LG KS360

  • Martin Hombauer 18.09.2008 - 02:39

    MAJKY: isto to má dotykový displej? lebo tu mu to dáko nefunguje...
    http://www.youtube.com/watch?v=BO0_KftFs6s

  • anonymous25.08.2008 - 12:02 Trvalý odkaz

    graffoo: tak rozmyslam, ze co tomuto mobilu chyba pre BEZNEHO cloveka? za tu cenu je to fajn ponuka od orange...

    anonymous25.08.2008 - 12:13 Trvalý odkaz

    riso: nespravnu informaciu o dotykovom displeji sme vymazali. dakujeme za upozornenie.

    anonymous25.08.2008 - 12:33 Trvalý odkaz

    Matko001: ?o bude ur?ite ve?a ?udí láka?, vlastni? mobil s dotykovým displejom a plnohodnotnou klávesnicou.

    anonymous26.08.2008 - 00:50 Trvalý odkaz

    skeld: dotykovy displej je len ciastocny - pokial chcete volat, nemusite odsuvat "vrch", v dolnom lavom rohu by mala byt klavesa na spustenie dotykoveho rezimu /myslim/ a tam si trebars vytukate cislo...myslim ze tak by to malo fungovat :-)

    anonymous27.08.2008 - 12:50 Trvalý odkaz

    Emilia: nieje zly az na vydrz bateria a fotky. Skor je pre sms-akov. Traba tiez opravit ze led dioda tam nieje...

    anonymous01.09.2008 - 15:59 Trvalý odkaz

    piross: mne sa celkom paci asi ho vezmem.

    anonymous02.09.2008 - 13:43 Trvalý odkaz

    garcia: ak by som do toho LG napratal JIMM a otvoril klavku tak sa aplikacia otoci v pouzitelkom stave? lebo ak ano tak by to aj pre ICQ maniakov bol skvely mobil...

    anonymous07.09.2008 - 23:50 Trvalý odkaz

    chavo: no ja som si ho vzal. skon?ila mi akcia. jima som si stiahol, ale ešte nerozbehal. ale opera funguje tak ako píše GRACIA. po vtsunutí mobilu sa oto?í

    anonymous08.09.2008 - 00:39 Trvalý odkaz

    garcia: zisti to aj s tym jimmom ci sa otoci do pouzitelneho stavu..

    anonymous08.09.2008 - 16:00 Trvalý odkaz

    garcia: testoval som to a bude nutne najst ICQ klienta ktory funguje aj v otocenom (landscape) rezime..

    anonymous08.09.2008 - 20:42 Trvalý odkaz

    thomasqo: Nebudete na tento telefon robit recenziu lebo ma dost zaujima tento mobil

    anonymous08.09.2008 - 22:54 Trvalý odkaz

    PIKINKA: Prosim nerozoberete tento mobil podrobnejsie aj aj s viacerými foto??? Už som si raz v?aka vašim recenziam vybrala a kúpila dobrý mobil...diki

    anonymous08.09.2008 - 23:45 Trvalý odkaz

    romanes: chcem sa opytat odporucate tento tel?vyhovuje vam co ste si ho kupili?

    anonymous09.09.2008 - 00:37 Trvalý odkaz

    garcia: neviem ci ti ho odporucit... zalezi co od neho cakas... mne osobne celkom vyhovuje.. za tu cenu (kupovany na hotovost) sa mi urcite oplatil aj ked ma nejake svoje neduhy..

    anonymous10.09.2008 - 10:42 Trvalý odkaz

    chavo: dá sa k nemu kúpi? výkonnejšia batéria?

    anonymous10.09.2008 - 14:39 Trvalý odkaz

    garcia: zatial sa neda. teda aspon ujo google tvrdi ze nie.. ale aj na zahranicnych forach sa zaoberaju otazkou kde zohnat na to vykonnejsiu baterku...

