Orange: HTC One A9, Huawei G8, Lumia 950 a 550 v akciovej ponuke

  • Martina46 11.01.2016 - 17:51

    vie mi niekto porovnat rychlost W10 na lumii 550, oproti W8.1?

  • ondrakomous11.01.2016 - 19:37 Trvalý odkaz

    desitky jsou daleko rychlejsi, prehlednejsi, hezci, modernejsi, bohuzel taky s vicero chybama, nektery funkce nejsou vubec dodaleny, je to jak nejaka betaverze OS, fakt jak android ve verzi froyo. chybi tam toho strasna spousta, takovy malickosti, ktery na jinych OS mas, treba blackberry os je vyspelejsi. s androidem se to neda vubec srovnavat, windows phone je doslova "za trest". podle me microsoft ten system bude dodelavat jeste minimalne rok, to je muj odhad. lumii 550 bych doporucil opravdu nenarocnemu uzivateli, ktery potrebuje svizny system a nevadi mu obcasne pady aplikaci a nedodelky v os. na druhou stranu musim rict, ze na tom systemu odvedli strasnej kus prace, takze docela chapu, ze to neni dodelany, beru to jako novej projekt, kterej bude potrebovat jeste spoustu casu a hlavne penez.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy11.01.2016 - 20:36 Trvalý odkaz

    Neviem ci sa da win 10 nazvať sviznym systémom :) reakcie ľudí na fórach sú presne opačne

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne11.01.2016 - 21:05 Trvalý odkaz

    S lumiou 550 som sa len v nayku kusok pohral ale je to strasne zalagovane... Lumia620 s wp 8.1 je pocitovo daleko rychlejsia....

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne12.01.2016 - 00:30 Trvalý odkaz

    ... a aj ked je nejaka aplikacia v markete, nie je to ono. Taky crossy road napriklad. Na Androide ma postavicka aj tiez, na WP uz nie.. ja viem prkotina, ale taketo drobnosti nechavaju trosku horkost v ustach...

    Martina4612.01.2016 - 07:35 Trvalý odkaz

    no ja som v insider s 625, co ma ale 512 RAM a rychlost teda nic moc, preto sa pytam na fon s vacsou RAm, ci je to ine, tiez citam na forach, ze zle, vacsinou tak reaguju ti, co porovnavaju s 8.1.
    mne by 550 aj stacila, vaham medzi nou a a 640 LTE.

    ondrakomous12.01.2016 - 09:25 Trvalý odkaz

    640 jednoznacne,vylati se priplatit, mel jsem nejakej cas, je to takova vetsi plastova vanicka, oproti 550 vetsi a lepsi display,dobra vydrz, fotak vic mpx, 8. asi i vykonejsi chipset, nicmene pokus se sehnat starsi nokii jsou jeste lepsi 730,830,930 jsou tam o tridu lepsi fotaky, kvuli tomu jsem si vzdycky kupoval nokii.zase nemuzes cekat, ze lumia 550 bude rychlik se super vybavou, kdyz stoji 140 euro, 640 je proste sazka na jistotu, byl to model pro stredni tridu, kdezto 550 je pro tu nejnizsi tridu, nastupce 640 predstavi podle me ted nekdy.

    Martina4612.01.2016 - 15:39 Trvalý odkaz

    tak ano, ale prave ohladom tych windiows10 boli staznosti na pomalost aj u 640, zial. zatal vsak ma w10 asi len 550 - z tych orange akciovych.

    ondrakomous12.01.2016 - 16:01 Trvalý odkaz

    na stary nokie vcetne lumie 640 windows 10 vubec neni, je v betaverzich-tj. testovacich verzich, finalni upgrade windows 10 by mel prijit na konci ledna, lumia 640 je v prvni vlne upgradu, nejde srovnavat beta verzi 10 s finalni verzi 8.1, ktery jsou v provozu celkem dlouho a jsou odladeny. odezvy v systemu mi prisly rychlejsi na 10, spousteni jednotlivych aplikaci je logicky pomalejsi na desitkach. to mas uplne jedno, protoze on ten windows neni zadna vyhra, daleko lepsi je si koupit nejaky levny huawei a lenovo, dostanes sice pomalejsi stroj, ale neporovnatelne vic funkcnich aplikaci. na me windows pusobi jako nejaky "nedodelany polotovar". on windows jako takovy nema zadny funkce navic, spis jich strasna spousta chybi. zacina to praci s mailem, konci to fotakem, vsechny aplikace jsou udelany jen v zakladnich nastavenich, android napr. u lenova huawei nabizi pokrocile funkce prakticky na vsem, tady je to opravdu osekany, osobne mi rychlost systemu nevadi, je do dobra jak u 8.1, tak u 10, jasne nokia 640 bude ve vsem rychlejsi, protoze ma take vykonejsi chipset.

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease12.01.2016 - 16:08 Trvalý odkaz

    Veď na L640 môžeš užívať WP 8.1. A až keď bude W10M dokončený, spravíš update, alebo aj nie. L550 má rovno iba desinu.

    ondrakomous12.01.2016 - 16:15 Trvalý odkaz

    presne tak, na 640 muzes fungovat na 10 a klidne udelat downgrade, pokud to nezablokuji jak apple, takze muzes prejit klidne zpatky na 8.1, orange ma lumii 550 za 140ecek, to radsi vezmu telefon v akci na mallu za 140 https://www.mall.sk/mobilne-telefony-dual-sim/htc-desire-526g-bily?v=76… ted sou akce vsude v kazdym elektroshopu, u orange je to zbytecne predrazeny. nebo si priplat za poradny delo https://www.mall.sk/mobilne-telefony-dual-sim/meizu-mx5-16gb-gray-black… nebo vem tuhle xperii a nemas problem, dobra vydrz, super telefon za hubicku http://mobilne-telefony.heureka.sk/sony-xperia-e4g/ windows je ztrata casu, dneska uz do toho systemu nema smysl investovat, ver mi. taky neni spatnej http://mobilne-telefony.heureka.sk/huawei-y6-dual-sim/ PREJDI NA ANDROID DOKUD MUZES!!!!

    Martina4612.01.2016 - 17:46 Trvalý odkaz

    tak toto som v podstate potrebovala pocut, ze ide downgrade - teda aspon na 640.
    z androidu som presla na windows a lepsi krok som urobit nemohla, adroid nikdy viac. v tom, co win ponuka mi uplne vyhovuje.

    ondrakomous12.01.2016 - 18:18 Trvalý odkaz

    nainstalujes si do pocitace windows device recovery tool a pres to jde udelat downgrade, muzes si klidne nainstalovat i betaverzi desitek do 640, pokud chces instalovat uz ted. desitky jsou fakt hrozny a 8.1 jeste horsi, modlim se kazdej den, aby se mi vratil android ze servisu. takovy operacni system jako je windows 10 mobile naprogramuje deset programatoru za 3 mesice, oni na tom delaji rok!!!

    Martina4612.01.2016 - 21:01 Trvalý odkaz

    no, ja som na mojej 625 mala w10, uz je prec :) 8.1 ovela lepsie :)

    ondrakomous12.01.2016 - 21:51 Trvalý odkaz

    no prave. nechapu, co na tom rok ladi, kdyz je to porad horsi jak windows 7.5 mango.