Nokia 808 PureView na predobjednávku

  • Denis 04.04.2012 - 20:18

    Neskutočne predražené. A ešte k tomu vyzerá ako hračkársky mobil. Nokii želám úspešný predaj.

  • Marianxxx04.04.2012 - 20:52 Trvalý odkaz

    Predaj bude mat velmi dobry, tak ako aj Lumia 800, N9 atd, vykonny stroj, za tie peniaze kludne, iphone 4s stoji daleko viac a lepsi ma akurat display.Je vidiet ze Nokia zacala makat

    DJ Pepe04.04.2012 - 23:03 Trvalý odkaz

    Ja by som si priplatil radsej iP s paradnym displejom. Premna je VGA rozlisenie na 4 palcovom displeji OBROVSKY krok spet.

    Bloodeye05.04.2012 - 10:37 Trvalý odkaz

    Nehovorim, ze VGA rozlisenie je pre 4-palcovy displej optimalne, no na druhej strane-naco je vam hd rozlisenie na mobiloch??? Ja mam projektor s nHD rozlisenim a nevidim vyznam to pchat na maly diplej-len to zbytocne zerie bateriu. Vo VGA rozliseni standardne pozerate divx filmy na PC... Takze jedine co sa bude tomuto mobilu vycitat je slabe rozlisenie,ale to si strcte niekam :)

    Jedine co ma na tomto mobile sklamalo je dizajn ale snad pridaju este nejake farby... A ani micro sim teda nemuseli davat

    DJ Pepe05.04.2012 - 16:01 Trvalý odkaz

    MNE osobne to velmi vadi.. Naco mi je? Lebo si skus polozit nacitanu stranku ci video vedla displeja s vysokou a nizkou hustotou pixelov.. Hlavne ked mas perfektny fotak, chces si kuknut fotku a bac..

    bing07.04.2012 - 16:43 Trvalý odkaz

    Mal som iP 3G a 3GS, ktore mali nizsie rozslisenie oproti iP4 a predstav si, cital som na tom web stranky. A miliony ludi tiez, vtedy to nevadilo a zrazu je to problem? Ano je v tom rozdiel, ale nemyslim ze je to najviacsi problem a pre mna osobne to vobec nerozhoduje. Od kedy je iP4 a 4S proste vsade sa omiela displej, ze vysoke rozlisenie je nutnost. Ale predtym sa normalne na iPhonoch surfovalo bez problemov.

    Mimochodom, fotku na mobile by som si aj tak nepozeral. Ak by som chcel vidiet normalne tu foto, tak si to pozriem na monitore. Pre mna ma mobil proste malu uhlopricku na nejake plnohodnotne pozeranie fotiek a filmov. Je to ako dispej na zrkadlovke, ako nahlad fajn. Ale ked to chcem vidiet normalne pozriem si to na monitore.

    DJ Pepe07.04.2012 - 17:06 Trvalý odkaz

    Este raz spominam MNE to vadi.. Aj hore som spomenul ze to MNE vadí.. Ja som uz dlho rozmaznany rozlisenim 640x480 na 2.8 palcovom displeji, potom 800x480 na 3 palcovom, a teraz 854x480 na 3,7 palcovom, takze premna by bolo 640x480 na 4 palcovom displeji obrovsky krok spet-- PRE MNA

    Marianxxx09.04.2012 - 21:13 Trvalý odkaz

    Je to kažopádne kvalitný stroj, ináč by nedostal na mwc 2012 ocenenie.