Nokia 7373

  • Martin Hombauer 27.11.2006 - 21:14

    Bodka: kedze som mala aj ja moznost s tymto peknym kuskom sa pred svojim okolim pochvalit a vyskusat ho, tu je zopar mojich postrehov:
    -dizajn je pre zenu velmi pritazlivy, potvrdila to aj vascina zenskeho okolia ;)a hneda farba na tomto modeli je nadherna
    -svoje caro ma aj textilny stitok naboku, aj ked niekomu pripomina skor spodne pradlo
    -velmi efektna je aj koza v zadnej casti, vdaka ktorej sa telefon nesmyka
    -L´amoure vymenil kvietky za kruzky, super napad!vyzera to dobre
    -ma velmi pekne temy a setrice
    -ma podla mna ale nedostatocny vyber zvoneni, okrem jedineho ziadne zaujimave, ale na druhej strane ponuka pekny vyber tonov na sms
    -vyborna klavesnica
    -trochu problem na zaciatku s otvaranim telefonu, treba si zvyknut a nie silou tlacit do nespravnej strany /upozornenie: zena s dlhymi nechtami by mala velky problem otvorit narychlo telefon jednou rukou bez toho, aby si necht nezlomila :)/
    -zatvaranie telefonu som jednou rukou nezvladla ;)je to ozaj narocne, telefon si pri tom tancuje v ruke, ako chce
    -ale zase pri drzani velkostou akurat sedi v ruke, aj do kabelky
    -fotoaparat- kvalita snimok mne vyhovuje, ak sa foti za normalnych okolnosti vonku; fotky s efektami sa mi az tak nepacia; mne osobne sa dobre foti, ked je telefon otvoreny, pretoze ak je zavrety, spust naboku ide tazsie stlacit, mne sa dokonca takymto sposobom ani nepodarilo odfotit; objektiv je zle umiestneny, vzdy som ho zakryla prstom, nech som telefon drzala akokolvek
    -dva predne reproduktory su nenapadne skryte, ale zvuk z nich ide perfektne

    tak, asi tolko, ja by som bola s tymto fonom spokojna, vyhovoval by mi v dizajne, funkciach - radio, pekne fotky, exkluzivitou ;), dostatocnou pamatou aj kvalitou hovorov i celeho spracovania :)
    ...tak Jezisko, hor sa na nakupy :D Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041113 Firefox/1.0

  • anonymous28.11.2006 - 00:24 Trvalý odkaz

    7wcsnurka: ecka,zvonenia si stiahnes a s tou nechtatou manipulaciou asi riesenia nieto...zahodit ten puke crep..uvodzovky :D ...btw zajimavy zensky pohlad,mohla by si aj castejsie ;)Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/1.2.2960/1378; cs; U; ssr)

    anonymous28.11.2006 - 00:25 Trvalý odkaz

    LoL: [citat]Bodka: kedze som mala aj ja moznost s tymto peknym kuskom sa pred svojim okolim pochvalit a vyskusat ho, tu je zopar mojich postrehov:
    -dizajn je pre zenu velmi pritazlivy, potvrdila to aj vascina zenskeho okolia ;)a hneda farba na tomto modeli je nadherna
    -svoje caro ma aj textilny stitok naboku, aj ked niekomu pripomina skor spodne pradlo
    -velmi efektna je aj koza v zadnej casti, vdaka ktorej sa telefon nesmyka
    -L´amoure vymenil kvietky za kruzky, super napad!vyzera to dobre
    -ma velmi pekne temy a setrice
    -ma podla mna ale nedostatocny vyber zvoneni, okrem jedineho ziadne zaujimave, ale na druhej strane ponuka pekny vyber tonov na sms
    -vyborna klavesnica
    -trochu problem na zaciatku s otvaranim telefonu, treba si zvyknut a nie silou tlacit do nespravnej strany /upozornenie: zena s dlhymi nechtami by mala velky problem otvorit narychlo telefon jednou rukou bez toho, aby si necht nezlomila :)/
    -zatvaranie telefonu som jednou rukou nezvladla ;)je to ozaj narocne, telefon si pri tom tancuje v ruke, ako chce
    -ale zase pri drzani velkostou akurat sedi v ruke, aj do kabelky
    -fotoaparat- kvalita snimok mne vyhovuje, ak sa foti za normalnych okolnosti vonku; fotky s efektami sa mi az tak nepacia; mne osobne sa dobre foti, ked je telefon otvoreny, pretoze ak je zavrety, spust naboku ide tazsie stlacit, mne sa dokonca takymto sposobom ani nepodarilo odfotit; objektiv je zle umiestneny, vzdy som ho zakryla prstom, nech som telefon drzala akokolvek
    -dva predne reproduktory su nenapadne skryte, ale zvuk z nich ide perfektne

