LG KS360

  • Martin Hombauer 18.09.2008 - 02:39

    MAJKY: isto to má dotykový displej? lebo tu mu to dáko nefunguje...
    http://www.youtube.com/watch?v=BO0_KftFs6s

  • anonymous03.11.2008 - 20:06 Trvalý odkaz

    pato: hry sa tam daju dat:)

    anonymous03.11.2008 - 20:54 Trvalý odkaz

    katusik: ak mam mp3 da sa spustit do pozadia aby som mohla robit nieco v telefone.lebo zatial som nic takeho nenasla v nastaveniach.hm?????dakujeeeeeeeem

    anonymous03.11.2008 - 21:16 Trvalý odkaz

    garcia: chod do menu -> orange music -> hud. prehravac.. spusti si tam nejaku mp3 a pocas prehravania daj moznosti a hned prve mas "minimalizovat".. potom ti hra na pozadi...

    anonymous03.11.2008 - 21:33 Trvalý odkaz

    jarosk: chcem sa spyrat ze ci je tento mobil vlastne dobry lebo by som ho chcel a nechcem sa nejako oklamat diki...

    anonymous03.11.2008 - 21:35 Trvalý odkaz

    Jarosk: a chcem sa spytat lebo som cital nevyhody ze klavesnica hlucna to sa akoze neda vypnut ton tlacidiel

    anonymous03.11.2008 - 21:39 Trvalý odkaz

    katusiik: no jasneeeeee.dikyyyy mooc to som chcela.nevies kde sa daju stiahnut nejake temy

    anonymous03.11.2008 - 21:40 Trvalý odkaz

    katusik: a este nieco aku ti dali pamatovu kartu k tomu?

    anonymous04.11.2008 - 20:05 Trvalý odkaz

    Jarosk: a chcem sa spytat lebo som cital nevyhody ze klavesnica hlucna to sa akoze neda vypnut ton tlacidiel

    anonymous04.11.2008 - 21:33 Trvalý odkaz

    Audion: neni hlucna..ked sa vysuva jedine a tlacidla je dost pocut ...spracovanie je tak na 3,5/5 ...inak sa mi tento fon velmi paci ma ho spoluziak :D

    anonymous04.11.2008 - 21:57 Trvalý odkaz

    Jarosk: a ked sa vysuva tak ten ton sa neda vypnut.??

    anonymous05.11.2008 - 02:55 Trvalý odkaz

    Skeld: Mam ho asi dva mesiace - pri foteni sa neda zoomovat ale nepotrebujete to kedze to robi vyrezy; ton vy sunutia sa da nastavit, klavesnica je akurat, rad pocujem ked klavesa tukne - klavesy pod displejom su hlucnejsie; aj ked mam velke prsty pise sa mi skvele.. Opera, gmail funguju nadherne iny soft ani moc netreba - vadi mi ze sa nedaju vymazat predom nahrane dema.. Ked sme pri softe, objavil niekto uz nejaky IM s landscape modom?? Piste mi na mail, diky..

    anonymous05.11.2008 - 10:15 Trvalý odkaz

    wertikal: skuste niektore z tychto hier http://www.4allmobile.eu/viewtopic.php?f=8&t=10625
    mali by fungovat na landscape mode
    inak tiez uvazujem ze si zoberem tento fon ale este rozmyslam nad SE G502 ale na LG ma laka hlavne ze to ma o dost vecsi display a qwerty klavesnicu...a u nas v RK orangei ho maju teda spon vcera ho este mali..a davaju k nemu 2gb kartu...kamos si ho vcera bral...ja si idem v sobotu tak som zvedavy

    anonymous05.11.2008 - 15:04 Trvalý odkaz

    Jarosk: a chcem sa spytat ze unas ktomu davaju iba 1GB ....a kde davaju 2 GB

    anonymous05.11.2008 - 16:20 Trvalý odkaz

    wertikal: v ruzomberku r orangei...aspon kamos ked si vcera bral tak tam mal 2gb kartu...moznoze to len omylom tam bolo len v tej jednej krabici ale neviem v sobotu si ho asi zoberem tak uvidim

