Orange: nové balíky Love Fiber a surfovanie na optike až do 1 Gbit/s

Operátor vylepšil portfólio balíkov Love, ktoré kombinujú hlasové a pevné služby. Paušál Go, pevný optický internet a televíziu na optike, môžu mať zákazníci v jednom balíku už od 30 eur mesačne.

Nové paušály Go, ktoré sme vám predstavili v tomto článku, sa zároveň stali automatickou súčasťou vynovenej ponuky balíkov Love Fiber, ktorá je platná od 5. 9. 2018.

V rámci balíka Love Fiber zákazníci môžu získať dvojnásobok dát v mobile s paušálom Go, a to až do 20 GB dát mesačne. K tomu si môžu uplatniť dotáciu na mobilný telefón do výšky 240 eur a ako darček dostanú na tri mesiace balík HBO a Orange Sport. Navyše, každý zákazník si môže do rodiny zobrať až tri akékoľvek ďalšie hlasové Go paušály so zľavou 25 % z mesačného poplatku.

Zákazníci majú možnosť výberu zo štyroch balíkov. Každý z nich je označený číselnou hodnotou na základe výslednej ceny mesačných poplatkov za konkrétny balík – Love Fiber 30 €, Love Fiber 40 €, Love Fiber 50 € a Love Fiber 60 €.

Zákazník, ktorý nové zariadenie nepotrebuje a tým pádom benefit dotácie nevyužije, alebo tí, ktorí sa rozhodnú pre balík Love Fiber 30 € alebo Love Fiber 40 €, získajú automaticky balík HBO alebo Orange Sport stanice až na 24 mesiacov zadarmo.

K balíkom Love Fiber 50 € alebo Love Fiber 60 € dá Orange zákazníkom oba spomínané balíky na 24 mesiacov zadarmo. Aj títo zákazníci majú nárok na ďalšie až tri ľubovoľné hlasové paušály Go so zľavou 25 % z mesačného poplatku pre svojich blízkych.

Odmena aj pre zákazníkov, ktorí si chcú balík Love vyskladať sami

V prípade, že zákazník aktuálne už niektorý z hlasových paušálov od Orangeu v minimálnej hodnote 10 eur mesačne využíva a dokúpi si k nemu fixnú službu na optike, získa navyše 1 GB dát na internet v mobile. Ak sa zákazník rozhodne pre kombináciu ktoréhokoľvek hlasového paušálu Go a fixnej služby na optike, automaticky mu Orange zdvojnásobí predplatené mobilné dáta v rámci ponuky Môj balík Love.

Surfovanie na optike až do 1 Gbit/s

Nová doplnková služba Zrýchlenie na 1 Gbit/s prináša možnosť využívať internet s teoretickou rýchlosťou sťahovania dát až do spomínaného 1 Gbit/s a uploadom do 150 Mbit/s.

Služba je k dispozícii pre každého zákazníka ku všetkým programom optického internetu Home Fiber, vrátane najnižšieho variantu Basic. Pri programe Basic môže zákazník zvýšenie rýchlosti do 1 Gbit/s využívať za mesačný poplatok 15 €, k variantu Optimal ho získa za 10 € mesačne a zvýšenie na 1Gbit/s k optickému internetu vo variante Premium stojí 5 € mesačne.

Zrýchlenie na 1 Gbit/s môžu rovnako využiť aj zákazníci biznis variantu služby – k programu FiberNet Biznis alebo FiberNet Biznis plus je k dispozícii za 1 € mesačne. Služba je bez viazanosti a zákazník neplatí ani žiaden aktivačný poplatok.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia k článku:

Začať diskusiu