Samsung Galaxy Y (Samsung S5360)

  • Martin Hombauer 27.10.2011 - 02:00

    poradte mi : mám nadstavené zvonenia na viacero osôb iné a vždy mi zo zvoní ako sa mu chce.Raz to ktoré mám zvolené,druhýkrát zvonenie,ktoré mám na niekoho iného. Nikto mi nevie poradiť prečo sa to zmení.

  • anonymous15.11.2011 - 18:34 Trvalý odkaz

    tom2910: kup radsej novu xperiu mini

    anonymous15.11.2011 - 20:53 Trvalý odkaz

    Mirka: Prosím vás tá navigácia funguje zadarmo,či s pripojením na net a mapa Slovenska tam už je?ďakujem za info.

    anonymous16.11.2011 - 17:38 Trvalý odkaz

    Lasius: Navigácia fuguje zadarmo, niekto znalý Ti ju musí do telefónu dostať a nainštalovať. Odporúčam Sygic. Takisto odporúčam Ti nainštalovať prostredie Spb Shell (spb.com/android-software/shell/).

    anonymous20.11.2011 - 14:40 Trvalý odkaz

    marek: ahojte chcem sa spitat ktori telefon si mam zobrat bud se xperia x8 ,lg optimus net alebo toto pls poradte

    anonymous20.11.2011 - 20:51 Trvalý odkaz

    Ľuboš: Zdravím aj ja mám ten istý problém rozhodujem sa medzi xperia x8 a týmto samsungom ktorý si vybrať ??

    anonymous21.11.2011 - 11:44 Trvalý odkaz

    pindiq: Včera sme prechádzali na program 40 od Telekomu, tento telefón k nemu bol za 39€,tak sa mamka ulakomila a vzala si ho. Je veľmi sympatický,ľahký,nenáročný a je to v podstate prvý android android v rodine. Veľa som sa s ním nehral,stihol som tam dať droid stats na kontrolu spotreby hovorov a to je asi tak všetko čo mama bude používať. Mne ako náročnému používateľovi (bažiacom po HTC desire S) by určite vadil ten displej - vo videorecenziách to až tak nevidno ale v réale je to dosť zlé,aspoň pre mňa,mamka sa nesťažuje. foťák autofocus nemá,fotku za denného svetla sa mi ešte nepodarilo urobiť,keďže ho má zo sebou v práci,ale ráno za šera som jednu spravil a povedal by som že je slušná. Čo sa X8ky týka,má to kamošova mamka (taky ženský telefón :D ) má to podstatne krajší displej ako galaxy Y,ale jednak mi to príde ako tehla a takisto sa mi nepáči tá SE úprava androidu (koľko ľudí toľko chutí) toľko z mojej strany,večer sa k telefónu dostanem opäť,kto by mal záujem nech sa pýta,skúsim danú vec otestovať a dám vedieť. Opäť však pripomínam že je to telefón pre nenáročných,komu nevadí slabší foťák bez prisvetlenia alebo horší displej. Reakcie sú inak bleskové ;)

    anonymous21.11.2011 - 19:02 Trvalý odkaz

    marek: cau chcem sa spitat neviem najviac rozhodujem medzi timito ku kazdemu mobilu my povedali ze nech beriem ten konkretny tak neviem co nanho vravis ? vies moj oco ma galaxy ace a zda sa mi perfekty toto mi pripada ako jeho zmensen kopia tak neviem

    anonymous21.11.2011 - 20:29 Trvalý odkaz

    milos: ahoj, nemas moznost ho otestovat niekde kde je zly signal a porovnat s inym telefonom? dik

    anonymous21.11.2011 - 23:23 Trvalý odkaz

    piet´samsung: Ako majiteľ známeho bratislavského shopu z mobilnými telefonmi môžem otvorene povedať že tento mobil sa objednava,kupuje ako teple rozky tak toto som zažil iba pri iphonoch a se k610i.Mobil som aj osobne otestoval je pomerne svojej cene výkonný,nie je to galaxy s2..ale je to skôr mobil určený začiatočnikom a menej náročným užívateľom ale dyzajnom je dokonalý... Ps za chybí sa ospravedlňujem
    Richard Schwartz

    anonymous22.11.2011 - 19:53 Trvalý odkaz

    pindiq: marek: moje okolie zase na galaxy ace dosť nadáva (rozmaznaní ex-iPhone-ňáci) . v podstate ide o zmenšenú verziu,základným rozdielom je slabšie rozlíšenie displeja, čo v praxi znamená,že si dokument/www stránku musíš prizoomovať bližšie aby si to vedel čítať. Inak na to čo ponúka má perfektnú cenu,ja osobne kritizujem displej pretože mám oči pre hvga a vyššie ;)
    milos: som z KE a celý týždeň sa tu zdržiavam,cez víkend občas zájdem mimo ale pre povinnosti nemám veľmi možnosť vycestovať na prechádzku do lesa napr. až sa 3x nabije/vybije batéria tak začnem s testovaním všetkého možného.
    K výdrži: telefón sa vybral z predajne v nedeľu podvečer,mal zhruba 75%batérie,mame sa po prvýkrát vybil dnes po ceste z práce (utorok podvečer) .. ale nebol úplne vyťažovaný,možno pár aplikácií čo som doň podával včera

