Nokia Lumia 925 - prečo nie(?)

  • Brano 14.09.2013 - 14:28

    Dakujem za recenziu... Uz to nevyznieva na mna tak kriticky ako niektore recenzie na Nokie a WP vseobecne na tomto portali ;) Kazdopadne, viac veci mi v recenzii chyba. Autor sa skor zameral na to co mu vo WP chyba po aplikacnej casti. Nenasiel som napriklad hodnotenie displeja, jeho vididelnost na slnku, jemnost.. na inych portaloch sa objavili aj problemy s licovanim zadneho krytu. Reproduktor, hlasitost, citlivost gps, ovladanie v rukaviciach atd... Proste vsetky tie veci ktore k recenzii patria. Toto mi skor pripomina nejaky prvy dotyk a prve dojmy z toho co mi vo WP chyba a to co je vo WP spravene dobre.

  • kosican19.09.2013 - 01:32 Trvalý odkaz

    no len tak dalej ano to bude furt :) len tak dalej co je od nokie je zle ale co uz no n95 a fici mi to roky :} a to mam naozaj spustu mobilov kazdy den v ruke kedze som aj predajca mobilov :}

    vauvauvau19.09.2013 - 11:01 Trvalý odkaz

    co je od nokia to je zle? nie nie, nokia ma skvely hardware ale nadava sa tu na wp co sa ani necudujem, nokia 925 ma stala 450oci a prave som zistil ze budik nefunguje ak je fon vypnuty, fakt pecka vec, za tolko penazi az prilis malo muziky, hmm a teraz co, nechcete to kupit, este vam doplatim, darmo ak by bol spojeny tento hadware s androidom bola by to nadhera

    Richard Hombauer19.09.2013 - 13:05 Trvalý odkaz

    vauvauvau, veď ani androidy nebudia vypnuté...

    marek19.09.2013 - 13:08 Trvalý odkaz

    Ked je fon vypnuty budik nefunguje ani na androide ani na ios.
    Co je od nokie (alebo s wp) to je zle?! Autor odporuca fon kazdemu,komu nevadi tych par nedostatkov z jeho pohladu. Ako by ho mohol odporucit ak tym myslel ze je to zle?!

    Andrej19.09.2013 - 13:42 Trvalý odkaz

    Richard, nevieš náhodou, prečo to tak je s tým budením? Pokladám to za úplnú kravinu, preto predpokladám, že všetci na to majú snáď nejaký pádny dôvod. Určite nie som sám komu to po novom veľmi vadí. 15 rokov si mobil na noc vypínam a budí ma...

    Andrej19.09.2013 - 13:48 Trvalý odkaz

    prečo by nemohli zostať po vypnutí isť vnútri len hodiny a budík. Nechce sa mi veriť, že by to nešlo spraviť. Takto to nie je moc "smart"

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne19.09.2013 - 14:07 Trvalý odkaz

    Moj Android sa nabootuje pred naschedulovanym budikom a zobudi ma. Funguje to, skusal som to prave teraz... Ale aj tak telefon nevypinam, nemam na to dovod...

    Kazdopadne nie je to standardna funkcia, riesenie je bud mat tel. zapnuty alebo si zaobstarat kamenny budik.

    Profile picture for user bcrs@azet.sk

    RoSta19.09.2013 - 18:50 Trvalý odkaz

    moje Lenovo má tiež sheduled power on off, ešte som to neskúšal, ale mám nastavené on pred prvým budíkom, ak by som ho náhodou nechtiac vypol :)

    Andrej19.09.2013 - 20:10 Trvalý odkaz

    "Moj Android sa nabootuje pred naschedulovanym budikom"
    čo to znamená po slovensky?

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne20.09.2013 - 00:29 Trvalý odkaz

    Sorry na flamebait sa nechytim, prepac.

    Andrej20.09.2013 - 13:23 Trvalý odkaz

    je tak ťažké napísať to slovensky? fakt by ma to zaujímalo

    Andrej20.09.2013 - 15:49 Trvalý odkaz

    díky, už viem na čom som...
    Vlastne som to už poznal aj predtým, takých je kopa. Nafúkanca sa treba citlivo pýtať aby sme neotriasli jeho nafúkanosťou, lebo on vlastne primárne nechce odpovedať-poradiť, ale hlavne ukázať že vie viac, že aj angličitnu už zvláda. Nepostrehol som, že je to tento prípad, sorry, goog day boys
    (posledným slovám by ste mali rozumieť, hackers:)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne20.09.2013 - 16:43 Trvalý odkaz

    este sa polutuj.

    Ked sa dokazes zaregistrovat na internetovej stranke a vpisat do formulara otazku, urcite pouzivas osobne pocitace dlhsie. Cinnost, ktoru osobny pocitac vykonava po zapnuti tlacidla zapinania, sa nazyva start, alebo z anglictiny boot. Je to nacitanie biosu (BIOS - basic input output system - sucast pocitaca obsluhujuca zakladne vstupno vystupne rozhrania), po ktorom sa krok po kroku nacitava operacny system, najskor jadro, neskor ovladace prislusnych komponentov. Boot vsak nemusi prebiehat len v pocitaci, rovnako je mozne ho realizovat v kazdom zariadeni pouzivajucom operacny system, ci je to kalkulacka, mobilny telefon, autonavigacia, cokolvek..

    Scheduling znamena planovanie. Zapisanie udalosti do kalendaru systemu tak, aby system sam vedel vyhodnotit datum zaciatku voci systemovemu datumu a na planovanu udalost upozorni, alebo ju zacne rovno vykonavat.

    Tou vetou som myslel, ze ak je moj mobilny telefon vypnuty, par minut pred casom, na ktory mam nastaveny budik, sa sam zapne a zacne v danu chvilu budit.

    Ak by si sa pohyboval aspon dva tyzdne v IT oblasti a najma medzi mobilnymi telefonmi / smartfonmi, urcite by si sa o danych terminoch dopocul a nevyplakaval si tu srdce, aki sme zli, a kruti k tebe a nevieme ti odpovedat. Cas, ktory si venoval na napisanie prispevku, si mohol venovat zdokonaleniu svojej anglictiny, co sa vsak nestalo, a tak si na tom rovnako ako predtym.

    Mna si sa nedotkol, len som sa pousmial, a reku, ked uz mam ten cas, tak to chlapcovi vysvetlim a len budem dufat, ze rozumie pisanej slovencine, ked mu robia problem dve anglicke slova v jednej vete.

    Prajem pekny den :).

    tibikee7721.09.2013 - 15:54 Trvalý odkaz

    fu, tak ty si to chlapcovi vysvetlil, lebo mas trosku casu..wau, nehovoriac o tom, ze ked niekto sleduje smartphony viac ako dva tyzdne, tak taketo zakladne veci ovlada..neskutocne, aky arogantni mudrlanti sa tu pohybuju..ale keby neboli tu, tak kde by boli, ze? Bolo by asi treba menej plagatov Sheldona Coopera povesanych po izbicke chlapec.. :)

    Alexandra17.05.2014 - 14:05 Trvalý odkaz

    Prosím vás , Instagram sa na windows 8 nedá stiahnuť ??

    Jakub17.05.2014 - 15:49 Trvalý odkaz

    Dá. Oficiálna aplikácia je Instagram Beta, alebo alternatíva 6tag.

    Alexandra18.05.2014 - 00:04 Trvalý odkaz

    veľmi pekne Ďakujem za odpoveď