LG GT540

  • Martin Hombauer 18.02.2010 - 18:54

    NortySP: Ak daju dobru cenu tak celkom v poho fon do ponuk operatorov. Hned to lepsie vyzera ked tam nieje prisekany system od LG :D

  • anonymous04.10.2010 - 19:16 Trvalý odkaz

    martin: aplikácie si buD zálahuješ alebo sa zmažu a budeš musie? odznovu nainštalova?: )

    anonymous04.10.2010 - 22:13 Trvalý odkaz

    Peto: PLS neviete niekto co mam stiahnut aby som si mohol posielat data cez bluetooth...chlapik v orange mi to aj vravel ale zabudol som ako sa to vola :D

    anonymous05.10.2010 - 00:13 Trvalý odkaz

    jozef: nie ...po update na 2.1 sa formatuje cela pamet mobilu ( tj. vymaze )

    anonymous05.10.2010 - 00:15 Trvalý odkaz

    Jozef: No prv si musis stahnut lg updater..najdes na lgmobile.com ...pripojis mobil a spustis program...tam ti vyhodi ze mozes aktualizovat usb driver...vsetko odklikas...asi dokopy 3 kratke instalacky....a mas to :D potom iba v mobile potvrdis v oznameniach pripojit USB a hotovo

    anonymous07.10.2010 - 01:30 Trvalý odkaz

    martin: pokia? ja viem bluetooth je a bude plne funk?ný až od 2.1 (a to nie len na lg ale aj na ostatných MT)takže nejaký program ti je na 2 veci :)

    anonymous07.10.2010 - 09:18 Trvalý odkaz

    odass: Zaujimave ze mne funguje bluetooth uplne v pohode.
    Prijimam a posielam subory bez problemov.
    pouzivam app Bluetooth File transfer

    anonymous08.10.2010 - 15:18 Trvalý odkaz

    Tinuška: ahojte, ja mám problém že ke? si chcem da? tapetu DOMOV a vyberiem si obrázok, nejde mi ho ozna?i? viac ako približne do polovice a ke? sa potom obrázok nastaví na plochu, je strašne zvä?šený... no ja by som chcela ten pôvodný obrázok celý ma? na tej ploche... aa ešte že ke? sa pripojímk Wifi, nedokáže sa dosta? na net... ?akujem za radu :)

    anonymous09.10.2010 - 01:13 Trvalý odkaz

    Ma?oo: ?autéé..:)..trošku blbá otazka ale chcel by som sa spýta? ?i sa nedajú aplikácie da? do nejakého prie?inku aby som ich nemal priamo v menu lebo mam ich dos? ve?a a potom sa nemôžem zorientova? v menu..:D..pls pora?te..thx..:)

    anonymous09.10.2010 - 19:02 Trvalý odkaz

    Verdy: prosim pomozete mi neviem sa rozhodnut Medzi timto mobilom a ORANGE BOSTON .... vopred dakujem za pomoc prosim posli te mi to na email 19Verdy19@azet.sk

    anonymous10.10.2010 - 20:12 Trvalý odkaz

    MArtin: áno prie?inok sa dá da? na plochu ... pridž prst dlhšie na ploche a vyber "prie?inky" :)))

    anonymous11.10.2010 - 11:33 Trvalý odkaz

    denisa: Potrebujem k tomu aby som sa mohla dostat cez tento mobil na market novu simkartu?moju mam asi tri-styri roky.stale mi nejde dostat sa tam.

    anonymous12.10.2010 - 21:49 Trvalý odkaz

    blondak31: tento LG mobil som si predstavoval trochu jednoduchší. ale dá sa

    anonymous16.10.2010 - 00:37 Trvalý odkaz

    Ma?oo: Ale toto viem len vždy tie ikony otanú v menu aj ked ich dam na plochu..:)..

    anonymous17.10.2010 - 12:08 Trvalý odkaz

    Veronika : Už ho mám mesiac a som ve?mi spokojná :) super telefón

    anonymous18.10.2010 - 17:33 Trvalý odkaz

    Denisa: konecne sa mi podarilo sprovoznit ten market :) :) :) :).ked si date tovarenske nastavenie a ste pirpojeny cze wifi,tak to ide..ked som bola pripojena cez mobilnu siet stale to neslo..a teraz vsetko konecne funguje ako ma :)

    anonymous18.10.2010 - 22:57 Trvalý odkaz

    peto: Dobry vecer. Chcel by som sa opytat ze aku verziu androidu ma tento telefon. Cital som ze v septembri bola uvolnena aktualizacia na 2.1 a chcem sa opytat ked ho kupim priblizne niekedy v novembri decembri bude uz s 2.1 alebo si to updatnem sam?

    anonymous23.10.2010 - 22:28 Trvalý odkaz

    sylweliee: Ahojte, ani mne sa nedari pripojit do marketu.. :(

    anonymous23.10.2010 - 22:29 Trvalý odkaz

    sylweliee: ..skusala som aj tovarenske nastavenia.. vypisuje mi, ze Can't establish a reliable data connection to the server. Co to znamena?

