Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: paušály Go už od 5 € a Go 30 so 4 GB dát

· · Diskusia
Operátor dnešným dňom zatraktívnil svoju ponuku programov pre mobilné služby. Pre nenáročných zákazníkov je tu paušál už od 5 eur mesačne. Obľúbený program Go 30 obsahuje odteraz dvojnásobok dát a najvyššie dva programy ponúkajú 20 GB balík.

Vynovené portfólio paušálov sa volá jednoducho Go (zmizlo slovo Europe) a obsahuje šesť programov. Neobmedzené volania a správy do všetkých sietí sú teraz k dispozícii už od 20 eur mesačne a skupinu Navzájom zadarmo je možné vytvoriť už pri mesačnom poplatku 15 eur. S novými paušálmi Go navyše získate väčšiu porciu dát, a to až do 20 GB.

Takisto nekonečné volania sú dostupnejšie, môžete ich mať už od 20 eur mesačne, pričom doteraz boli iba od programu s 30 € poplatkom.

Nekonečné volania platia nielen v rámci Slovenska, ale aj do celej Európskej únie, USA a Kanady. Okrem toho, do všetkých paušálov Orange pridáva aj extra dáta. Aj teraz názov programu odzrkadľuje jeho cenu. Obsah jednotlivých programov nájdete v tabuľke:

Orange Go

Pre tých zákazníkov, ktorí si vyberú paušál Go 10 €, pripravil Orange špeciálnu ponuku. Za mesačný doplatok 5 eur môžu získať nekonečné volania v sieti Orange. Okrem toho získajú nárok na vytvorenie skupiny Navzájom zadarmo. Vďaka nej si môže navzájom zadarmo volať až päť jej členov bez ohľadu na paušál, aký vlastnia.

Taktiež si môžu za 3 eurá aktivovať balík 100 minút na volania do všetkých sietí na Slovensku a v Európskej únii.

Ak vám nestačí predplatený dátový balík, po jeho prečerpaní si môžete ku ktorémukoľvek paušálu dokúpiť dodatočný dátový balíček:
- 200 MB dát za 1 euro
- 1 GB dát za poplatok 4 eurá
- 2 GB dát za 6 eur

Jednotlivé balíčky sú navzájom kombinovateľné a navyše sa dáta z nich dajú aj zdieľať.
Ak s najnižšími paušálmi (Go 5 € a Go 10 €) nechcete platiť za každú odoslanú správu 6 centov, môžete si dokúpiť balík 100 SMS/MMS za 1 euro a Nekonečno SMS/MMS za 2 eurá.

Orange zároveň vynovil aj portfólio určené biznis zákazníkom aj konvergentné ponuky s pevnými službami. Novinkám budeme kvôli prehľadnosti venovať samostatný článok.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188