    anonymous22.11.2011 - 23:22 Trvalý odkaz

    Tomas: Zdravím chcel by som sa spýtať , ako si tam nastavím zvonenia , lebo mi to vyhadzuje iba tie melodie ktoré boli v mobile od začiatku , a na butik mi tiež nejde prepnuť moja vlastnma hudba , poradte mi prosim :)

    anonymous26.11.2011 - 07:10 Trvalý odkaz

    Šani: otvoríš skladby podržíš tú ktorú chceš vyhodí pár možností a nastavíš si to ako zvonenie.mám tento fón pár dní oboznamujem sa s ním poradte aby nežralo baterku ďaka

    anonymous26.11.2011 - 10:45 Trvalý odkaz

    Johny: zdravim... stiahol som si aplikaciu na kontrolu spotreby hovor a sms DROIDSTATS...a len by som chcel vedeit ako to vlastne funguje...a ci kazde fakturacne obdobie, ktore je od 22. do 21. musim znova zadat povet vlnych minut a sms...dakujem

    anonymous26.11.2011 - 14:49 Trvalý odkaz

    tomas: šani , dik ale už som mnat prisiel , že keď ideš cez prehravaš a stlačiš lave tlačitko na požadovanej pesničke tak tam to vyskoči ako nastavenie zvonenia :) ale aj tak dik

    anonymous27.11.2011 - 09:38 Trvalý odkaz

    Lukáš: Zdravím používa niekto na tomto telefóne navigáciu? či Vám ide alebo nie. Ja mam s tým problém a neviem to spustiť. Stále to chce len dátové pripojenie a neviem či sa ju dá použiť aj off nech nemusím platiť, keď internet v mobile nevyužívam. Vďaka za rady

    anonymous27.11.2011 - 20:21 Trvalý odkaz

    pindiq: GPS: keď trošku pogoogliš a dostaneš sa k návodu ako si stiahnuť "vyliečenú" verziu sygic alebo route66 a k nej aj príslušné mapy,tak si to budeš pochvaľovať ;) je potrebné mať zapnuté gps a zakázať dátové prenosy,používať iba 2G sieť a potom by polohu malo hľadať len cez družice
    droidstats: dá sa tam nastaviť aktuálny program od operátora (voľné minúty,sms,dáta),rovnako aj začiatok zúčtovacieho obdobia na 30dní ;) každý ďalší mesiac sa to obnoví,nemusíš nič na novo zadávať :P

    anonymous28.11.2011 - 11:37 Trvalý odkaz

    nechapem: ja mam tento telefon, so všetkym som spokojna ale je normalne že ho musim nabijať každy den???

    anonymous01.12.2011 - 17:16 Trvalý odkaz

    keitlinka: Ahojte, mam tento telefon par dni, takze s nim zatial neviem robit, a preto potrebujem poradit :) som z neho nervozna trochu, lebo v ramci pausalu nemam internet, a on vsetko robi cez net, este aj ked mi mail pride, tak mi to oznami, aj ked hram hry, tak mi to pripojenie stale blika... ako to mam vypnut? bo takymto tempom mi taky ucet pride, ze ma nasi vydedia :D

    anonymous01.12.2011 - 22:02 Trvalý odkaz

    internet: chod do: nastavenia -> Bezdrotove prip. a siete -> Mobilne siete
    -> Pouzit peketove data 'odfajfkni' - hotovo

    anonymous02.12.2011 - 01:43 Trvalý odkaz

    keitlinka: jeeejda, aké jednoduché :D ďakujeeeem velmi moc :-*

    anonymous02.12.2011 - 08:39 Trvalý odkaz

    jalo: čakal som 2 mesiace, aby tento telefón išiel na 1€ v TELEKOME, a tie hovada od 1.12. zvýšili cenu na 29€ !!!...to je iná vianočná akcia !!! buzeranti telekomácky...

    anonymous02.12.2011 - 18:16 Trvalý odkaz

    Johny: ja som to o com si pisal kvetinke mal zafajknute zelenou kvackou...tak to mam odfajknut aby tam nebola ziadna zelena kvacka?

