LG F180: štvorjadro, 13 Mpix a 2 GB RAM?

  • Profile picture for user Milan93.p@gmail.com

    Milan 11.07.2012 - 07:05

    Dostane samsung s3 dôstojnèho konkurenta ??!!! A HTC One X je co ? Ci on nieje konkurent, pretoze ho nereklamuju v TV ? Ci preto, lebo nema na fony.sk nasranu reklamu na pol stranky ? Dost smutne.

  • Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.07.2012 - 10:24 Trvalý odkaz

    Ono to bolo skôr myslené, či ho dostane z radov LG.
    No podľa mna už LG Optimus 4X je dôstojný konkuret, straca mierne iba v software-ovej výbave. One X straca "len" 26GB pamäťou. +/- su to rovnocenné fony tak načo sa rozčuľovať.

    Ešte mi nanapadlo Optimus 4X ma z týchto troch najsilnejsiu bateriu. A zacina s cenou o 100€ nižšou ako S3 a One X.

    Lenka Ivančíková11.07.2012 - 11:45 Trvalý odkaz

    asi je to naozaj napisane menej zrozumitelne. :-) mental to pochopil. Vedenie LG je nespokojne s Optimusom 4X HD prave preto, ze mu chyba kvalitnejsie dielenske spracovanie a par veci, ktorymi by SGS III predbehol. Mierne doplnim text v clanku, aby bolo jasno. :-)

    Jan Mikulas11.07.2012 - 15:15 Trvalý odkaz

    HTC one X by chcel byt konkurentom S 3 ale neni (horsi displej,slabsia baterka,SD karty softverove vychytavky samsungu) a tak isto aj LG bude chcet byt konkurentom ale tie parametre su dobre bohvie cim to zabiju ....

    rtg11.07.2012 - 15:35 Trvalý odkaz

    este som nevidel teda, aby sa nejaka firma snazila konkurovat jednym svojim mobilom druhemu.. a nie len vedenie LG je nespokojne so svojim vyrobkom, treba si vyskusat dlhodobejsie LG, znacka, ktora ma vo svojom SW gramaticke chyby, ubohe.. a co sa tyka HTC, cim by akoze HTC mohlo konkurovat Samsungu?!

    Profile picture for user Milan93.p@gmail.com

    Milan11.07.2012 - 16:12 Trvalý odkaz

    Dakujem za vysvetlenie :)
    rtg: čím ? Pre mňa je HTC lepšia značka ako Samsung. I keď HTC One X si to pokašlalo absenciou SD kariet, ale HTC telefóny sa mi páčia ovela viacej ako Samsung a aj konštrukciu maju lepšiu a čo sa týka hardweru sú tieto top modely na tom stejnako +/- ... a plus k HTC má Tegru ktorú mám rád :) Ale každí má iné "chute"

    rtg11.07.2012 - 16:25 Trvalý odkaz

    kazdy si zaklada na inych parametroch, kazdemu ine vyhovuje, to je prirodzene, HTC maju originalny dizajn a konstrukcne su isto lepsie ako Samsung, ale rovnako ako Samsung, maju vsetky modely na jedno kopyto rovnake, myslim, ze Samsung trochu menej ale.. a co sa tyka HW a funkcionality, S3 je rozhodne dalej ako OneX, tot moj objektivny postreh, ani jedna z tychto znaciek nie je moja srdcovka, heh.. :))

    Profile picture for user Milan93.p@gmail.com

    Milan11.07.2012 - 16:36 Trvalý odkaz

    Ja srdcovku nemám :) mal som nokie = hrôza, HTC, Sony Ericsson a teraz Asus. Tieto tri značky maju niečo výnimočné a aj niečo čo tomu chýba. Vlastne u Asusu som ešte nenašiel čo mi vadí, ale časom sa to nájde :D

    JaroB11.07.2012 - 17:57 Trvalý odkaz

    Tak tento Krait sfúkne ten 4jadrový Exynos od Samsungu na plnej čiare ale LG to zasa "zabije" svojou povestnou podporou a "vyladenosťou".
    Už sa teším na tento chipset u SONY.Lebo 4jadro Krait a 320ka Andero bude brutálna sila ale ešte stále neviem načo...:D

    Alan Balažovjech11.07.2012 - 23:08 Trvalý odkaz

    konkurovať S3 LG ? tak to určite nie :DDD

    Erik12.07.2012 - 01:27 Trvalý odkaz

    Pekne ale LG moc neoblubujem. Ja skor Lumie a Sony.

    DJ Pepe12.07.2012 - 02:02 Trvalý odkaz

    Ak to neposeru (pockame si na nejaku dlhodobejsiu skusenost), a bude to mat ten novy lg vzhlad plus nebude cena ktora je schopna posadit na zadok, pride mi ako velmi dobra volba.

    Profile picture for user Milan93.p@gmail.com

    Milan12.07.2012 - 13:44 Trvalý odkaz

    Dj Pepe: Aj keby to neposerú, tak nenapravia to čo už dávno posrali. Každí ktorí mal LG (ja naštastie nie) povedal že sa mu do roka "posral" z toho vyplýva že LG si ľudia kupovať nebudú. Aspoň zatial nie

    Sneykoš Sneykinko25.09.2012 - 12:23 Trvalý odkaz

    Prečo je HTC lepšie ja SAMSUNG? Každému sedí niečo iné, a mimo iné - HTC má vlastný vývoj a SAMSUNG iba zliepa súčiastky. Nič proti SAMSUNG-u *-) SAMSUNG je všeobecne kvalita jak sa patrí. Ale sú to a vždy budú zlepence... K LG sa nevyjadrujem