Nokia 6650

  • Martin Hombauer 11.08.2008 - 18:37

    defluo: a ja som si uz vymenil v3-ku za k810-nu... keby som vedel, ze bude tento, tak by som radsej bral tu 6650, lebo sa mi v3-ka pacila a tato nokia je jej sprosta napodobenina :D sice teraz mam lepsi fotak, ale asi by som aj tak 6650-ke neodolal.

  • anonymous09.11.2008 - 11:58 Trvalý odkaz

    NeOn: NEWETE KEDY PUSTI T-MOBILE resp (t-debile) sry za vyraz cel by som ho kupit ale newem kde v t-mobile urcite nie

    anonymous13.11.2008 - 19:24 Trvalý odkaz

    Ka?ena: Mala som 6650 asi 5 dní a teraz už 2 týždne v oprave. Problém bol taký ako píše ?ubo v príspevku zo 4.9.. Okrem toho telefon mrzol a pokia? máte v kontaktoch uloženého niekoho pod CH, telefón ho pri h?adaní nenájde ani po C ani pod CH, to znamená že riešenie je len premenova? kontakty, alebo listova? v kontaktoch posúvaním. Klávesnica je úplne v pohode. Závady sa pod?a informácií ktoré predbežne mám nedajú odstráni?, dúfam, že bude možné telefón vráti?, i ke? bude mi za ním trochu smutno, lebo pracovalo sa mi s ním pracovalo dobre.

    anonymous15.11.2008 - 19:33 Trvalý odkaz

    lubstr: dostal som sa k nemu ako slepá sliepka k zrnu, ale až na klávesnicu je skvelý aspon podla mna, zatia? neblbne ako píšu vyššie nevypína,vdaka symbianu do telefonu dostanete takmer všetko ?o tam potrebujete aj nepotrebujete aj navigáciu bez nokia maps(spoplatnená)alebo turistickú mapu slovenska škoda že je to ve?ko keby ho chcel niekto vymeni? za SE C702 asi neváham, heh tak keby niekto tak lubstr@gmail.com heh

    anonymous17.11.2008 - 12:54 Trvalý odkaz

    haska: Viete poradit, ako dat tapetu na cely displej, po?ula som, že so S60 3rd je problem. D.

    anonymous19.11.2008 - 14:26 Trvalý odkaz

    haska: Dobre temy su na gallery.mobile9.com/c/themes/

    anonymous20.11.2008 - 10:54 Trvalý odkaz

    eva: super uz som si postahovala, dakujem krasne, uz som nedufala ze mi niekto odpovie. Este raz vdaka. Inak ludia aj vam ide ten vonkajsi display tak pomaly, ked napriklad otvarate spravu?

    anonymous21.11.2008 - 17:48 Trvalý odkaz

    Lucy: Ahojte,

    tak mam tento telefon asi 3 tyzdne a zatial si ho neviem vynachvalit, baterka perfektne dlho vydrzi, bala som sa hlavne klavesnice - ale absolutne ziadny problem, mam gelove nechty a dost dlhe a vsetko v pohode. A co sa tyka vizaze tak nema chybu, ja proste nadherny :)

    anonymous21.11.2008 - 20:45 Trvalý odkaz

    Ypsilon: Prosim ma to radio? Lebo v diskusii je napisane ze nie. A v popise ze nie.

    anonymous21.11.2008 - 20:46 Trvalý odkaz

    Ypsilon: V popise je napisane ze ano.

