Nokia 6500 slide

  • Martin Hombauer 10.10.2007 - 12:22

    heheh stary a dobry asi najlepsia s40 na trhu o d nokie...tie 6600sa mozu strcit su to cerepy...tento telefon fotakom predcilan n82 ato je uz co povedat...ODPORUCAM KAZDEMU

  • anonymous30.09.2009 - 14:28 Trvalý odkaz

    stewo: newiete mi niekto poradit aky si mam wybrat tel??strasne ma laska to wifi na black berry ale newiem že aky je to tel ?i je celkovo dobry..prosím o radu.dakujem

    anonymous20.10.2009 - 15:39 Trvalý odkaz

    marcelka: ma tato nokia aj gps lebo mi ho slohlz a newem ako ho amm najst

    anonymous25.10.2009 - 18:50 Trvalý odkaz

    lola: ludia, mame doma 2 taketo telefony, jeden nam uz orange po troch reklamaciach vymenil za iny a druhy musime dat reklamovat, lebo mrzne, nejde prehravat hudbu, nezvoni, neda sa z neho volat.. proste je tak na dve veci.. na hovno a na nic!

    anonymous05.12.2009 - 21:25 Trvalý odkaz

    stewik.85: ..tiez hovorim ze je to smejd a nepodarok a tento fooon ma neskutocne sklamal... aj ked co sa tyka fotiek tak tie ten fonik robil skvele a kvalita tam bola faktze zarucena! no po reklamaciach mi orange ponukol novy fon a novy pausal tak teraz mozem hutat co nove si vyberiem :)

    anonymous15.12.2009 - 18:49 Trvalý odkaz

    dano: najprv som si myslel ze ?o mi to mama kupila za šunku ale pravda bola opakom :D

    anonymous21.12.2009 - 00:54 Trvalý odkaz

    stewik.85: nie nahodou opak bol pravdou :P alebo ako si to vlastne myslel ?? :-D

    anonymous21.12.2009 - 21:55 Trvalý odkaz

    Adrián: Mám od septembra 2009 Nokiu 6500s.Tretí krát ju mám na reklamácii1 vrátane odvolania, nako?ko mi ju neuznali. Zam?zal mi software, vypadávalo osvetlenie klávesnice a mobil reaguje na magnetické púzdro, ktoré mi dali v Orange. Po vložení do púzdra sa klávesnica odblokuje a zruší sa aj prichádzajúci hovor. Z Orange odpísali, že mobil má magnetický sníma? na odblokovanie klávesnice. Dobrá blbos?... Kto má podobný problém?

    anonymous02.01.2010 - 02:05 Trvalý odkaz

    aminidi: tento telefon mam 16mesiacov a nemal som ani jeden z tu spomenutych problemov. a to mi asi 3x spadol na cestu. ale nemm ho od neakeho orindzu

    anonymous03.01.2010 - 20:33 Trvalý odkaz

    nnokia: nevedeli by ste poradi?,pre?o mi nejde pamä?ovka do telefónu?sedí to tam na miesto,akurát nedrží a neviem pre?o :/

    anonymous13.01.2010 - 20:01 Trvalý odkaz

    Lucia: Potrebovala by som poradit. Neviem sa rozhodnut pre novy telefon, v oragei mi nukaju Nokiu 6600i slide ale rozmerovo mi viac sedi 6500. Je naozaj taka zla?

    anonymous21.01.2010 - 15:57 Trvalý odkaz

    Pe?o: Tak mám tento telefón v ?iernom prevedení z Talianska donesený a som s ním zatia? dos? spokojný. Zatia? som na ?om spozoroval dva záhadné javy a to, že ke? dám dolu zadný kryt pamä?ovka sa "stratí" a druhý, že tla?ítka si svietia kedy chcú a ako chcú.. Bolo to tu spomínané už dos? krát, takže sa ani moc ne?udujem, ale trošku som dúfal, že ke? je z ITA tak to nebude robi? ale ?o už..?o tu bolo spomenuté nejaké pískanie pri telefonovaní tak to vôbec..trošku zle sedí zadný kryt a ?o je naozaj hororová je výdrž baterky, každý de? ho nabíjam a naozaj zlý je záznam zvuku pri natá?aní videa. Inak som ve?mi spokojný s ním!!

