HTC Rhyme (HTC S510b)

  • Martin Hombauer 08.12.2011 - 01:24

    Ondrej115: HTC by už mohlo vyrabat nejake smartphony ktore budu stat menej ako 200eur.

  • anonymous20.09.2011 - 21:05 Trvalý odkaz

    Jano: parádny už na prvý pohlad

    anonymous20.09.2011 - 21:18 Trvalý odkaz

    vladimir: Všetky tie HTC vyzerajú rovnako, úplny HTC desire je tento

    anonymous20.09.2011 - 21:20 Trvalý odkaz

    zeus36: Naco menit dokonalost?

    anonymous20.09.2011 - 21:31 Trvalý odkaz

    Speedyno: HTC ma čim ďalej tym prekvapuje asi si nejaky zadovažim :D Siemens odišiel prišlo HTC :D

    anonymous20.09.2011 - 21:33 Trvalý odkaz

    vladko123411: poprve desire vypada o dost inak,,, mozno mislis desire S a podruhe nie kazdemu sa paci velky display podnim 4 kapacitne senzorove tlacidla android a stovky eur...

    anonymous20.09.2011 - 21:34 Trvalý odkaz

    mino: HTC bude mať vždy uplne podobné telefóny lebo každí jeden je prekrásny. Nie jak Samsung každí jeden je jak plastová ohava

    anonymous20.09.2011 - 22:03 Trvalý odkaz

    majo b: Som zvedavy na HTC Explorer, hlavne na cenu...

    anonymous20.09.2011 - 22:07 Trvalý odkaz

    maros: No neviem ako....htc su fajn mobily ale ked porovnam tento, wildfire s, incredible s, desire s...vsetky uplne rovnake...meni sa len velkost displaya a rozmery...inac absolutne nic...a ked plastova ohava...niekomu ako mne to vadi...chcel som velky display a HTC na 4" display a 113 gramov nikdy nedotiahne...kovove spracovanie je fajn ale niekomu proste vadi to ze ten mobil proste vo vrecku citi a dost mu prekaza:)...

    anonymous20.09.2011 - 22:09 Trvalý odkaz

    maros: Ako na ramku, procak a podobne nehladim...to aj samsung ma stale odlisne...len komentujem ze sa nadava na samsungy ze su rovnake pritom htc sa nijako neodlisuje

    anonymous20.09.2011 - 22:17 Trvalý odkaz

    vladko123411: noo podla mna je najlepsie striedat znacky raz nokiu potom samsung potom htc lg motorola atd :D alebo si kupit jeden ten si oblubit a kaslat na ine mobily :)

    anonymous20.09.2011 - 23:09 Trvalý odkaz

    JURY: skoda ze je urceny pre zeny, aj mne bi sa taky hodil a to som chlap :)

    anonymous20.09.2011 - 23:20 Trvalý odkaz

    PFittech: Krasny telefon pre damy a preco nie aj pre muzov ") A ktej konstrukcii mam S2 pred 2 dnami mi padla na chodnik a cely bok mi praskol takze zas htc urcite odolnejsie.

    anonymous20.09.2011 - 23:50 Trvalý odkaz

    sdfadsf: Chlapci, tá vaša gramatika.... mY očY vIpadlY
    ježiši kriste.

    anonymous21.09.2011 - 08:20 Trvalý odkaz

    LUBO: Na nete som našiel predpokladanú cenu 479 Eur a dostupnosť v priebehu októbra. Najviac ma na HTC-čak žerie to, že ten ich SLCD je v exteriéroch dosť ťažko viditelný.

    anonymous21.09.2011 - 14:13 Trvalý odkaz

    joži: HTC či samsung robia najväčšie sračky ... stále je to o tom istom ... baví vás to ? ak hej ste retardovaní

    anonymous21.09.2011 - 16:15 Trvalý odkaz

    skileton: jožo to ty si retard

    anonymous21.09.2011 - 16:15 Trvalý odkaz

    Milan: Joži už iba z tvojho nicku je jasné že jedine ty si tu z nás retarovaný. No a k tým mobilom len to že HTC robia tie isté mobily vzhladovo, pretože je to ich image a načo ho meniť ked je užasné ? a komu sa nepáči nech si kupi iný :) A ešte niečo čo je dobré NOKIA ? :D zastarané predražené shity ? so symbianom ? ktorý vyzerá jak z doby kamennej ? Android a jeho fony maju buducnosť nič iné :)

    anonymous21.09.2011 - 17:09 Trvalý odkaz

    joži: o nokii som ani nehovoril ... lebo to nemá zmysel hračkarský software ... androidy sú dobré len ma bevadí pozerať na to že každý druhý deň vyjde htcíčko alebo samsung a stále vyzerá tak isto dobre nepoviem keby vyrobili jeden telefón za pol rok to by ma potešilo áno vybral som si lepšiu cestu a bezkonkurenčnú a ňou je iphone alebo apple nijaký iný výrobok nechcem :)!!