    anonymous22.11.2008 - 00:59 Trvalý odkaz

    Mino: ?avte dnes som ho zobral z t- mobilu pekný fon aj dobrý len dúfam , že sa nebude kýva? display ako na niektorcýh SE..... len troškunezvyk presedla? zo 6230i na 6650 a k tomu V :D:D: majte sa tu pekne :)

    anonymous22.11.2008 - 01:02 Trvalý odkaz

    Mino: aaa rádio má a ak by ešte niekto vedel o nejakých programoch do tel tak može tu da? stránku odkia? ich stiahnú? ako napr. office alebo acrobat reader alebo icq ke?že mám w´ n´ w.. Kujem :) a mohla by sa da? aj opera :D:D:D:

    anonymous22.11.2008 - 15:24 Trvalý odkaz

    duro: ako sa da vypnut prave tlacitko na prednom displeji , stale pri prichadzajucom hovore ked vyberam fon z puzdra tak ho zrusim

    anonymous23.11.2008 - 01:13 Trvalý odkaz

    Mino: tak nemáš nastavený príjem ?ubovo?ným tla?idlom?? a tie programy už nemusíte už som si pos?ahoval nie?o :)

    anonymous24.11.2008 - 22:01 Trvalý odkaz

    ronyka: no tak ja som jedna z tych co budu servisovat.. aka je sanca ze mi daju novy doruky:D uz tam idem druhy krat.. 1x po 4 dnoch.. nedali sa mi po otvarani krytu slacat cisla.. a takze vypnem zapnem.. ale uz som nezapla.. po dvoch tyzdnoch v servise mi zacal blbnut.. pocas hovoru mi hovor zrusi... na hlavnom displeji ako by mic.. mozem robic co chcem ale ked ho zavrem..:D heh no na vonkajsom disleji mam ze hovor.. a prlynu mi minutky.. takze musim vypnut ja mobil lebo sa to neda zrusit.. alebo ma pmusi druhy polozit.. takze no.. myslim ze by mi ho mohli asi vymenit rovno za novy? nemyslite???_DDD a sorry za chyby al episem v roztrzeni:D

    anonymous25.11.2008 - 19:27 Trvalý odkaz

    Mirka: ja by som sa chcela opytat ako sa tam instaluju temy totizto som niektore stiahla z netu a v telefone si ich nainstalujem no ziadna zmena sa nedeje menu je stale rovnake .. neviete niekto aky ten spravny postup ?

    anonymous28.11.2008 - 11:30 Trvalý odkaz

    haska: Evi, aj ja som dlho hladala a potom som niekde vo forach našla tento odkaz. Pri teme je najlepšie si vybra? nie podla ?ísla telefonu, ale pod?a OS, teda Symbian series 40 3rd edition 240x320 Themes. Mne sa vonkajší displej správal aj pod?a temy, kt. som mala nainštalovanú. Iná? som mala smolu, telefon po 3 dnoch blbol, pri nastavovaní rádia dobre nefungoval a tiež sa prepínal do režimu offline. A hlavne nefungovalo 100% nájdenie polohy a zameranie satelitov. Dala som to do servisu mobilask a po týždni mi to vrátili akože opravené a GPS opä? nefunk?né.....som nasr. Ale musím to vydrža? a sná? sa do?kám.

    anonymous28.11.2008 - 11:48 Trvalý odkaz

    haska: Ak správne a bez chýb nainštaluje tému a tá sa nastaví v témach, ako aktuálna, tak by to malo fungova?.

    anonymous30.11.2008 - 01:52 Trvalý odkaz

    beY: Pri teme je najlepšie si vybra? nie podla ?ísla telefonu, ale pod?a OS, teda Symbian series 40 3rd edition 240x320 Themes.

    Symbian series 40 neexistuje... toto je series 60 3rd edition

    anonymous30.11.2008 - 23:43 Trvalý odkaz

    haska: mno,,,jasne, že series 60, ospravedlnujem sa, uz ano opisovat neviem riadne...

    anonymous01.12.2008 - 20:05 Trvalý odkaz

    monicka: cem si kzpit tento vecko pretoze sa mi strasne paci je pravda ze nepocut moc to zvonenie? daju sa stahovat pesnicky z internetu do mobilu? je dobre to gps? je velmi nepohodlna ta klavesnic?

    anonymous02.12.2008 - 15:21 Trvalý odkaz

    nada: mam si ten telefon zobrat alebo nie? oplati sa mi to? alebo si mam vybrat iny?