    tak, asi tolko, ja by som bola s tymto fonom spokojna, vyhovoval by mi v dizajne, funkciach - radio, pekne fotky, exkluzivitou ;), dostatocnou pamatou aj kvalitou hovorov i celeho spracovania :)
    ...tak Jezisko, hor sa na nakupy :D [/citat]

    strasne pekne pises Bodka...rad by som ta spoznal..kolko mas rokov ? :-) Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; cs)

    anonymous28.11.2006 - 00:55 Trvalý odkaz

    Samo: Lol pohov :D snazis sa marne Risko si priatelku nepustiSonyEricssonK800i/R1ED Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    anonymous28.11.2006 - 01:00 Trvalý odkaz

    riso: [citat]7wcsnurka: btw zajimavy zensky pohlad,mohla by si aj castejsie ;)[/citat]

    Aj ja hovorim. treba jej to dat takto verejne najavo, ak bude zaujem, urcite rada napise aj dalsie pohlady na dalsie telefony. ;)

    LoL...jednoducho lol :D

    Ja len dufam, ze Bodka nepise "strasne pekne", ale "velmi pekne". ;)Opera/9.00 (Windows NT 5.1; U; en)

    anonymous28.11.2006 - 11:47 Trvalý odkaz

    mato63: Dos? pekné. Už viem ?o kupi? na Vianoce sestre. :)
    Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.0.8) Gecko/20061025 Firefox/1.5.0.7

    anonymous28.11.2006 - 14:29 Trvalý odkaz

    Mato: Sa to recenzovanie, aj mna to zaujalo, SAMSUNG-SGH-D600E/1.0 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1 UP.Browser/6.2.3.3.c.1.101 (GUI) MMP/2.0

    anonymous28.11.2006 - 14:46 Trvalý odkaz

    Bodka: :)) ste zlati, ved ja by som aj castejsie napisala, ale to ma musim telefon vylozene zaujat, musi ho mat "pan redaktor" trosku dlhsie, aby som si ho mala cas ocapkat...a tak. ale budem sa snazit ;) uz len kvoli Tebe snurocka :) Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041113 Firefox/1.0

    anonymous28.11.2006 - 14:59 Trvalý odkaz

    Bodka: :)) ste zlati, ved ja by som aj castejsie napisala, ale to ma musim telefon vylozene zaujat, musi ho mat "pan redaktor" trosku dlhsie, aby som si ho mala cas ocapkat...a tak. ale budem sa snazit ;) uz len kvoli Tebe snurocka :) Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; en-US; rv:1.7.5) Gecko/20041113 Firefox/1.0

    anonymous29.11.2006 - 11:54 Trvalý odkaz

    m: BODKA ty si jednoduchp hviezda. Ešte píš. Nech ti Rišo posle imidžovky a budeš robi? recenzie. Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.0.8) Gecko/20061025 Firefox/1.5.0.7

    anonymous30.11.2006 - 15:43 Trvalý odkaz

    LoL: pripajam sa k nazoru m....na imidzovky by si mohla robit recenzie... a vazne ma zaujal ten tvoj postreh...bol som ako to len napisat...ohureny tvojim zmyslom pre esteticno :-) si super...aj riso je super !Opera/9.02 (Windows NT 5.1; U; cs)

    anonymous14.02.2007 - 21:22 Trvalý odkaz

    vendy20: uz sa tesim zajtra dostanem nokiu 7373...potom vam moooozem napisat nejaku recenziu ale myslim ze kritiku pisat nebudem lebo ta nokia je proste super..funkciami a hlavne dizajnom...uz sa tesiiiim:)))

    anonymous29.01.2008 - 16:57 Trvalý odkaz

    sendy: je to fakt super mobil ako krasny tak aj dobre vybaveny . :D

    anonymous27.02.2008 - 17:07 Trvalý odkaz

    webster: kokotina!vypada jak zachodova doska

    anonymous21.08.2008 - 01:37 Trvalý odkaz

    Majka: PERFEKTNY A NADHERNY TELEFON.SOM S NIM NADMIERU SPOKOJNA.UZASSSSSSS.PROSTE HO MILUJEMMMMM

    anonymous06.11.2008 - 11:57 Trvalý odkaz

    Bianka: klamu...vobec nema 32 mb ale iba 7.....ale itak mobil ako stvoreny pre mna