    anonymous10.09.2008 - 15:06 Trvalý odkaz

    chavo: a ešte jedna vec. nokia má šikovnú aplikáciu NOKIA MAPS. nedá sa nie?o také nájs? aj do tohto mobilu? inak práve 360-ku nabíja. hne? potom pozriem ?i sa aj jimm otá?a po vysunutí klávesnice

    anonymous10.09.2008 - 15:10 Trvalý odkaz

    garcia: jimm sa neotaca... 360ku uz mam aj ja ale jimm nejde.. treba najst iny ICQ klient co by sa vedel otocit.. a nokia maps neni nahodou len pre symbian? jedine na javu je Google Maps.. ale to zere data jak ked splachnes zachod :D

    anonymous10.09.2008 - 15:30 Trvalý odkaz

    chavo: tak to potom ni?. ja mám predplatený iba orindžvrld mini s 10MB frí, takže GoogleMaps sa nekoná. škoda. a aký ajsíkjú klient by ešte pripadal do úvahy? nevieš? nie?o také by som tam chcel ma?. od komunikácie s okolím som trocha závislý...

    anonymous10.09.2008 - 15:47 Trvalý odkaz

    garcia: no ja som skusal asi cca dalsich 5 ICQ klientov ale ani jeden nepodporoval rotaciu displeja.. takze neviem neviem ci nejaky vobec existuje... mozno neskor bude.. a mozno som na neho este nenatrafil..

    anonymous11.09.2008 - 00:46 Trvalý odkaz

    Skeld: zajtra ho idem zobrat do pomaran?u, pokail ma presvedci aj na zivo :-) iank vezmem N 6120c...

    suhlasim s mailoxom ze je to podpriemerny phone, ale to co ponuka uplne staci - mailox - rad by som vedel ake su tvoje kriteria pri vybere mobilu :-) lebo kazdy mame ine a preto mozno vznikaju podobne spory...

    IM - prekvapil ma QIP mobile - skuste ten ci sa otaca:-)

    Docuemnt viewer - nachadza sa v mobile alebo nie??? lebo cital som vselico, niesom si isty...

    anonymous11.09.2008 - 09:05 Trvalý odkaz

    chavo: no ja som si ho vzal preto. lebo mi padol do oka ke? som ho videl v letáku. a ke? som si ho potom pozrel na predajni nenašiel som ni? ?o by bi vravelo aby som ho nevzal. rozhodoval som sa ešte medzi ericsonmi. tie mali neporovnate?ne vyššiu výdrž batérie ale ?o už. ne?utujem že ho mám. na telefonovanie mám firemný mobil a tento mám iba na písanie a fakt iba sem-tam nejaký hovor.

    Skeld - Docuemnt viewer sa v mobile nachádza. Uložil som si do?ho PDF, DOC a XLS a bez problémov ich otvoril. Pravdepodobne bude treba da? pozor na diakritiku. V DOC mi v nezobrazilo š ale v XLS bez problémov. PDF úplne v pohode.

    anonymous11.09.2008 - 09:25 Trvalý odkaz

    garcia: qip mobile je len graficky upraveny jimm.. takze patrame dalej.. este doplnim ze otvaraj aj powerpoint dokumenty a aj RTF..

    anonymous11.09.2008 - 11:35 Trvalý odkaz

    chavo: ja som práve rozbehal jimma. neotá?a sa, ale použi? sa dá. je to trocha divné no ?o už

    anonymous11.09.2008 - 23:11 Trvalý odkaz

    Skeld: [chavo] díky, díky, to bude všetko a beriem ho:-) trochu mi chýba jack na sluchatka, ale inak všetko ok. bude to skvely mobil ku skuskam - velka karta+velky displej+ofotene skripta=hotova skuska :-D
    aku maju LG podporu? a ?o odozva aplikacii; FOTIEK (pri zoomovani); nejake chyby, o ktorych by bolo dobre vediet predom? vopred dakujem

    anonymous11.09.2008 - 23:17 Trvalý odkaz

    Skeld: a co konstrukcia? plasty - ako ich hodnotite? vysuvny mechanizmus - dobre spracovany?

    anonymous11.09.2008 - 23:35 Trvalý odkaz

    chavo: SKELD - takže k tomu zoomu. ešte som ho nenašiel. v manuáli je tuším napísané že v režime fo?áku sa zoomuje tým bo?ným dvojitým tla?ítkom na ?avej strane, ale to mi nejako nejde. nevadí. pri tomto mobile by som asi slúchatká neriešil. vlastne asi pri žiadnom. na to mám player. neviem ?o myslíš tou podporou, ale nejaký soft by som aj ja uvítal. idem si teraz stiahnu? googlemail klienta. rýchlos? aplikácií sa mi zdá ok. teda zatia? som skúšal iba operu a jimma. konštrukcia sa mi zdá celkom ok na to o aký mobil ide, ale aj tak by som nechcel aby mi spadol :o))) výsuv sa mi zdá ok. plast je nejaký pogumovaný a mobil sa nešmýka.