    anonymous03.12.2008 - 09:38 Trvalý odkaz

    dana: no po precitani tychto prispevkov asi od neho upustam...moc som ho chcela a som v stadiu kedy sa uz schylovalo ku kupe ale ako tak citam tak nechcem behat po servisoch...tam bol jeden prispevok-ze pani v T-mobile vravela ze nokia 6650 je kazova seria telefonov..a to neni vyhra..hm hm hm-no nasadilis te mi brouka do hlavy bo uz som bola rozhodnuta ho kupovat...ja mam uz asi 5nokiu nemala som iny mobil a nikdy sa mi ziaden nepokazil..ale aj kamarat nadaval na nokie ze sa mu stale kazia ..preto som sa bala..ale ze mne nie ale ako tak citam tieto prispevky tak ...JA NEVIEEEM!:D a na porovnanie -motorola RAZR2 V8?ktory je lepsi?

    anonymous04.12.2008 - 15:24 Trvalý odkaz

    Mino: Ja som s telefónom ve?mi spokojný asi som dobre natrafil ale kamoška ho ma tiež klop klop klop a ani ona ani ja nemáme problémy až na to že naozaj zvoní potichu ale záleži hlavne ?o si dáte na vyzvá?anie ja ho odporú?ame ne?utujem.......... Ve?a rozumu pri rozhodovaní... :)

    anonymous04.12.2008 - 15:34 Trvalý odkaz

    Mino: :) na klávesnicu si zvykneš pretože tomu tel. to odpustíš kvôli jeho elegancii ;-) a ešte ke? si môžeš vybera? z rôzných druhov podsvietení tak to už mu 100% odpustíš :):):)Ke? budeš ma? každý de? iné :) a GPS neviem využiješ to??? možno hej ale musíš ma? aktivovaný w´n´w mám aktivovaný ale ešte som neskúšal a zapína? navigáciu na WC sa mi nechce :):):)

    anonymous05.12.2008 - 00:08 Trvalý odkaz

    kubo: prosim ludia pomozte. Ten telefon stale zamrza . spravim asi 3 pohyby na ploche za sebou a hned zamrzne a nasledne znova a znova... vzdy aspon na 20 sekund... som z toho zufaly, poradte, a to ho mam asi 3 hodiny!!

    anonymous06.12.2008 - 13:58 Trvalý odkaz

    eva: ja som mala tiez tento problem a na novo som si skusala stiahnut software. Aj ked tento soft je povodny a este neni nova verzia tak mi to kupodivu pomohlo a prestalo zamrzat. Ja mam zasa problem co sa tyka pocuvania hudby cez sluchadla. Divne to hra, akoby tam bol zly kontakt alebo co. Zatial to neriesim, ale servis ma asi neminie

    anonymous06.12.2008 - 14:02 Trvalý odkaz

    eva: a co sa tyka tej kazivosti telefonou, konkretne nokii tak som si vsimla ze ked je mobil novy na trhu tak tie prve varky su kazove. Oni to ale casom vychytaju, takze ked si aj vytipujete mobil, netreba ho kupovat hnet. Ja som tuto chybu spravila aj ked som si pred rokom kupovala 3500 a aj teraz ked som si zobrala 6650. Som nepoucitelna. Ale inak 6650 je skutocne krasny mobil. Na klavesnicu som si zvykala trocha dlhsie ale uz v poho. Podsvietenie tlacidiel je bomba a ma naozaj vela super vychitavok a hlavne je KRAAAAAAAASNYYYYYYYY :-D

    anonymous06.12.2008 - 15:31 Trvalý odkaz

    Dominika: Ta nokia je upne otrasna

    anonymous08.12.2008 - 04:13 Trvalý odkaz

    Vierka: Ludiatka,kde pre panajana kupujete tie nokie?Ved 6650 uz tri tyzdne nie je v ziadnej predajni v dosahu 60 km od Pp.Ide ma z toho uchytit od jedu. Ze nie su ani v centralnom sklade.Budem mat pokazene vianoce?Alebo este mozem dufat ze dojdu?