    anonymous23.10.2010 - 22:31 Trvalý odkaz

    sylweliee: ..cez prehliadac sa mi podarilo pripojit aj na gmail..cez ikonky Gmail/Market nie.. :(

    anonymous24.10.2010 - 21:58 Trvalý odkaz

    Denisa: skuus sa pripojit cez wifinu dat tovarenske nastavenia a potom sa skuss prihlasit.mne tiez dlho neslo pripojit sa tam,ale ked som to skusila cez wifi,huraa :)

    anonymous24.10.2010 - 22:34 Trvalý odkaz

    odass: mam problem s marketom, normalne mi ide len mi prestali ist stahovat veci odtial. nahodi stahovanie a o par sekund napise ze stahovanie bolo neuspesne, doteraz mi to islo normalne, uz som aj odinstaloval aktualizaciu marketu aj vymazal cache a nic nepomohlo

    anonymous24.10.2010 - 23:26 Trvalý odkaz

    peter: To iste robi aj mne.myslel som ze som nieco zle potukal v telefone. Ale ked to robi aj tebe asi nieco na tom bude.

    anonymous25.10.2010 - 10:55 Trvalý odkaz

    mario: Do marketu sa musite dostat aj bez wifi ci 3g karty!Vzdy mate zle nastav.internet.V prvom rade zmente apn wap na internet a ptom treba mat ten google ucet(gmail).ja som market spojazdnil na gt 540 hned na 1 pokus a to pouzivam o2 cez edge!

    anonymous25.10.2010 - 20:36 Trvalý odkaz

    odass: Tak zistil som ze to robilo aj chalanom v CR takze problem bol v markete. Dnes mi ide v pohode

    anonymous25.10.2010 - 20:37 Trvalý odkaz

    odass: asi si si to zle precital, nam market ide aj ucty mame v poriadku len sa nedalo stahovat!

    anonymous26.10.2010 - 03:08 Trvalý odkaz

    mario: Hej nesiel je k tomu aj tema,ale co tu stale citam je dokola to iste ako to nejde nekomu spojazdnit.Ja som sa vlastne vyjadril k tomu.Teraz co neslo stahovanie bolo nieco ine aj ja som zaznamenal tento problem v sobotu :-)

    anonymous26.10.2010 - 23:38 Trvalý odkaz

    Denisa: mario: mne sa do marketu nedalo nijaako dostat,to iste som spravila ked som sa pripojila cez wifi a zrazu to islo..

    anonymous27.10.2010 - 12:31 Trvalý odkaz

    pajac: chcem sa spytat ci neviete ako spojazdnim mapy cez gps, cez wifi mi to ide a le cez gps nie

    anonymous27.10.2010 - 18:53 Trvalý odkaz

    Taffari: Chcem sa spytat, ako je to s androidom 2.2 pre tento telefon ? respektive, aka je najvyzsia mozna verzia androidu pre tento telefon ?

    anonymous28.10.2010 - 01:26 Trvalý odkaz

    Martin: nebudte lenivý a pre?ítajte si všetky príspevky, vyhneme sa zbyto?ným a debilným otázkam :) skúste použi? google

    anonymous28.10.2010 - 12:24 Trvalý odkaz

    mario: denisa,vidis pises,ze ti to slo len cez wifi.ja som pisal,ze da sa tam dostat aj s internetom v mobile len musis mat nastavene apn na INTERNET a NIE WAP

    anonymous28.10.2010 - 18:46 Trvalý odkaz

    sylweliee: ..SPECIALNE podakovanie Deniske.. :)) ..konecne som v markete.. :D

    anonymous31.10.2010 - 18:59 Trvalý odkaz

    Denisa: sylwelie : vdaka :)

    anonymous04.11.2010 - 16:51 Trvalý odkaz

    vito: nazdar,prosim vas mam gt540 otpimus lg market mi siel v pohode,az kym som nezadal vyrobne nastavenia,odvtedy sa tam nemozem dostat cez google konto,skusal som hocico,neviete cim by to mohlo byt? dakujem za odpoved

    anonymous05.11.2010 - 11:40 Trvalý odkaz

    rocky671: Tak kone?ne sa mi dnes podarilo updatova? moje LG na novšiu verziu Androidu.Každému vrelo odporú?am nako?ko mobil zna?ne zrýchlil a pribudli i dáke tie nové aplikácie+mierne upravené prostredie.Kone?ne sa pre m?a stal tento mobil použite?ným!P.S.:Upgrade robte cez app.LGMobileUpdate v po?íta?i...

