Nokia Lumia 710 a 800: aktualizácia na budúci týždeň

  • huje® 21.06.2012 - 13:03

    Len tak ďalej. Tradične: Palec hore !

  • Marko21.06.2012 - 13:13 Trvalý odkaz

    hujer ale palec hore za to ze nedostanu wp8 a aplikacie nebudu kompatibilne s wp 7.8 uz asi nedas...a to nehovorim o tom ze ak nebude integrovany skype tak ako ma byt tak nedostanu nic iba novu start obrazovku a to je v pripade (hlavne lumie 900) totalny epic fail

    huje®21.06.2012 - 13:19 Trvalý odkaz

    Imperator, si hovoril s ujom Elop-om? ;-)

    Žiadne veľké detaily WP 7.8 neboli zverejnené, takže to, čo si napísal sú len Tvoje domnienky.

    Len nová úvodná obrazovka ?... hmm, ona napríklad taká podpora viacerých jadier, či pamäťových kariet je na aktuálnych Lumiách vcelku k ničomu, že?

    Hodnotiť niečo, čoho oficiálne detaily nie sú známe, je možno populárne v diskusiách, ale je to k ničomu :-)

    Rastislav.j21.06.2012 - 15:57 Trvalý odkaz

    huje®
    a ešte sem pridaj zoznam Lumii bežiacich na viacjadrových procesoroch.
    To musí byť riadna prasačina od Nokie, keď do Lumii montovali sloty na pamäťové karty do mobilu čo snimy potom nevedel robiť.

    Rastislav.j21.06.2012 - 16:23 Trvalý odkaz

    myslíš to čo si chcel povedať či to čo si povedal?

    huje®21.06.2012 - 16:30 Trvalý odkaz

    Rastislav, to, čo som povedal celé :-) Nie vytrhnutú časť z nejakého kontextu... Preložím (alebo sa o to aspoň pokúsim): Ak neboli zverejnené detaily WP 7.8, je predčasné písať o tom, čo bude, alebo nebude. A už vôbec nepôjde len o zmenu dlaždíc a úvodnej obrazovky. WP8 bude podporovať viaceré jadrá, pamäťové karty - toto je akosi pre aktuálne Lumie bezpredmetné, teda toto tam určite nebude.

    Ja viem, že si pochopil, len ... oné... veď vieš...

    Ale pripúšťam, že niektorí nemuseli pochopiť moju formuláciu :-)

    Rastislav.j21.06.2012 - 17:41 Trvalý odkaz

    Len je rozdiel ak napíšeš :
    "Len nová úvodná obrazovka ?... hmm, ona napríklad taká podpora viacerých jadier, či pamäťových kariet je na aktuálnych Lumiách vcelku k ničomu, že? "
    a keď to napíšeš bez toho "Len nová úvodná obrazovka ?... " prípadne miesto toho "WP8 na Luminách"
    Ale ako hovorí baba. Vyhodili ma z divadla. Mala som povedať „Čo ešte chceš!“ a miesto toho som povedala „Čo, ešte chceš?“ :-)

    Inak mohli to dať ako odľahčenú verziu WP8 a tak to označiť (napr. WP8LE). Toto je zlí krok aspoň z marketingového hľadiska.

    Jakub21.06.2012 - 17:52 Trvalý odkaz

    prosíím vás na HTC TITIAN mi píše že je dostupná aktuaôiz. systéu čo je to za aktualizáciu ???

    huje®21.06.2012 - 18:04 Trvalý odkaz

    Im sa z marketingového hľadiska zadarilo najviac vtedy, keď ohlásili smrť Symbianu pričom ešte nebolo vonku nič s WP... Marketing majú fakt "zvládnutý" do detailov.

    P.S.: Nerieš, už som to vysvetlil.
    Ja viem, prečo som to napísal tak, ako som to napísal :-)

    Rastislav.j21.06.2012 - 18:20 Trvalý odkaz

    "keď ohlásili smrť Symbianu" len to vyzeralo ako úmyselné nezvládnutie

    huje®21.06.2012 - 18:31 Trvalý odkaz

    Ťažko povedať... Možno áno, možno nie.

    Výsledok sa dostavil. Či bol želaný, alebo nie, to sa nedozvieme, alebo možno dozvieme ? ;-)

    Marian22.06.2012 - 17:13 Trvalý odkaz

    mna by skor potesila podpora wifi adhoc ako zdielanie wifi. no a hlavne odosielanie suborov cez modry zub.

    Kibus22.06.2012 - 17:16 Trvalý odkaz

    Symbian ešte požije! Je to fajn nenáročný system.

    People23.06.2012 - 02:48 Trvalý odkaz

    Symbian ostava v nasich srdciach a v spomienkach. Nikdy nezabudnem ako som musel cerfikovat aplikacie. Pekelny system odisiel naspat do pekla.

    Marian23.06.2012 - 19:27 Trvalý odkaz

    boli casy, kedy by som sa za symbian bil do krvi. skoda ho. na mazliky s nim - Sendo S, SE P1i ci N9300i nezabudnem do konca zivota.

    Pavol Pavučko24.06.2012 - 00:52 Trvalý odkaz

    to uz sa nebdue davat ziaden belle ani nic novsie?? skoda ja osm mal len Symbian s60 5th

    Marian24.06.2012 - 17:08 Trvalý odkaz

    Nie, Symbian je mrtvy. Mozno sa udrzi Meego.

    Pavol Pavučko24.06.2012 - 23:20 Trvalý odkaz

    ale chcem vediet ci sa vyjadrila nokia ze s tym uplne skoncila? alebo si len tak myslite kedze predstavili nokiu 808 pureview a tam dali belle takze asi s tym nehodlaju prestat a meego uz nebudu robit oni sa preorientovali na WP a to je dobre takze NOKIU chcem v buducnosti

    marek26.06.2012 - 10:46 Trvalý odkaz

    Už máte niekto aktualizáciu?