Víkendovka: Vyhraj smartfón v hodnote 139 eur!

  • Peter 12.12.2015 - 18:04

    Mna by zaujimalo, co su to spekulanti... Ak Vam niekto v rodine posle 4x email, s tym ze raz odpoveda Otec, raz Mama, a potom deti, je to spekulanstvo, alebo? Chapem, ze ak Ivan R. posle email z ivanR1@xyz.sk a ivanR2@cyz.sk tak to spekulanstvo je, ale ako to beriete? :)

  • Dejvo12.12.2015 - 18:50 Trvalý odkaz

    Ked to je kazdy clen rodiny z vlastneho emailoveho konta, to by som za spekulantsvo nepovazoval. Pravo zapojit sa ma predsa kazdy clen rodiny, ak ho dana sutaz/cena oslovi. Ci je to mama, otec alebo brat...

    Lenka Ivančíková14.12.2015 - 02:33 Trvalý odkaz

    Mame vlastny sposob odhalovania spekulantov. Ten samozrejme neprezradim. :-)

    Bonyek@azet.sk14.12.2015 - 11:33 Trvalý odkaz

    ja sa priznávam, že som posielal odpoveď aj zo schránky iného člena rodiny, samozrejme s jeho údajmi/adresou vrátane kontaktných. či je to špekulantstvo nechám na vás. ;-)

    fonyboy.
    v čom si odporujú.?

    funboy14.12.2015 - 15:06 Trvalý odkaz

    Richard: Špekulanti s viacnásobne odoslanými e-mailmi (aj z rôznych schránok) sú u nás zo súťaže definitívne vylúčení.

    Lenka: na otázku My doma zdieľame cez router pevný optický internet celá rodina a všetci sme mali v odpovedi tú istú IP adresu. Boli sme z losovania vylúčení?
    Lenka odpovedala: samozrejme, ze nie.

    Bonyek@azet.sk14.12.2015 - 19:06 Trvalý odkaz

    jasné, ale v tom odkaze od Richarda v diskusii nič také nieje, ale už rozumiem.
    Ps.
    Možno mal na mysli opakované hlasovanie tej istej osoby z rôznych schránok.

    funboy14.12.2015 - 21:28 Trvalý odkaz

    ale veď to sa nevylučuje, sám si sa k tomu priznal :-)

    Bonyek@azet.sk14.12.2015 - 23:18 Trvalý odkaz

    mal som na mysli napr.ze som poslal kontaktne udaje vratane t.c mami z jej schranky. nie ze som hlasoval opakovane z roznych schranok.

    dasilva15.12.2015 - 00:04 Trvalý odkaz

    Vlastných čitateľov predom označujete za špekulantov. To sa predsa nerobí. Selektujte, mažte ale takto predom obviňovať je prihlúple a detinské. A hrá sa o milión? Alebo o šunku sa 139 éčok? To fakt myslíte vážne? "** ****!"

    Richard Hombauer15.12.2015 - 13:47 Trvalý odkaz

    rodriques, je na každom z vás, či sa na základe našich pravidiel súťaže zúčastní alebo nie. možete sa však spoľahnúť, že nie sme žiadni blbci. len sa snažíme vylúčiť špekulantov a uprednostniť tých, čo hrajú férovo.
    výherca vyžrebovaný, súťažiacich bolo tentoraz viac než tisíc! :)

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne15.12.2015 - 15:40 Trvalý odkaz

    No jasne, kto by sa uspokojil s jednym hlasom, ked nemusi, vsakze. ;)

    dasilva15.12.2015 - 16:31 Trvalý odkaz

    Mily Richard, plne s tebou súhlasím. Ale predom svojich čitateľov (pre ktorých toto všetko robíte)označovať za špekulantov je u mňa HUMUS ! Veď aj žiačikovia v škole opisujú a učiteľ im predom verejne vynadá do píp? Veď som napísal: Hodnote, preverujte, kontrolujte len predom nenadávajte vlastným tisíc čitateľom.Do you understand me ?

    Bonyek@azet.sk16.12.2015 - 05:06 Trvalý odkaz

    ale musí, pravidla viacnásobné hlasovanie vylučujú.