praca :)

  • anonymous22.09.2011 - 12:45 Trvalý odkaz

    tibor_sk: chces mi povedaz ze si precital skoro 100 stran za den-dva?

    anonymous22.09.2011 - 14:53 Trvalý odkaz

    Josa: ocakaval som kedy sa techbox osamostatni. no necakal som ze bcmobil uz nebude. skoda. ale techbox ma asi laka viac ku kupe ako bc-cko. prajem vela stastia. inak roman je aj nadalej sefredaktor, alebo so zmenou prisla aj zmena na tejto pozicii?

    anonymous22.09.2011 - 16:13 Trvalý odkaz

    Draho: Roman je aj nadalej sefredaktorom :)

    anonymous22.09.2011 - 16:24 Trvalý odkaz

    tomas: akurat co tu chyba operatori pod lupou v techboxe sa to uz nenachadza skoda

    anonymous22.09.2011 - 16:51 Trvalý odkaz

    Ondrej115: Mne sa viac pačil BCMobil lebo ostatne ako fotaky,kamery,tablety,vykonne notebooku ma až tak nezaujimaju ako mobily.Ale na druhej strane nieje zle si prečítat aj o inej technike ako mobil :).Škoda že nieje už retro-recenzia :_( tu som mal najradšej ako zberatel mobilov

    anonymous22.09.2011 - 21:17 Trvalý odkaz

    Roman: Ahojte, dakujeme za prispevky :) Sme radi, ze sa casopis paci... k tym operatorom, nateraz sme sa rozhodli sa im nevenovat, pretoze sme chceli skutocne priniest casopis TECHBOX, nielen nove logo a obsah identicky ako BCMOBIL... Co sa vsak tyka retrorecenzii Ondrej snad potesim. Urcite sa vratia uz od vianocneho vydania, a dokonca planujeme uz "retrorecenzovat" aj ine produkty ako telefony. Tentokrat len nevyslo miesto. Este by som rad napisal, ze verim, ze citatelia BC-cka nebudu velmi sklamani a posunu sa dalej s nami. Ako som sa aj v editoriale snazil naznacit, vsetko so vsetkym suvisi a som presvedceny, ze okrem mobilov aj vy pouzivate i mnoho inych "tech" hraciek, resp. minimalne po nich tuzite, alebo zatuzite?

    anonymous22.09.2011 - 23:14 Trvalý odkaz

    Peterson: Neuvazujete aj o vydavani TECHBOX-u pre iPad ? Myslim, ze vela vasich citatelov by to uvitalo, vratane mna. Len keby ste uz do toho isli, nech to nie je len preklopene PDF-ko, priklad ako to nema vyzerat najdete u PC REVUE, najlepsie je pouzit riesenie od Adobe...

    anonymous26.09.2011 - 14:11 Trvalý odkaz

    two man: dobrá práca skvelé počítaníčko

    anonymous28.09.2011 - 11:47 Trvalý odkaz

    Roman: Dobry den Peterson. Urcite vydavanie pre iPad pripravime. Ono styl PC REVUE je najjednoduchsi, v najblizsich dnoch pripravime jednoduchy predaj PDF casopisu, aby ste ho mali k dispozicii. Ale presne ako pisete, to nie je to prave a neprinasa pridanu hodnotu. Poriadne interaktivne vydanie pre iPad, ale i pre Android smartfony sa pokusime priniest v buducom roku. Drzte palce

    anonymous28.09.2011 - 11:48 Trvalý odkaz

    roman: pardon, Android tablety...