    anonymous12.09.2008 - 01:06 Trvalý odkaz

    Skeld: keby si mi popripade poposielal nejake linky na aplikacie ak najdes - nie som lenivy, ale ked uz to raz niekto nasiel, pre?o to hladat od zaciatku. popripade aj nastavenia na Jimma gmail.. na soft sa potom popozeram aj ja. Podpora - ako ma nokia PC Suite, nieco na synhronizaciu a zalohy a podobne existuje?
    potrebujem co najviac info, lebo ak ho zajtra budem mat, tak mi pren skoci mamka, cize nebudem pritomny..

    sluchatka - zvykol som si nosit hudbu v mobile, na to co potrebujem (cesta trolejom do skoly alebo do prace) mi to staci...a hudbu si vychutnam doma na vezi alebo domacom kine. a viem ze N6233 mala ten konektor proste strasny - vymenil som v prebehu 18tich mesiacov 3 HF, co sa vzdy pokazil konektor.

    anonymous12.09.2008 - 08:16 Trvalý odkaz

    Cello255: Zdravim! Mam tento mobil uz 2 den a je celkom zaujimavy co sa tyka podpori java no rozbehate na nom strasne vela hier aj ked niektore ako na SE sa nedaju na cely display ale zase nie je ich mozne prepnut na landscape mod. Dodavam ze videa (3gp,mp4) prehra na cely display to sa mi na tom mobile luby.ICQ klienty som hladal pre landscape ale nasiel som len pre PDA symbian ... skratka nie pre LG KS360. Musime poziadat nejakeho programatora java aplikacii nech preroby jimma na landscape rezim :D.zaver no ja som s nim spokojny.

    anonymous12.09.2008 - 09:47 Trvalý odkaz

    chavo: toho jimma som tastavil tak, že lom len zadal v nastaveniach meno a heslo. takže pohoda. tú aplikáciu na gmail inštalova? nebudem. nechcem len tak niekde dáva? svoje prihlasovacie údaje. radšej si maili skontrolujem cez operu. iné aplikáce som neh?adal. zatia? ni? nepotrebujem.

    anonymous12.09.2008 - 10:20 Trvalý odkaz

    garcia: uz som pisal na forum tvorcov Jimmu ale nejak sa nikto k tomu nechce vyjadrit.. celkovo najst soft/hru ktora by sa prepla do landscape modu je nemozne najst... ale treba asi pockat ved je to novinka.. neskor sa urcite objavia zahranicne fora kde sa bude specialne riesit tento fonik a tam snad budu nejake app/gamez :)
    chavo - preco nepouzivas vstavany email? ja ho tiez pouzivam na gmail a nestazujem sa..

    anonymous12.09.2008 - 10:46 Trvalý odkaz

    chavo: operu som tam dal preto, lebo som na ?u zvyknutý z predošlého mobilu. ale tu ju až tak nepotrebujem. yým vstavaným mailom máš namysli orange world? cez to som už pár krát šiel. skúšal si aj zoomova? pri fotení?

    anonymous12.09.2008 - 12:07 Trvalý odkaz

    Skeld: co sa tyka zoomovania mal som na mysli zoomovanie pri prezerani fotiek..ked prepinas medzi fotkami, mas nejake oneskorenie? myslim fotkami, ktore nahodis na kartu z normalneho fotaku (moj pripad - Olympus C-740 UZ, fotka v najvacsom rozliseni cca 900kb)

    anonymous12.09.2008 - 12:25 Trvalý odkaz

    chavo: v prvom rade mám nastavený štýl miniatúru. tie "pekné" 3D sú nenormálne pomalé. teraz som listoval fotky na karte, oneckorenie max 1sekunda. ?o sa týka aktivácia zoomu cca 2sekundy

    anonymous13.09.2008 - 13:46 Trvalý odkaz

    robba: ako je to s tymi sluchadlami?su tam alebo nie?a este ze asi kolko vydrzi bateria..dikes

    anonymous13.09.2008 - 15:54 Trvalý odkaz

    riso: - sluchadla v baleni su, bez redukcie. klasicke stereo.
    - v galerii uz najdete fotografie KS360.
    - bateria vydrzi par dni, klasika. zazraky necakaj, je to len 800 mAh.