    anonymous21.09.2011 - 18:11 Trvalý odkaz

    oden: Takze ty si si vybral bezkonkurencnu cestu. A kto ti ju platil? Otecko, mamicka?

    anonymous21.09.2011 - 18:14 Trvalý odkaz

    Milan: Bezkonkurenčná cesta ? :D iPhone ? pozri si len tak štatistiky kolko sa predalo mobilov s Androidom a s tvojím iphónikom ;) drahé a o ničom ...

    anonymous21.09.2011 - 18:15 Trvalý odkaz

    girlie: podľa opisu nevyzerá zle,akurát aj rozmýšlam nad novým telefónom.. no niečo mi hovorí že cena by dosť zamávala mojou peňaženkou... a aj tak... nemôžem si pomôcť..na pohľad síce je ale hardwerové tlačidlá by mi určite chýbali...zato mi je dosť sympatický htc chacha aj ked to fb tlačítko a celkový jeho výzor je ozrutný... no uvidíme aká bude cena tohto zlatíčka...

    anonymous21.09.2011 - 20:21 Trvalý odkaz

    joži: Sám som si ho kúpil :) a pre MILANA áno ale android používa každý výrobca na svete už a si myslím že to je dosť trápne ... apple ma vlástny operačný a nepredajný preto sú najlepší a bezkonkurenčný :) 5 ropkov na trhu je iphone najoblubenejší ... a čo myslíš od kedy ho vyrábajú ? :D presne je tomu päť rokov od kedy prišli na trh nenašli konkurencie samsung troška im šplhá po kolená a htc možno po stehná :) ale stále sa budú kĺzať :)

    anonymous21.09.2011 - 22:15 Trvalý odkaz

    vladimír: súhlasím s tebou, applu stačí vydať jeden fón za rok, trošku pozmenia dizajn a všetci sú z toho paf :-))) a iné značky sypú jeden model za druhým...

    anonymous22.09.2011 - 01:18 Trvalý odkaz

    aaa: Clovek nad vecou neriesi kolko vyjde telefonov za rok, ci je novyu model kazdeho pol roka a ci je cool. Kupi si telefon, bvydrzi kluden 2 roky a hotovo. O co je toto lepsie ako za chvilu 2r. stary desire. Len onanisti musia stale riesit ci j elepsi ifon ci hento alebo tamto.
    A inak dristy o symbiane akoz praveku si nechej, vyzera pamaly tak isto ako android, vsetko na jedno kopyto.

    anonymous25.09.2011 - 11:15 Trvalý odkaz

    tomas: Ivančíková sa mýli, pokiaľ tvrdí, že dizajnovo vychádza z Desire S, ha-ha-ha, veď sa ani nepodobajú. Rhyme patrí do novšej skupiny predstavených fónov a určité má spoločné a teda dizajnovo vychádza zo skôr predstaveného Radar. K tomu napovedá aj príslušenstvo, napr. že aj Radar má dokovaciu stanicu...

    anonymous01.10.2011 - 16:58 Trvalý odkaz

    Martina: Nejaky ten rok pouzivam HTC, a prave dnes,uvazujem ze vymenim za iphone4. co myslite. ako je to u iphone s vydrzou baterie?

    anonymous01.10.2011 - 18:21 Trvalý odkaz

    joži: Urobíš najlepšie ako len môžeš :) s výdržou je to najlepšie :) pretože ios je stavaný najlepšie :) androidy je sračka pretože veľa žeria baterku , ramku a tak často mrznúci OS som ešte nevidel HANBA :)

    anonymous03.10.2011 - 23:18 Trvalý odkaz

    Denis: Ako tak pozerám, tak tu máme zarytého iPhonáka (joži) . Len aby nám tu nezačala vojna Android vs. iOS

    anonymous04.10.2011 - 18:29 Trvalý odkaz

    oden: Android je lepsi ako iOS!!!

    anonymous12.10.2011 - 20:40 Trvalý odkaz

    mathewiq: a co tak Super AMOLED nic HTC-cku to nic nehovori sak na tie displaye sa neda pozerat

    anonymous30.10.2011 - 20:06 Trvalý odkaz

    desire s: nechápem načo htc vyrába ten istý mobil v dvoch podobách veď to je HtC Desire s s novším softwarom a množstvom príslušenstva. HTC už nevie čo vyrábať :-(

    anonymous08.12.2011 - 10:10 Trvalý odkaz

    MACO: Vy ste chory. Nadavate ze sa nemeni dizajn. Chcete kazdu chvilu nejaky iny! Uz vam nestacia len aktualizacie soft.! Taky iPhone je stale rovnaky a je to pre Vas v pohode?!?! Ved je tolko krasnych telefonov!

    anonymous08.12.2011 - 10:29 Trvalý odkaz

    hellwet: dobre vybaveny mobil aj dobre vyzera ale skoda ze je to skor mobil pre zeny ako pre nas muzov :D a maco mas pravdu tak na HTC im vadi dizajn ze je skoro vsade taky isty ale na iprde im to nevadi

    anonymous08.12.2011 - 15:10 Trvalý odkaz

    michal: heh, ze symbian, to je pekny shit, a to som sa snazil mu dat sancu, bohuzial som uz mal dost skusenosti s inymi OS a tak sa prelial pohar s trpezlivostou.