    anonymous05.11.2008 - 16:20 Trvalý odkaz

    Jojko: Takze..k tomu telefonu najskor davali 1GB kartu ale uz davaju 2GB..zvuky tlacidiel sa daju vypnut v menu aj zvuk vysuvania sa da vypnut, nema to Symbian ma to javu..pri foteni sa da zoomovat ale nie pri najvyssom rozliseni - tak ako aj u kazdeho ineho mid-end mobilu...temy to nepodporuje-len tie dve zakladne co su v mobile..ale inak je to super telefon..ma velikansky displej a skvele sa na tom pozeraju filmy.. :)

    anonymous06.11.2008 - 16:17 Trvalý odkaz

    pato: hej.. neviete preco mi nejdu 3gp videa? normalne ich nejde spustit ani ked si ich nahravam neviete pre?o?:(

    anonymous07.11.2008 - 13:28 Trvalý odkaz

    henri: vcear somsi ho isla kupit do orange...povadli ze bez zmluvy mui ho nedaju...kto vsteko ho bral bez zmluvy?vytlacim a pojdem im to ukazat.....alebo da sa to kupit aj niekde inde ako na nete alebo u pomarancov?

    anonymous07.11.2008 - 14:30 Trvalý odkaz

    Ms.MajusQa: neviete kde sa daju stiahnut nejake témy na tento mobil ?

    anonymous07.11.2008 - 15:26 Trvalý odkaz

    pato: heyy.. nevete preco mi nejdu videa 3gp na mobile?? kks!!

    anonymous07.11.2008 - 16:07 Trvalý odkaz

    garcia: ja som ho bral bez zmluvy.. za hotove... akurat som 4 dni cakal pokial mi ho poslu..

    anonymous07.11.2008 - 16:57 Trvalý odkaz

    P.Degen: a co reproduktor hra dostatocne hlasno??....v porovnani napr s K610i tha ma hlasitost thak akurat??za odpowed dakujem

    anonymous08.11.2008 - 16:31 Trvalý odkaz

    wertikal: no tak fon mam uz doma zatial spokojnost...len jedina vec ktora mi zatial vadi je ze sa neda nastavit v adresary ze odkial sa maju kontakty zobrazovat ci zo SIM karty alebo z telefonu...zobrazuje to vsetky naraz cize ked mam v telefone aj na karte tie iste tak mam kazdy dva krat...nevie niekto ci sa to da nejako vyriesit ?

    anonymous08.11.2008 - 19:01 Trvalý odkaz

    hlasno: reproduktor hla hlasnejsie ako SE k810i odskusane:D

    anonymous09.11.2008 - 18:46 Trvalý odkaz

    wertikal: no ja myslim ze reproduktor hra dost hlasno.. nie hlasnejsie ako k610i ale myslim ze staci tak ako hra

    anonymous10.11.2008 - 01:04 Trvalý odkaz

    P.Degen: mame konci po dvoch rokoch pausal s mobilom SE K610i...a nevie si vybrat mobil...LGks360 ..qwerty...-vyhovuje jej to pise vela sms,mms...hudbu nevyuziva ale hlasitost zvonenia musi byt dostatocna ..tie mobily po kabelkach proste musi ho vzdy pocut...akurat obcas vyuziva Fotak podla mna jej to bude vyhovovat 2mpx ked doteraz pouzivala...na fotenie pouziva na pausal zobraty LGkc550 z t-mobile ktory sa jej velmi paci..aj vysledne fotky su celkom dobre...LGkf700-neviem ci ju az tak velmi zaujima...to dotykove ovladanie ale urcite by sa jej to pacilo...asi si este oskusa na predajni..ale skoda ze sa neda dat dotykova qwerty klavesnica na sirku..Ktory podla vas by som jej mal poradit??...za odpowed dakujem...majte sa Nazdar

    anonymous12.11.2008 - 23:57 Trvalý odkaz

    Ja: AHoj,konci mi pausal a neviem sa rozhodnut medzi tymito dvoma fonmi,poradte?ktory sa viac oplati?popripade plusy a minusy,diki moc :)

    anonymous13.11.2008 - 06:39 Trvalý odkaz

    danka: co take hry? vie mi dat niekto linku?vdaka vopred

    anonymous17.11.2008 - 12:26 Trvalý odkaz

    kikuska: newiete ci sa na nej daju menit aj kryty na tlacitkach???..pretoze je tu v roznych farebnych prewedeniach.

