Samsung B2700

  • Martin Hombauer 14.01.2009 - 00:33

    toso0077: originálne ,milé , prakticke, až na to že je to Samsung

  • anonymous08.10.2008 - 20:51 Trvalý odkaz

    mirec: suhlasim s tebou samsung nevie robit klasicke telfony

    anonymous08.10.2008 - 22:06 Trvalý odkaz

    Atlis: mirec uz si niekedy videl Samsung Soulb?

    anonymous08.10.2008 - 22:19 Trvalý odkaz

    deli: Juj ale maly displej ma len 1,9 palca ani nie 2 palce a nizke rozlisenie slaby fotak a mizerne video ...

    anonymous09.10.2008 - 11:30 Trvalý odkaz

    toso0077: ja narážam na to že do Samsungu nedáš hry...

    anonymous09.10.2008 - 12:32 Trvalý odkaz

    Samsung master: Ale jasne ze tam das hry, len ked si zgrlos kupit si ich a stiahnut cez wap...
    mirec, velmi by ma zaujimalo, preco panuje povedomie ze Samsung nevie robit klasicke fony? Vie mi to prosim niekto vysvetlit?

    anonymous10.10.2008 - 18:32 Trvalý odkaz

    Audion: neviem cim to je SM ale ja som mal samsung jeden dumb telefon a mal otrasne menu nemal som na to nervy dal som ho prec..neviem ako je na tom teraz

    anonymous14.10.2008 - 09:49 Trvalý odkaz

    misob: celkom pekny outdoor. samsung je v poslednej dobe top, tak ako LG sa pekne vysvihli a zacali diktovat nove tempo..a to je dobre

    anonymous14.01.2009 - 00:34 Trvalý odkaz

    riso: ZAKALDNE INFO prave aktualizovane na PRVY KONTAKT.

    anonymous14.01.2009 - 14:43 Trvalý odkaz

    MIREC : pkeny fon len trosku by ram mohli pridat nieco z dumy aby to vizeralo lebo toto no nefim ale je to pekny fon a keby daco ja som druhy mirec ne ten co pisal hore :D

    anonymous14.01.2009 - 22:40 Trvalý odkaz

    Nitrix: Pripomina mi na prvy pohlad Nokiu 6151

    anonymous07.02.2009 - 12:17 Trvalý odkaz

    clw: tento ?rep je midend? :-O

    anonymous12.02.2009 - 23:18 Trvalý odkaz

    peter: Kupil som si Samsung B2700 hlavne pre jeho odolnost a pridavne funkcie ako kompas,alebo baterka. Tiez som ocakaval, podla papierovych udajov aj slusnu vydr baterie. O to vacsie bolo moje sklamanie, ked som zistil, ze bateria (hoci ma 1300 mAh) vydrzi v telefone ledva dva dni. Telefonujem asi hodinu denne, v noci ho nevypinam a osvit displeja mam na stupni 2, alebo 3 z piatich. Je to skoda, lebo som ocakaval vydrz deklarovamu vyrobcom a ta je od reality velmi daleko. Tento mobil mi vydrzi rovnako, alebo este menej, ako Nokia 6300 s vacsim displejim, viacerymi funkciami a bateriou s nizsou kapacitou.

    anonymous22.03.2009 - 00:03 Trvalý odkaz

    Peter: Opravujem tento svoj prispevok. Slaba vydrz baterie bola preto, ze som nespravne zvolil rezim siete(bol tam predvoleny automaticky a bolo treba zvolit "GSM"). Ked som to urobil, razom sa vydrz baterie znasobila, teraz vydrzi tak, ako uvadza vyrobca. Ked telefonujem cca 1h denne,v noci ho nevypinam, osvetlenie displeja mam na 2. stupni z 5, tak mi vydrzi asi 5 dni, co je solidna vydrz. Nedostacujuci je u tohto telefonu prilis strucny navod, ktory niektore funkcie popisuje len velmi strucne, alebo vobec. Kompas funguje pomerne presne, baterka ma, na mobil, pomerne slusnu svietivost,vyskomer ma nevyhodu v tom, ze sa neda kalibrovat podla nadmorskej vysky a preto je jeho presnost len orientacna (+,- 100m).Inak je to podla mna tento mobil dobra volba pre ludi aktivne travia svoj volny cas v prirode, alebo ho maju u seba pri sporte.

    anonymous07.04.2009 - 19:21 Trvalý odkaz

    rockblock: kedy sa uz naucite jednu vec: ak ide o odolny telefon, ktory ma navyse deklarovanu vysoku vydrz baterie, tak nemozete od neho chciet, aby mal QVGA display. To su nezlucitelne veci a zakazdym, ked taketo vyhlasenie vidim v recenzii, tak skripem zubami... Musite si vybrat, bud budete ochkat nad obrazkami v telefone, ale vazeni, na konci dna ide predsa o to, aby som nemusel telefon krmit ako svoje male babo, 5x denne. Tym skor, ze sa uz vonkoncom nebavime o tzv. multimedialnom telefone.

    anonymous16.06.2009 - 14:49 Trvalý odkaz

    peter: niekde som cital ze sonim XP3 quest ma vydrz baterie 15 hodin hovoru a mesiac v pohotvostnom rezime tak to by som uz bral.

    anonymous07.11.2009 - 08:56 Trvalý odkaz

    EDGE: Mam tento mobil a neviem na nom vypnut EDGE ukazuje mi malu ikonu ktora znarozrnuje ze je zapnute, Je hned vedla signalu. Nieje to uvedene ako to vypnut ani v prilozenom navode. Moze mi niekto s tym poradit? Dakujem

    anonymous21.03.2010 - 21:17 Trvalý odkaz

    Agam: Ko?ko mimút vydrži pod vodou?

    anonymous17.05.2010 - 02:14 Trvalý odkaz

    greeeeg: vie teraz aktualne v maji , niekto o nieakom podobnom novsom tel. ako je sam 2700, z lepsimi funk , a odolnostou , a cenou , alebo aspon take iste hodnoty hlavne odolnost , ak niekto ponukne za iq , cenu kupim
    dik. cakam na mail

    anonymous06.08.2010 - 23:58 Trvalý odkaz

    grco: Ja si idem kupit Evolve GX780 Survivor.
    Jo, a ked chce niekto aby baterka aj bydrzala, treba vypnut fsetko co je zbytocne, hlavne automaticke vyhladavanie siete, plus fsetky bezdrotove spojenia, podsvietenia, vibrovanie a pod.