    anonymous08.12.2011 - 18:03 Trvalý odkaz

    miro: "Problém som mala len s tvarom slúchadiel, ktorých zvuk aj netradičný kábel patria k tomu najlepšiemu. Škoda" bud tam malo byt nepatri, alebo autorke recenzie prekazaju najlepsie sluchadla

    anonymous08.12.2011 - 18:17 Trvalý odkaz

    Johnny: Máte tam pravopisnú chybu, posledný odsek "stlmý" :)
    *vdaka, opravene.:)*

    anonymous09.12.2011 - 11:20 Trvalý odkaz

    jimmmy: Vyzerá slušne ale kvalita zvuku vo videu a 15 FPS v mobile za vyše 400 €? :O

    anonymous09.12.2011 - 21:27 Trvalý odkaz

    Annie*: Žeby som vymenila iPhone za tohto krásavca?

    anonymous10.12.2011 - 01:05 Trvalý odkaz

    mathes: Cha! Konecne nejaky mobil, ktory sa mi aj paci, aj ma v podstate vsetko, co by som chcel, aj rozumne parametre, dokonca aj led-ku ....... a oni ho oznacia za zensky! :) A spravia ho v takych divnych farbach. :( Plus, pre mna zbytocne, prislusenstvo. Preto azda taka vyssia cena? Ved za rovnaku cenu sa da kupit aj Sensation.

    anonymous10.12.2011 - 01:07 Trvalý odkaz

    mathes: Ja som to pochopil tak, ze zvuk je super, netradicny kabel je tiez super, ale nanic je tvar sluchadiel, vdaka ktoremu vypadavaju z usi. ;)

    anonymous10.12.2011 - 07:37 Trvalý odkaz

    Martin: Nerozumiem tej cene. Toto HTC stoji o cca 200 euro viac ako SonyEricsson Neo a je to telefon skoro s uple rovnakymi parametrami. A potom sa cuduje HTC ze im klesne obrat o 30 percent. Nuz zacinaju byt trosku nenazrany :-)

    anonymous10.12.2011 - 11:11 Trvalý odkaz

    Lenka: to pochopil presne! :-)

    anonymous10.12.2011 - 12:16 Trvalý odkaz

    open: Je pravda, ze s tou cenou to trosku prehnali, mozno si treba chvilu pockat ale treba priznat ze SE Neo nema take prislusenstvo a take kvalitne spracovanie ako ma toto HTC, cize urcite o nieco drahsi byt musi, ci az o 200€ to uz nech uvazi kazdy sam,kazdopadne tento kusok sa paci rovnako muzom ako aj zenam...

    anonymous11.12.2011 - 12:03 Trvalý odkaz

    vero: Ten telefón je strieborný alebo béžový?:)

    anonymous11.12.2011 - 13:22 Trvalý odkaz

    Lenka: dva odtiene bezovej v kombinacii so svetlo bronzovym odtienom na kovovej casti telefonu.

    anonymous12.12.2011 - 01:12 Trvalý odkaz

    pindiq: mužská variácia tohto fonu je desire S,nemá to spomínané príslušenstvo a keď sa poobzeráš po e-shopoch tak ide už od 300€ ;) len čo bude cash,bude aj Desire S :) aspoň v mojom prípade

    anonymous21.12.2011 - 16:15 Trvalý odkaz

    beja: Dobry den,
    chcela by som vsetkych tych ktory sa chystaju kupit htc Rhyme alebo iny HTC so vstavanou bateriou na nasledovnu "skvelu featuru".
    Ak si zablokujete telefon a podrzite Power tlacidlo stlacene viac ako 10 sekund telefon sa vypne.
    Je to koli tomu aby ste vedeli resetnut mobil v pripade ze zamrzne.
    Negativny dopad spociva v tom ze staci ak si ho date do vrecka a niekam si sadnete a puf vytiahnete ho z vrecka vypnuty.
    Tato zavada nie je reklamovatelna nakolko je to vlastnost.
    Tak som si teda kupila drahy telefon ktory sa mi stale sam vypina aj ked je zablokovany a neviem s tym nic urobit.

    anonymous21.12.2011 - 16:34 Trvalý odkaz

    Lenka: ja ho pouzivam denne, aj do vrecka nohavic davam, ale to, co popisujes ty, sa mi este nestalo. To ale neznamena, ze sa to stat nemoze.:)

    anonymous22.12.2011 - 12:58 Trvalý odkaz

    beja: [Lenka] tak si ho skus zablokovat a podrzat tlacidlo power viac ako 10 sekund a uvidis co sa prihodi. nosim tesnesie dzinsy a vzdy ked si sadnem do auta alebo za stol tak ho zarucene vytiahnem vypnuty :).