    anonymous18.11.2008 - 18:31 Trvalý odkaz

    jolaus: ja som si ho kupil .. zohnal som do toho uz aj hry .. chyba tam blesk ale inak ten mobil nema chybu .. dotykovy je .. ale iba na zadanie cisla vyhladanie kontaktov a pri zadavani pin ..

    anonymous19.11.2008 - 15:22 Trvalý odkaz

    palo: chcem sa spytat ciako je to stymi hrami a temami

    anonymous26.11.2008 - 21:19 Trvalý odkaz

    SkILeRKQQo: viem ho zohnat za 1500 sk inac myslim ze tento mobil veru nic moc na lg KC910 renoir chudak vobec nema ale sak nwehajme tak

    anonymous28.11.2008 - 01:30 Trvalý odkaz

    vrtko: da sa akcelerometer pouzit aj na ovladanie hier tak ako je to napriklad pri iphone???

    anonymous28.11.2008 - 19:32 Trvalý odkaz

    POCUVAJ!!!: ma dotykovy ale len vtedy ked vytukavas cislo inac ee:DDD:D
    ale dobry je!
    ale nepaci sa mi kamaratka ho ma:P

    anonymous29.11.2008 - 20:00 Trvalý odkaz

    Zuzana: Ahooooooojte ..mohla by som vas poprosit ..mohli by ste mi pomoc sa rozhodnut medzi RIM BlackBerry 8320 ------LG KS360----HTC TyTN II.??? Ako citam ...su tu rozne nazory ....pleas ..poradte ..dakujem vopred ..:P

    anonymous01.12.2008 - 00:21 Trvalý odkaz

    vrtko: mam od piatku LG KS360 a podla mna je v pohode. Tiez som uvazoval nad Blackberry, ale nakoniec som sa rozhodol pre LG a nelutujem to. Ale ako pises nazory su rôzne a rozhodnutie je len na Tebe

    anonymous01.12.2008 - 16:48 Trvalý odkaz

    zuzana: Tak ja sa obavam ze ako to bude vies ..do teraz clovek je taky uz ze pise tak na klasickej klavesnici .a sa bojim ze ako to bude ked to bude na boku .:) je pocut ked sa pise na mobile? alebo pise sa tazko? :P

    anonymous01.12.2008 - 19:43 Trvalý odkaz

    vrtko: Pisanie je v pohode klavesnica kladie primerany odpor zhruba taky ako ktorekolvek ine tlacitka na mobile. To ze je na boku telefonu je v pohode na to som si zvykol bez problemov. Telefon mi sadol do ruky ci uz na "stojato" alebo na "lezato". Male problemy a asi zatial jedine mi robi to ze sa obcas pozabudnem a pomyslim si "Y" a "Z".

    anonymous02.12.2008 - 18:34 Trvalý odkaz

    Zuzana: Aha ..jaj dikes...ale ta ja som uz uplne vedla z tych phonov ..uz fakt neviem ktory si mam vybrat ..:PP ach to bude ..:(( tolko na vyber ..ze az neviem ktory si vybrat....strasne .. ale dikes za pomoc. .:P a mozes mi napisat na pokec na nick PuSiNoCkAX mozme tam popisat ...:P

    anonymous02.12.2008 - 19:36 Trvalý odkaz

    Duro x 111: takze ja som si tento mobil kupil a je skvely a potvrdzujem ze ma dotykovy. Ale pre tych nevsimavych precitajte si ze je len ciastocne dotykovy cize iba na zadanie pin kodu a ked si pozriete obrazok tak v lavom dolnom rohu je take male tlacitko presne pod sipkou do lava tak ked to stlacite zobrazia sa vam cisla a prave vtedy je to dotykovka a nieje to len na cisla je tam aj dotykove tlacidlo na premenu z cisel na pismena. ked to stlacite tak sa vam cisla proste vimenia za normalnu dotykovu klavesnicu ako je na klasickom telefone.