    anonymous17.02.2010 - 16:01 Trvalý odkaz

    Peter: mam tuto nokiu uz 17mesiacov a pojdem si brat novy,ale bol som s nou nadmieru spokojny....po dlhej dobe konecne dobra nokia a co je u nokii vynimocne aj dobra vydrz baterie...3 az 6dni,podla pouzivania

    anonymous03.03.2010 - 21:59 Trvalý odkaz

    Wilo: neviete da sa vymenit kryt na nokii 6280 sa dala myslim da sa aj na tomto type?

    anonymous06.03.2010 - 13:28 Trvalý odkaz

    Jakub: mne sa tento telefón zdá prakticky skoro bezproblémový.. avšak, asi po 8 mesiacoch používania sa prejavili 2 závady.. za?al sa mi zni?oho ni? netvrdo resetova? pri písaní správ, displej ob?as pri práci pre blikol a ve?er sa mi nezapínalo podsvietenie klávesnice. Taktiež som mal problém s pamä?ovou kartou, ktorý tu už bol spomínaný.. ochotný predava? v Orange mi odporu?il preinštalova? softwér cez PC Suite - pomohlo na 100%. Problém s pamä?ovou kartou je spôsobený ?astým vymie?aním krytu, no je to len do?asné poškodenie.. na zadnej kovovej ?asti krytu tr?í ved?a okienka na objektív taká noži?ka.. tá sa ?asom zatla?í, tak isto sa zatla?í aj druhá, no ktorú táto prvá dolieha.. to je sníma? nasadenia zadného krytu, bez toho vám pamä?ovku nena?íta. treba tieto noži?ky ihlou trošku nadvihnú?, aby sa pri zatvorení krytu dotýkali. to je všetko. po roku používania tohto telefónu som s ním spokojný :) mal som na skúšku nokiu 6600i slide s 5MPix fo?ákom áá tie fotky - hrôza.. oproti nej fotí 6500vka priam excelentne. odporú?am

    anonymous16.09.2010 - 00:12 Trvalý odkaz

    lena: mobil preslo auto...proste som ho nesupla do bocneho vrecka ale spadol na zem...myslim ze je predsa trosku na mna pritazky...nechcem nadavat...bol uplne new kupeny...dispej samozrejme rozbity...ok...tak investujem,neee?60E, uzila som si...kym sa nevybijala pricasto bateria, neivestujem do novej?...kym mi vcera celkom neodisiel...docista umrel...aj tak si celkom este pozil po tej "autohavarii"...zajtra kupujem novy...tento mobil ma sklamal na celej ciare:(((

    anonymous25.10.2010 - 02:25 Trvalý odkaz

    Dominik: nekupujte!!! po tyzdni sa mi pokazil, dali mi druhy v orangei a ten sa mi tiez pokazil..zamrza, odpadava zadny kryt, necita pamatovu kartu, nepocut pri volani proste je to shit...pred tym som mal nokiu E51 ktora bola omnoho lepsia lenze tam bol iba 2mpx fotak..ale kvalitovo to bol urcite lepsi telefon. Co poznam ludi co vlastnia nokiu 6500s zatial nito nie je spokojny

    anonymous27.11.2010 - 19:08 Trvalý odkaz

    jan: mam ho uz dva roky , som spokojny nic s nim nieje iba sa mi obcas nrzapne podsvietenie klavesnice,par krat mi horsie spadol a nic....som celkom spokojny

    anonymous05.01.2011 - 01:59 Trvalý odkaz

    Pe?o: mám ho už asi rok a nikdy mu neodpustím, že sa mu v kuse kazí display, inak som s ním spokojný úplne mi sta?í ale už ma nebaví furt ho dáva? do opravy kvôli displayu..

    anonymous05.04.2011 - 14:51 Trvalý odkaz

    matej: ja ho použivam us druhy týžden a vlmi som spokojny. fooooooootak je bbbbooooooombovy. naozaj pecka telefonik

    anonymous06.04.2011 - 19:56 Trvalý odkaz

    nela: ...mám ho už 3 roky kupila som ho v Anglicku,možno je vyrobený v inej krajine ako tie ?o sa dovážajú na Slovensko,ide ako hodinky,nie je s ním žiadny problém.Asi tak .....

    anonymous16.04.2011 - 15:31 Trvalý odkaz

    juraj: Neviete ako docielim aby blesk sa dal pouzivat ako baterka(svietidlo). Skudal som uz rozne aplikacie a nic. Dakujem vopred =)

    anonymous11.05.2011 - 18:36 Trvalý odkaz

    karlos: HSDPA-hajzel,svina,debil,prasa,asociat

    anonymous13.11.2011 - 19:00 Trvalý odkaz

    ondrej: nevie niekto ako pretocit 3gp film ? pls poradte