    anonymous02.12.2011 - 18:38 Trvalý odkaz

    keitlinka: hej, odfajkni to, aby to nebolo zelene, a potom to uz nebude stahovat nic z netu... :)

    anonymous05.12.2011 - 18:03 Trvalý odkaz

    heno: Akoze velke sklamanie tento fon podla mojho nazoru ale neva uz ho mam len jedna otazka ako zmenim zvonenie.myslim dat si tam svoje z SD. Dakujem

    anonymous06.12.2011 - 00:01 Trvalý odkaz

    tomas: heno , chod cez prehravač , daj si pesničku ktoru chceš mať na zvoneni a otvor si ju , daj si lavym tlačidlom , a tam ti vybehne nastaviť ako zvonenie :) ale musíš isť cez ten prehrávač :)

    anonymous07.12.2011 - 12:15 Trvalý odkaz

    heno: Jej dakujem ake jednosuche

    anonymous08.12.2011 - 21:29 Trvalý odkaz

    roman: Kupil som si tento fon,je urcite lepsi ako se x8,je svizny,aj dobre fotky roby.len zadny kryt a tlacitka su striekane,tak sa skoro osucha farba,co zamrzi.poradte niekto:ako ho pouzit ako modem?nokia mi isla aj cez bluetooth,stacilo ho zapnut

    anonymous08.12.2011 - 22:57 Trvalý odkaz

    jaro: Samsung Y neprehráva na webe flash?

    anonymous10.12.2011 - 16:05 Trvalý odkaz

    igi: Je možné tento samsung využiť aj ako modem?

    anonymous13.12.2011 - 11:44 Trvalý odkaz

    friend155: MT-jednoduchy, rychle reakcie, rychle pripojenie na soc. siete, prehravanie videi z youtube cez wifi - moznost prehravat aj HD, rychle stahovanie audio a video do MT cez wifi. Navigácia Sygic pre andr. 11.2.2 funguje bezproblemovo, celkom presne, bez stahovania dat z netu (bez spoplatnenia). Zaver- ak nepocitam slabsiu viditelnost na slnku, tak celkova spokojnost, za tie prachy az-az. Kto chce jednoduchost, rychlost a eleganciu doporucujem.

    anonymous15.12.2011 - 21:30 Trvalý odkaz

    Nikolas: Paradny mobil som snim spokojny netreba my ziadne velke hovado any toho nelutujem fotak pouzivam 2 krat do roka a nato mi staci 2megapixle, funguje to co ma ,wifi plny svoju funkciu ani nevadi velkost displeja, procesor ale nevyzera taky silni ako je napisane ,troska skoda toho qvga ale ta cena je dobra pred 2 tyzdnami som ho kupil za 140e v nayelektre ale na internete som ho nasiel za 105e takze cena je velmy dobra .

    anonymous21.12.2011 - 20:50 Trvalý odkaz

    katarina jsurkova: ahojte chce by som sa spytat daju sa na dsamsung galxy vypnut tony na sms ?a ako siprosim vas zmenim ton budika ..lebo tam su iba tie tony co tam boli ...dakujem moc

    anonymous28.12.2011 - 13:18 Trvalý odkaz

    Vlado z PP: Vypnúť tón pre SMS sa dá : Správy - Nastavenia - Vybrať zvonenie - Tichý.

    anonymous28.12.2011 - 13:20 Trvalý odkaz

    Vlado z PP: Ako si nastavim vlastnu mp3 na SMS alebo Budik ?
    Mne sa na Galaxy Ace osvedcil tento postup.
    Staci si na SDkarte vytvorit priecinok "Media" a v nom priecinky "Alarms", "Notifications", "Ringtones".
    Do nich si nakopirovat svoje MP3 zvonenia a potom uz budu normalne v menu Zvoneni v telefone.
    Alarms = budik
    Notifications = spravy
    Ringtones = zvonenie hovorov
    Plati to vseobecne pre Androidove Samsungy + ine Androidove telefony. Niektore ine znacky (napr. HTC) este potrebuju v zlozke Media zlozku Audio a az potom tie dalsie zlozky. ;-)

    anonymous04.01.2012 - 18:21 Trvalý odkaz

    MARIKA: nam zase nejdu posielat ani primat na samsungu galaxy Y-S5360 mmsky poradte

    anonymous05.01.2012 - 02:11 Trvalý odkaz

    Helpik: Odhadujem ze su vypnute paketove data v nastaveniach bezdratovych sieti - mobilne siete. Trafil som sa?

    anonymous05.01.2012 - 18:20 Trvalý odkaz

    Patulo: Dnes si ho moj tatko kupil u ruzovych za 9€. Kedze mal doteraz Sony Ericsson S302 a celkovo je na mobily antitalent, tak si myslim, ze prave zazije generacny skok s tymto samsungom :)
    Neni to ziadna brutalna masinka, ale ma uplne v pohode velkost dispeja (nemam rad nieco ako htc sensation), velmi dobre sa drzi v ruke a zadny kryt je dobry tiez...... myslim ze plne postaci a splni dnesne moderne ocakavania ludi, ktori chcu volat a maju moznost vyuzit i gps, wifi atd aj ked ma slaby fotak bez svetla :)