Nokia Lumia 710

  • Martin Hombauer 26.10.2011 - 15:15

    ty sa v tom vyznáš ako koza v petržlene :D

  • anonymous28.10.2011 - 08:19 Trvalý odkaz

    aaa: To je jasne lobo wp7. Pamtove mi osobne vadi menej ako to ze nema mass storage nakolko nemam rad zbytocny sot a nepotrpim si na ziadne synchronizacne softy a druha vec je ze ui mohlo byt trocha ine. Dlazdice su ok ale graficky troska krajsie a odstranit tie fonty z menu a viac vyuzit miesto. Na zivo je to o dost lepsie urcite je to prehladne a v podstate je to sviezejsie amodernejsie ako androidove ikonky ale chce to troska vylepsit. A ohladom sd jediny argument mozno neopodstatneny je ze pri poruche mozes vybrat a nedat niekomu svoje data inak s tym nemam problem. Pamatovku z tel nevyberam ako je rok dlhy. Vsimni si ze na ifone ipade to nikoho netrapi.

    anonymous28.10.2011 - 17:04 Trvalý odkaz

    RV: No ale pamatove karty predsa nepodporuje ani iOS nie ?

    anonymous30.10.2011 - 01:09 Trvalý odkaz

    zolo: mam dvojadrovy Android a jednojadrovy WP a musim povedat ze WP bezi rychlejsie, plynulejsie a hlavne omnoho stabilnejsie.

    anonymous30.10.2011 - 01:55 Trvalý odkaz

    Picos: Ja pouzivam Android vyse roka a nikdy sa mi nezasekol, preto nechapem ako to myslis, ze wp je omnoho stabilnejsi. Objasnis mi to ? Zajtra skocim do Nokie v Auparku, ci tam nebudu nove Lumie. Dnes som mal v ruke N9 ale, ze by najkrajsi fon, no neviem. To vypukle sklo displeja ma dost strasi ale inak ziadny sok. Modra farba je pekna ale myslim tym len tu farbu.

    anonymous30.10.2011 - 22:02 Trvalý odkaz

    rtg: netusim, iOS ma netrapi, iPhone je pre blbcov a kto tvrdi opak bojuje sam so sebou...

    anonymous30.10.2011 - 22:04 Trvalý odkaz

    rtg: to je mozne, Android je nedoladeny chaoticky system, ale to nemeni nic na tom, ze WP7 ma amaterske nedostatky... a keby som si mal vybrat vlajku od Nokie, bola by to ta s OS MeeGoo a urcite nie WP7

    anonymous30.10.2011 - 22:11 Trvalý odkaz

    aaa: ake amaterske nedostatky, kurva to nikto nevie byt konkretny.
    A ohladom adroidu, moje desire sa teda zasekne hocikedy, hocikedy padne aplikacia, alebo proste sa nepripoji na net a musim zapnut vypnut, nmeni to kazdy den ale raz za mesiac kludne. Moze to byt chyba zle napisany aplikacii to uz neviem.

    anonymous31.10.2011 - 13:13 Trvalý odkaz

    Kuk: Myslíte že sa oplatí ho kúpiť?

    anonymous31.10.2011 - 18:18 Trvalý odkaz

    rtg: takmer kazdy mobil sa oplati kupit, je to ale subjektivne, komu co a aky vyhovuje..

    anonymous04.11.2011 - 00:35 Trvalý odkaz

    andrej: ludia tu pisu o tom co ten telefon nema ale nikto neni konkretny. Tak ja budem ale co ma unikatne:
    Kontakty integrovane so socialnymi sietami Facebook, LinkedIn, Twitter
    SMSky integrovane s chatom (facebook, messenger) do jednej konverzacie
    Skydrive s 25GB uloznym priestorom
    Office
    OnoNote + sybchronizacia s PC + zdielanie s inymi uzivatelmi
    Samostatne tlacitko fotaku, ktore spusti fotak aj ked je telefon zablokovany
    mam priblizne 4 mesiace zapnuty telefon bez akehokolvek padu alebo spomalenia
    perfektny emailovy klient s vyhladavanim starsich emailov na serveri so synchronizaciou statusu preposlaneho emailu, odpovede na email a podobne. Vie otvorit aj emaily chranene technologiou RMS (pouzivane vo vacsich firmach)
    IE9 s hardverovou akceleraciou
    automaticka zaloha odfotenych fotiek na Skydrive
    vsetky telefony su upgradovatelne na WP7.5 Mango
    autoamticka synchronizacia fotoalbumov zo Skydrive a Facebook
    a kopec dalsich

    anonymous06.12.2011 - 20:34 Trvalý odkaz

    nomango: Zasadne o systeme (a je jedno, ci je na Lumii alebo inde): zadrotovane, jedine ovladanie cez otrasny sofver Zune, ActiveSync bolo trapenim, aplikacie poriedko, ziadne profi-IT moznosti, vsetko orietnovane na NET (doteraz sa nepodarilo vymazat foto zo skydrive), nutene synchro len voci Live.com (takze vase kontakty poslusne odovzdavate).
    Ine: v Mango 7.5 len (resp. aspon) cestina, nuteny domicil United Kingdom (aby ste videli aspon nejaky AppMarket), velmi zla skusenost, skoda s tym zabijat cas...

    anonymous23.12.2011 - 21:25 Trvalý odkaz

    Dejvo: Zdravím, rozhodujem sa medzi touto Nokiou alebo Samsung omnia 7. Len tieto dva modely, ktory doporucujete ? Dakujem.

    anonymous27.12.2011 - 17:30 Trvalý odkaz

    david: caavte, vie mi niekto povedat kde sa tato nokia vyraaba? :), diky

    anonymous04.01.2012 - 10:00 Trvalý odkaz

    peter: Pred kúpou tohto telefónu, alebo aj Omnie 7, sa treba kuknúť aj na ten Samsung Omnia W, mám ho skoro mesiac, ale je to bomba...rýchly ako strela, stabilný, vo všetkých smeroch bomba, aký som bol skeptický pred kúpou, taký som teraz spokojný...