    anonymous05.11.2010 - 16:51 Trvalý odkaz

    Denisa: vie mi prosimvas niekto poradit?isla som si nainstalovat novu verziu androidu a nejde mi zapnut telefon :( :(

    anonymous05.11.2010 - 17:15 Trvalý odkaz

    vilis23: pomože my dakto ?::D možno trápna otázka ale neviem si pustit video na širku :D video je v rozlišeni 720 na 416 :D:D

    anonymous05.11.2010 - 17:43 Trvalý odkaz

    Denisa: prosiim vas aky je postup ke dinstalujete tu novu verziu androida??stiahla sa mi verzia do pc,potom som si to neprecitala,iba som odklikala a vypol sa mobila neviem ho spat nahodit,prosiim vas ty co ste to uz robili poradte mi :(

    anonymous06.11.2010 - 12:59 Trvalý odkaz

    daawit: @denisa skus este raz ale uz si aj citaj usetris si cas, nervy a prip. aj peniazky.. a ani emergency mode ti neide? ja som vcera updatoval na 2.1 neslo to celkom hladko ale po par pokusoch sa mi to podarilo

    anonymous06.11.2010 - 13:55 Trvalý odkaz

    Denisa: dawit: mne nejde vobec telefon zapnut,cize mi to nejde dat ani do toho modu :( assi pojdem dat skusit reklamovat.

    anonymous07.11.2010 - 12:15 Trvalý odkaz

    J88: dakujem phee-ovi nainstaloval som si android 2.1.. neslo mi to nainstalovat na Win7 / 64Bit ale nastastie mam aj winXP kde to pekne rozbehalo. instalacia trvala niekolko minut pocas ktorych som sa bal ze instalacia padne... ale vsetko dopadlo ako ma. po 3 dnoch mozem apisat toto: slovencina mi nechyba kedze vsetko je intuitivne. prezeranie fotiek v galerii je pekne plynule o 100% lepsie. ked mi niekto vola este stale trva asi sekundu dokedy sa telefon spamata z toho ze niekto vola ale aj ti uz je lepsie. som rad ze to takto funguje ale cakal som trochu viac

    anonymous07.11.2010 - 20:35 Trvalý odkaz

    eguty: Prosim vas kde sa daju vynulovat prenesené dáta ?

    anonymous08.11.2010 - 11:39 Trvalý odkaz

    Katarína: Pekný de?. Može mi niekto poradi? ohladom tohto telefonu? Mám o? docela záujem, ale neviem sa rozhodnu?, pretože ževraj je zložitejší ako klasické tel., že treba si tam vytvori? dáky ú?et do googlu, a zato sa platí?? 6e bez toho u?tu sa nedostanem do kalendára, a že aj s blututom je dáky problem v tomto tel. Poradte mi prosím, lebo nechcem sa rozhodnu? zle a potom lutova? ?o som si vybrala. Rozhodujem sa ešte nad Nokiou X3 Touch end Tipe. Dakujem za váš názor a radu. Katka

    anonymous08.11.2010 - 12:18 Trvalý odkaz

    miso: zložitejsi nieje ...ked si zvyknes je ako ostatne ine...kalendar spojazdnis tym ze si vytvoris g-mail ucet a tym si mozes stahovat aj aplikacie a hry s marketu ..jednoducha vec.....v predajni bolo aj mne povedane ze bluetoot nebude fungovat ale mne funguje ...odporucam tento fon

    anonymous08.11.2010 - 12:52 Trvalý odkaz

    Katarína: A platí sa nie?o za ten g-mail ked sa vytvorý??? A to potom už budem moc? chodi? do kalendára a tak? ?i len vtedy ked budem ma? zapnutú wifi??? Lebo v predajni v orange mi povedali že cez wifi vytvori? ten ú?et, ale v tom momente mi nenapadlo sa opýta? ?i to furt musím by? pripojená na internet ked chcem ís? napr. do toho kalendára. Dakujem pekne Michal, ale skús ešte poradi?. Dakujem

    anonymous08.11.2010 - 13:23 Trvalý odkaz

    miso: vytvorenie u?tu je samozrejme bezplatne...a ten si vytvoris bud v pc alebo hned v telefone pri zapnuti android marketu...vyhodi ti ponuku na vytvorenie uctu....a potom možeš vyuzivat kalendar na plno aj bez pristupu na wifi

    anonymous08.11.2010 - 14:18 Trvalý odkaz

    Katarína: Dakujem Vám pekne za radu :) ste zlatý že mi radíte. No skúsim si vytvori? takto cez net tu adresu.

    anonymous09.11.2010 - 00:47 Trvalý odkaz

    Katarína: Ešte raz dakujm Vám, ale nakoniec som si vybrala úplne iný telefon, nakolko nemám aktivovaný internet v mobile, tak by mi bol tento telefon tak na dve veci kedže tam musím cez všetko chodi? cez gmail a to ma na nom moc zarazilo, lebo vzhladovo je úžasný, ale no ?o už ked nemám net. Papa ale aj tak diky

    anonymous09.11.2010 - 16:08 Trvalý odkaz

    kenny: Je lepší GD880, alebo GT540 Optimus. Opomeniem Android na GT540, neviem, ale to je asi buducnost...