LG A200

  • Martin Hombauer 07.10.2011 - 10:45

    Peter: 52 euro je prestrelena cena za taku rarohu :) do 18€ by to mozno malo uspech - aj ked, stari ludia to kupovat nebudu - tazko ovladatelne a male fonty, a decka na ZS uz cakaju od MT omnoho viac!

  • anonymous07.10.2011 - 14:03 Trvalý odkaz

    giermo18: Nechapem vyrobcov, preco nevyrobia aj highend vysuvnej konstrukcie len tie dotykovky dookola. Ja by som si radsej kupil vykonny slajder ako dotykovku. Len flex kable sa na vysuvnych dodrbavaju a to znamena dalsie peniazky firmy do servisu mobilov pocas zarucnej doby.

    anonymous07.10.2011 - 14:07 Trvalý odkaz

    Hexe: Naco toto vobec robia ? :-O dalsi odpad.

    anonymous07.10.2011 - 14:10 Trvalý odkaz

    black3r: preto nerobia vykonne slajdre.. lebo do vykonnych slajdrov treba dat nejaky operacny system, ktory dokaze pracovat s klasickou klavesnicou a ma tonu funkcii.. a postupne aj dodavat tam nove funkcie.. lebo uzivateila su narocni.. (minimalne z marketingovej stranky.. ved nekupim mobil co nedokaze polku veci, ktore dokaze iny telefon v tej cene.. co ma po tom ked tie funkcie nevyuzijem) android ponuka vsetky funkcie tak robia telefony s androidom :) nechce sa im vyrabat a udrziavat vlastny operacny system pre zopar telefonov.. (obzvlast firmam LG a samsung, ktori ziadny vlastny high-end operacny system nemali.., a teraz si ryzuju na uspechu androidu)

    anonymous07.10.2011 - 14:28 Trvalý odkaz

    Arny: presne takyto fon ma napadne, ked pocujem znacku LG, Samsung, vzdy tomu tak bolo, teraz sa akurat na nieco hraju, keby ich nezachranoval android, tak by stale chrlili len taketo grcne sracciccky :)

    anonymous07.10.2011 - 18:18 Trvalý odkaz

    Fallon: Nikdy ma mobili značky LG a Samsung nebrali, a to hlavne kvoli takýmto modelom, neviem načo je to dobré, zbytočné náklady na výrobu ktoré by sa mohli investovať do niečoho lepšie, lepšiu výbavu ako tento mobil ma aj 3 roky stará Nokia 6120c a kupím ju za rovnaký peniaz, a dokonca ma aj Symbian :)

    anonymous07.10.2011 - 19:06 Trvalý odkaz

    Arny: to by som si radšej kúpil 3510i ako tieto pochybné šikmooké "výrobky"

    anonymous07.10.2011 - 19:48 Trvalý odkaz

    rtg: neposudzujte zahranicne trhny podla slovenskeho.... to ze tu by to nemalo uspech neznamena ze inde tiez.. oni vedia preco to vyrabaju, su krajiny, chudobnejsie ako nase, ale za to predstavuju omnoho vacsi trh ako ten nas malicky, kde to pojde na dracku a prave pre tieto vacsie trhy to vyrabaju.. hadam si nemyslite ze taky slovensky trh ovplyvnuje medzinarodne spolocnosti a udava im smerovanie produkcie... :D

    anonymous07.10.2011 - 19:51 Trvalý odkaz

    Arny: pre zahranicne trhy si pozri napr. X1-01, alebo nokia 100, aj cena pre indiu afriku a pod omnoho dostupnejsia.. a v indii si myslim malokto vystaci s MonoSIM telefonom.. myslim si, ze i uzivatelske rozhranie omnoho jednoduchsie.. v Egypte som ine telefony domacim ako 1616 a 1800 ani nevidel (okrem 1 vynimky, ktora bola len na ich trhu a neviem oznacenie)

    anonymous08.10.2011 - 21:46 Trvalý odkaz

    Miroslav Toman: Nevidím dôvod prečo tento telefón púštať vôbec do obchodov.Telefón má funkcie ako staré SE z pred piatich rokov.

    anonymous09.10.2011 - 00:58 Trvalý odkaz

    rtg: aj vase nove auto ma vykon mensi ako Lambo spred 20 rokov, nechapem preco ste si ho kupili... =vysvetlenie na priklade

    anonymous09.10.2011 - 12:25 Trvalý odkaz

    Miroslav Toman: To je dosť blbý príklad.Sme na portály o fónoch a nie autách ;) A aj tak nevidím dôvod prečo tento tento telefón púštať do predaja keď si ho aj tak kvázy nikto nekúpi sám.

    anonymous10.10.2011 - 00:20 Trvalý odkaz

    rtg: za to ze si to nepochopil, neni to blby priklad ;-) tak ako sa stale predavaju auta s nizkymi vykonami, budu sa aj mobily, nie kazdy potrebuje smartfon a vobec kupovat vzdy dalsi mobil s tym ze bude lepsi ako ten predtym...

    anonymous10.10.2011 - 02:16 Trvalý odkaz

    Roman: To Je síce fajn, ale pochybujem, že by si teraz kúpil nejaké nové auto Za 8000evri keby malo podpriemerny výkon napr 12HP

    anonymous10.10.2011 - 18:15 Trvalý odkaz

    rtg: v sucasnosti nie, ale cena tohto mobilu je primerana jeho parametrom, vsak su ludia, co by za mobil nedali viac ako 100e a takisto vela ludom stale staci len volat a sms-kovat, pre tych je urceny tento mobil :) ved nemozem podla seba sudit, ze za to ze ja by som bol ochotny si kupit smartfon za 400e tak automaticky vsetci ludia by taky mobil potrebovali, chceli alebo si mohli dovolit...

    anonymous10.10.2011 - 19:55 Trvalý odkaz

    Roman: pre mlade decka si myslim, ze to uz nie je dostatocne atraktivne zariadenie, UI je pre starsich ludi zase prilis zlozite.. stari rodicia sa skor zžijú s novou 1800-vkou ako keď sa im posunie starší high-end (SE T300i, K750i, K810i, N73 ) radšej sa vrátili k 3310 ale 1800-vku nedajú za nič a cenovo je okolo 30-35E, decka si myslim, ze viac zaujme 2220-tka alebo Spiro. Toľko môj názor, ale možno sa mýlim

    anonymous17.10.2011 - 20:19 Trvalý odkaz

    NortyLSD: Super telef0n, je to trieda!