    anonymous10.12.2008 - 17:10 Trvalý odkaz

    Lombardi 19: Dnes akurat idem za chvilu kupit tak dufam ze to bude ok mobil

    anonymous17.12.2008 - 04:17 Trvalý odkaz

    Matko: Iba drobna korekcia parametrov - nepodporuje videohovory, lebo nema sekundarnu kameru (narozdiel od 6600).
    Inak vyzera fajnovo, snad buduci firemny :-p

    anonymous22.12.2008 - 00:23 Trvalý odkaz

    king: no pritomni, aj ja si ho chcem kupit ale vazne neviem, to zalezi od kusu ci sa vydari ale aj od dotycneho ze aky velky sedlak je a ako ho pouziva...v PP asi ani nebude lebo to je PP btw ani neviem kde to je :D to je presov ne? no a v BA to je podobne ze nie su na sklade, ale teraz vazne neviem ze ci radsej 6650 alebo Sony ericson k770i , skuste si ich porovnat, vcelku su fajn oba, len SE ma 3,2 mp foto a nokia len 2.0 , tak co si myslite vy?

    anonymous22.12.2008 - 01:17 Trvalý odkaz

    Mino: Pre boha PP je Poprad ty prešov.... ehj k770i má 3Mpix ale ke? si dáš plné detaily tak neurobíš zoom ja som spokojný klop klop klop chvála bohu

    to Vierka skús ís? normálne do T-Mobilu a nechaj si ju objedna? takto by ti mala prís?..... teoreticky..... ja som to chcel rieši? takto ale naš?astie prišla:)

    anonymous25.12.2008 - 14:28 Trvalý odkaz

    domino: mam 14-rokov a mozem si ho pochvalit je super lem keby veci rychlesie naciataval!!!:)

    anonymous31.12.2008 - 12:04 Trvalý odkaz

    jurdzas: je dobra ta nokia alebo nieee kazi sa ???

    anonymous04.01.2009 - 14:45 Trvalý odkaz

    Lucy: Tak uz aj ja som ten moj musela dat do servisu..Ked som telefonovala, tak ma ludia nepoculi, najprv len jeden, tak som myslela, ze to je samozrejme chyba v jeho mobile :) ale potom sa mi to stavalo pri kazdom. Raz mi niekto volal a ja mam nastaveny mobil na prijatie vykopenim, vyklopila som, nic, stlacila som zelene tlacitko, nic, cervene, nic..tak som musela vybrat bateriu, kartu a znovu ho zapnut. Dvakrat sa mi stalo, ze uplne zamrzlo, nezasvietil, nedalo sa nic stlacit, zase len vybrat bateriu, kartu, zapnut. A to uz bolo aj na mna dost a isla som do servisu. Teraz cakam, tak som zvedava, ci s tym nieco urobia.

    Inac ma to stve, lebo je to krasny telefon a vsetko je v nom super, no len to, ze ma ludia nepocuju je trochu dost zasadny problem :(

    anonymous05.01.2009 - 19:56 Trvalý odkaz

    dalonz: a zasadny problem je aj to ze ho v Tmob neviem zohnat (Nove Zamky) a taktiez ho aj zdrazeli =(... keby mal pomaranc tento mobil v ponuke tak nevaham...

    anonymous07.01.2009 - 20:16 Trvalý odkaz

    Lucy: Ja som mala problemy ho zohnat uz na zaciatku novembra. V Auparku v BA mi povedali, ze ho nemaju a ked som sa spytala, ci ho dostanu, tak mi tam povedali, ze sa im ho neda objednat a nevie, ci sa to bude dat..Ze jedine ak si ich v niektorych predajniach nakupili viac a ostalo im..Tak nastastie som ho nasla v AVione, posledny..ako je to teraz, neviem..