    anonymous02.12.2008 - 21:18 Trvalý odkaz

    Zuzana: Vazne je dobry?? lebo aj sa medzi nim rozhodujem a vazne neviem ..niektory hovoria ze dobry je ..niektory ze ee ..tak enviem .. :P co si o nom myslis ty...:? :P

    anonymous02.12.2008 - 23:17 Trvalý odkaz

    vrtko: ...na pokec nechodim. Ale ak chces pokecat tak bud ICQ alebo skype. tam som online denne a skoro cely den (a aj noc)

    anonymous04.12.2008 - 16:16 Trvalý odkaz

    mATO: ZDRAVIM..
    nEVIETE MI PLEASE POVEDAT, ZE AKO KVALITNE TO PREHRAVA FILMIKY, ALEBO TEDA DAKE VIDEA?..BO DOST TO U MNA ZAVAZUJE, CHCEL BY SOM TO AJ NA TO POUZIVAT A MAL BY SOM TO FAJNE VSETKO V MOBILE...TAKZE, AKO KVALITNE TO ZOBRAZUJE VIDEO A ...KOLKO TO ASI TAK ZVLADA BATERKA....NO...BO UVAZUJEEEM VELMI O TOMTO TELEFONE, TAK NEVIEM...:d
    DAKUJEM

    anonymous04.12.2008 - 19:46 Trvalý odkaz

    marissa: prosím wáás ja už som paf z tých phonow ktorý j elepšíí?? nokia 5310 Xpress music?? abo tento LG??? neviem sa rozhodnúúú? diiki :)

    anonymous05.12.2008 - 00:23 Trvalý odkaz

    majki: prosim vas ako vypnem zvuk tlacidiel nejako som to v nastaveniach nenasiel??

    anonymous05.12.2008 - 11:26 Trvalý odkaz

    linduska: na sa neviem rozhodnut medzi tymto, SE w350i a Nokiou 5220....ale na tu nokiu viaceri vravia, ze ma malu vydrz baterie, ze v tomto su SE lepsie... neviete ako je to s LGckami? ja som ziaden nikdy v zivote nemala...inak, aky je hruby? tak vhodne do ruky, ci tehlicka? a na tej klavesnici sa ako pise? neviem si to predstavit, potom to uz nevyzera ako mobil, ale normal klavesnica na komp...:D

    anonymous06.12.2008 - 19:09 Trvalý odkaz

    deniska: chcem sa spytat ako to je s vahou kamaratka mi hovorila ze ho ma jej kamaratka a kamratka ho drzala asa jej zdal dost tazky tak ako to je ??

    anonymous06.12.2008 - 19:14 Trvalý odkaz

    helena: neviem sa rozhodnut medzi tymto KS360 a LG KF700. o dotykovy displej mi ani tak nejde skor ma zaujima kvalita snimky a funkcie...tento sa mi zdal celkom zaujimavo rieseny ale stale vaham (na fony nie som moc odbornik) poradte co je lepsie?

    anonymous08.12.2008 - 16:26 Trvalý odkaz

    igor: ja si idem dnes pre LG KS 360 uvidime co je to zase za shit z rady LG:))

    anonymous08.12.2008 - 23:42 Trvalý odkaz

    romco: hello..mam taky problem...ked aj mam na pamätovke nejake pesnicky tak sa mi nedaju nijak prehrat..su vo formate mp3,mp4...ked po nich prechadzam a dam ok tak mi da ze odstranit?..kua...ja ich chcem pocuvat a ani do prehravaca ich neviem nahodit..iba nejaka jedna pesnicka zakladna tam je....kua..poradte pls...piste pls na romco2510@azet.sk dikes...