Apple vydal iOS 8.0.1, inštalácia však môže spôsobiť problémy

  • Nightmare 25.09.2014 - 02:05

    ...radsej nakusnutu hrusku...

  • Lumiak62525.09.2014 - 13:07 Trvalý odkaz

    Na Lumii update na WP 8.1 bol bez problémov. Mali ste si kúpiť radšej Lumiu. Za tie peniaze by mal Iphone šlapať ako švajčiarske hodinky, ale švajčiarske hodinky neskladá čínsky Foxconn. Neviem kto by si kúpil BMW s logom poskladané v čínskej továrni, ktorá skladá výrobky aj pre iné značky a nalepí tam logo a dám tam americký OS. Už tých článkov o Iphone je moc. V článku máte preklepy v spodnej časti - iPhony 5 či 5S by PROBLÉMYAMI s čítačkou... Možno v tých Iphonoch blbne špehovací.Carrier IQ. :)

    Enceladus25.09.2014 - 22:23 Trvalý odkaz

    Ach jaj,dufam,ze si uz ajfonaci konecne uvedomia,ze tie ich ajfony su len imidzovka za doost vela penazi

    zemiak26.09.2014 - 10:37 Trvalý odkaz

    Klud, 8.0.2 je vonku. Nokia doteraz nema update pre nebrandovane Nokie 1520.
    Apple aspon vydava update pre vsetky zariadenia naraz.

    Erik26.09.2014 - 16:54 Trvalý odkaz

    Chcel by som len dodať skúsenosť pri udate cez iTunes v PC: mám iPhone 5C a pri inštalácií iOS 8.0.1 zamrzol telefón ktorý nešlo resetovať či vypnúť. Po krátkom chate s apple support som dostal návod čo robiť,(jednoduché naraz stlačiť tlačidlo na odblokovanie + Home ) následne som musel dať úple obnoviť iPhone. (ešte že sa robia zálohy automaticky do iTunes)