    anonymous29.01.2009 - 13:29 Trvalý odkaz

    Palio: Tak ja mam s tymto telefonom neuveritelne problemy. Chcem tam nieco nainstalovat, a ked sa mi to nahodou podari vecsina nejde ani spustit. Instalujem spravne aplikacie pre tento telefon... Sestra ho ma tiez a jej funguju apllikacie normalne. Budem sa musiet ist spytat kolegov v Tcku, ci mi ho radsej nevymenia za E51 :)

    anonymous30.01.2009 - 15:50 Trvalý odkaz

    KUBO: Ahojte, vedeli by ste mi niekto poradit co mam spravit s mojim asi 2 mesacnym telefonom, u ktoreho sa vyskytla nasledovna zavada :) klavesy nefunguju v pohotovostnom rezime. ked si otvorim menu a idem napriklad pisat sms tak idu, ale akonahle napriklad otvorim telefon a chcem napisat cislo, tak absolutne nic. vcera som ho dostal z opravy ze akoze uz ide a je v poriadku.... samozrejme ze v poriadku nie je. viete niekto pomoct? respektive poradit ze co mam robit?
    dakujem

    anonymous31.01.2009 - 21:54 Trvalý odkaz

    simka: já mám tento telefón asi týžden s aplikáciami vôbec problém nemám ale strašne sa mi na nom hýbe kryt moc to vadí?

    anonymous01.02.2009 - 20:56 Trvalý odkaz

    Palio: Zanes ho tam znova. Ukaz im kde je problem. vyreklamovat to musia. Mas pravo na to aby to tam vzali.

    anonymous05.02.2009 - 22:24 Trvalý odkaz

    Dumbo: Hrozne sa mi tento telefon v poslednom case zacal pacit a preto, by som sa vas chcel spytat par otazok:
    1. je pravda, ze v baleni nenajdeme CD so softwarom?
    2. A teraz otazka pre niekoho, kto ma tuto krasavicu: "Kolko zabera aplikacia Nokia mapy? Je v nej aj ten rezim akoze pre chodca, cyklistu, vodica a podobne? A este- ci si ju musim po case aktualizovat a dokupovavat novu licenciu? "
    Za skoru odpoved vopred VDAKA !

    anonymous06.02.2009 - 15:40 Trvalý odkaz

    L!Fe: MAl som tento telefon z T-mobile akcie. Na druhy den siel do servisu pretoze prichadzajuci hovor jednoducho zrsuil, polozil. Po 3x opakujucom sa probleme mi dali novy, ktory fungoval no nepacilo sami ze zvoni velmi potichu tak som ho predal. CD so software sa v baleni nachadza. Apliakcia nokia mapy funguje asi 1 mesiac, potom treba liceniu. zabera asi do 50 MB a rezimi neviem ake ma pretoze to strasne dlho nacitavalo a nechelo sa mi na to cakat :o)))

    anonymous07.02.2009 - 19:47 Trvalý odkaz

    meidak: ked otvorim telefon za 10 s sa mi zapne fotak je to normalne dik

    anonymous10.02.2009 - 23:27 Trvalý odkaz

    baska: mam taku blondynovsku otazku. v predajni mi povedali, ze mam ten telefon nabijat 12hod, len nepovedala ci lne prvy krat alebo stale. poradte prosim lebo je 12hod vkuse nikdy nikde nie som!!! :D dik

    anonymous04.03.2009 - 12:34 Trvalý odkaz

    debil: ty niesi blondina..ty si debilka...tel. sa formatuje 12h. 1krat, a okrem toho ho musis 3krat uplne vybit a potom nabit naplno...sice je to uz stary standard a novsie akumulatory to "vraj" nepotrebuju, ale hold zvyk je zvyk

    anonymous14.03.2009 - 00:06 Trvalý odkaz

    Dumbo: V?aka, za odpovede :) !
    Ta navigacia- blbe, ze si musis dokupovavat licenciu... to radsej prpipojim GPS modul.

    anonymous01.04.2009 - 08:38 Trvalý odkaz

    jarka: prosim vas poradte mi nokia 6650 alebo sony ericsson c902 dakujem vam

    anonymous16.04.2009 - 23:02 Trvalý odkaz

    Luriel: jarka ja by som ti poradil na 100 percent NOKIU 6650. Nokia je lepsia ako SonyEricsson :)