    anonymous13.09.2008 - 18:47 Trvalý odkaz

    Skeld: možno hlúpa otazka, ale - dá se zmenit wallpaper na zakladnej obrazovke??

    obrazky - díky za ne, som stale viac a viac presvedceny, dat si tento mobil a nie N6120c :-)

    este k tym sluchadlam, pokial sa nejakym sposobom znicia, daju s kupit nove len od LG alebo su vyrabane aj neznackove?

    anonymous14.09.2008 - 00:37 Trvalý odkaz

    garcia: jasne ze wallpaper na uvodke sa zmenit da...

    a k tym sluchadlam odpoved nepoznam :(

    anonymous15.09.2008 - 22:12 Trvalý odkaz

    Skeld: nejake chyby vo firmware-i? vyhadzovanie (pri nejakej cinnosti) a podobne; brachovi teraz neposluchala N E51, tze preto sa pýtam...a nejaky creator tém sa najde?

    anonymous15.09.2008 - 22:29 Trvalý odkaz

    cello255: Chyby vo FW zatial nevidim ziadne
    budem rad ked budete diskutovat na stranke ks360.webgarden.cz v sekcii diskusia

    anonymous15.09.2008 - 22:54 Trvalý odkaz

    mailox: Tazko povedat, ze ci nokiu 6120 alebo tento LG...LG sa ti urcite viac zide na pisanie sms, no nokia zase frci pod osvedcenym symbianom...ja osobne by som bral asi nokiu, teda keby si mam vybrat z tychto dvoch mobilov... ale je to v kazdeho sympatiach...

    anonymous16.09.2008 - 05:12 Trvalý odkaz

    Skeld: Mam n70ku urcenu vyhradne na internet, mamke navrhnem n6120c, tatko ma n95 (neviem naco ked z nej len vola) a brcho ma e51...Ak to nebude nejak extra desny mobil, dam si tento lg:-)

    anonymous16.09.2008 - 11:56 Trvalý odkaz

    garcia: chyby vo FW som nezaznamenal ani ja.. a co sa tyka tem do mobilu tak tie nenajdes.. taktiez ani creator pretoze sa ziadne temy nedaju do mobilu vkladat.. respektive by sa dali ale "nelegalnym" sposobom ako to je u Viewty.. ale este je to moc novy mobil aby na neho nieco bolo.. treba pockat..

    anonymous17.09.2008 - 10:26 Trvalý odkaz

    Skeld: pri vysuvani klavesnice nevydava to nejake pazvuky? (sa mi o tom snivalo, len sa chcem uistit:-D)

    a este - HF má aspon ovladanie (ako HS-23 od Nokie) na ovladanie hlasitosti, príjem, resp prepinanie skladieb...

    anonymous17.09.2008 - 13:45 Trvalý odkaz

    chavo: SKELD - pri vysúvaní a zasúvaní sa dá nastavi? zvuk. m?a ale zaujíma ako sa dá zosynchronizova? s autlúkom a ?o vôbec. a ak ak by to šlo aj s nejakým klientom pod linuxom... ale o tom asi iba sníva?

    anonymous18.09.2008 - 02:41 Trvalý odkaz

    riso: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na PRVY KONTAKT.

    ...a diskusia premazana! Bolo tu mnozstvo zbytocnych prispevkov. Na diskutovanie odporucame nase diskusne forum. ;)

    anonymous18.09.2008 - 10:18 Trvalý odkaz

    garcia: zabudol si na dolezitu vec ze KS360 obsahuje vstavany prehliadac dokumentov (doc, xls, pps, pdf, txt, rtf atd)... staci dokument jednoducho nahrad to adreara "Dokumenty"...

    anonymous18.09.2008 - 10:46 Trvalý odkaz

    riso: Aha, tak to mi nenapadlo. Rovno z karty ich neotvorilo. Idem to doplnit. Dakujem!

    anonymous18.09.2008 - 11:55 Trvalý odkaz

    Libertarian: chcem sa spýta? ?i niekto z vás vie, ?i sa pri Gmaili (java aplikácií) obrazovka oto?í na landscape. Diky