Samsung Galaxy S II (Samsung i9100)

  • Martin Hombauer 18.05.2011 - 02:04

    Ľudia vie mi niekto poradiť ohľadom tej akutalizácie na 2.3.5 bo telefón nemá evidetne záujem nič vyhladať,ked dám vyhladať aktualizácie,nenájde nič a samé mi tiež nič neprišlo :(

  • anonymous27.10.2011 - 08:38 Trvalý odkaz

    Sangala: to qOs: pls. aku CR tam mas?klasiku cyanogen alebo nejaku inu.ako si spokojny, launcher je aky?diky :)

    anonymous27.10.2011 - 19:32 Trvalý odkaz

    Bubos: Zdravim,
    pomozte mi prosim vas,ako sa kopiruju kontakty na S2 zo simkarty???nejako mi to nechce zobrazovat ziadny kontakt zo SIM,ale dovolat sa mi da.Dakujem

    anonymous27.10.2011 - 22:01 Trvalý odkaz

    imBak: Chcem sa opýtať, že keď ti ukradnú mobil (SGS2), tak či to má niečo podľa čoho sa dá zistiť kde sa nachádza alebo niečo také a ako by sa dal vystopovať.
    Ďakujem

    anonymous27.10.2011 - 22:39 Trvalý odkaz

    qwe: no ked chces nieco len na net a tie ostatne tak potrebujes asi nieco co je velke ako samsung s II alebo vacsie ked to potrebujes len na to co si pisal staci ti HTC titan ako neni taky vykony na tft display atd ale no ok alebo si pockaj na samsung note ale ked mas moznost kup si tento lebo je jeden z najlepsich aky som mal

    anonymous28.10.2011 - 14:41 Trvalý odkaz

    qOs: Proste klasiky,Andry Birds,Bunny Shooter,Plants vs Zombies,atd

    anonymous28.10.2011 - 14:41 Trvalý odkaz

    qOs: Rom menim casto,ale s touto som nadmieru spokojny : VillainRom 3.0

    anonymous28.10.2011 - 18:29 Trvalý odkaz

    marek: cfte... mam jednu otazku vlastim galaxy S, a ako asi vacsina pouzivatelov som sa tesil aj na dobre hry so stahovanim to bol sice problem a niako som si nasiel HD hry napr sprintel Cell alebo spiderman assain screed 2 atd ale problem nastal ked som ich chcel hrat assasin uplne v pohode ale napr spiderman ci sprintel cell mi isli sice spustit ale ked som dal hrat tak som hral s bielim panakom na spidermanovy a na spritelcelovy s normalnym ale naopak textura/pozadie bolo biele neviete cim to je idu tieto hry na S2? mam aj antivyrus takze fakt netusim

    anonymous30.10.2011 - 20:58 Trvalý odkaz

    Adrika: Neviete prosím niekto, či biela verzia SG SII je rovnako odolná voči poškodeniu, prípadne pádu ako čierna ? Mám kúpiť biely alebo radšej nie ?

    anonymous30.10.2011 - 22:51 Trvalý odkaz

    : tažka to demencia, mysliet si ze farba ma vplyv na odolnost

    anonymous31.10.2011 - 13:41 Trvalý odkaz

    qOs: Pravda=] Ja uz nerozumiem tychto ludi =D

    anonymous31.10.2011 - 18:09 Trvalý odkaz

    Adrika: No chlapci, mohli byť použité iné materiály, to vám nedošlo?

    anonymous31.10.2011 - 21:54 Trvalý odkaz

    : tvoju máti ine materiáli píčo

    anonymous31.10.2011 - 23:27 Trvalý odkaz

    michal: Ahoj. Mám autorádio Blaupunkt-Boston a neviem zladiť prehrávanie hudby zo Samsungu Galaxy SII s týmto rádiom. Predtým som mal LG Arena a hralo to bez problémov. Poradíte? Ďakujem.

    anonymous31.10.2011 - 23:34 Trvalý odkaz

    : cau, musis kupit nove auto. ina moznost neexistuje.

    anonymous31.10.2011 - 23:41 Trvalý odkaz

    Jano: Zdravim, mam SGS2 nieco vyse tyzdna a mam problem s videom. Niekedy mam vo videu take biele bodky co prelietavaju cez obraz a ktore vidim aj pri natacani. Mate niekto podobny problem?

    anonymous01.11.2011 - 10:32 Trvalý odkaz

    Michal: Ahoj. Cez program Samsung Kies sa mi nedarí vymazať fotky z počítača. Keď vybrané fotky označím a kliknem na vymazať, monitor "zmrzne" a zábery nevymaže. Do programu sa vrátim cez Esc. Poradíte? Ďakujem.

    anonymous01.11.2011 - 21:01 Trvalý odkaz

    Matteo: Vie mi niekto doporučiť nejaký dobrý headset s ovládaním skladieb (FF, REW, PAUSE/PLAY), ovládanie hlasitosti, mikrák. Mal som dobré od Nokie, ale nereagujú na stlačenie tlačidiel. Dá sa cez to len počúvať. Díky.

    anonymous02.11.2011 - 10:23 Trvalý odkaz

    vilhy: Tie biele bodky to je prach!!!!!

    anonymous02.11.2011 - 17:59 Trvalý odkaz

    wewo: Caute všimli ste si ked spustite na svojom SGS2 webový prehliadač čo je vo fone, tak aj vy mate v lavom dolnom rohu malu bielu bodku? Vidno ju pri tmavých strankach, napr. dajte si markiza.sk či mne to len robí? A čo s tým??? Viete mi niečo poradit? Len zaujimave že aj ked otočím fon do vodorovnej polohy tak sa mi ta biela bodka presusunie tiež do dolneho laveho rohu....robí mi to len vo webovom prehliadači nikde inde... viete mi poradit ako to vyriešit...dakujem

    anonymous02.11.2011 - 18:30 Trvalý odkaz

    qwe: adrika ??? ze iny material na jeden typ mobilu ??? nie je taky isty odolny. jano ??? si nevidel este nikdy prach ??? matteo dobry hedset ??? osobne ho nemam ale mal by byt dobry Samsung WEP-350, Samsung WEP-870 alebo a toto su sluchatka Samsung EHS60ENNB michal bud pocitac pracuje lebo ho mas nie moc vykony alebo mas chybu v programe

    anonymous02.11.2011 - 21:24 Trvalý odkaz

    Miro: Ahojky - dá sa v Samsung Galaxy S II nastaviť doba trvania doručenia Sms-ky užívateľovi napr. 1hod, 6hod, 24hod atd. ako v N95-ke napríklad? Tam je to v nastavení sms - voľby odoslania - podporuje to ja tento Samsung? - dík za info.

    anonymous03.11.2011 - 11:17 Trvalý odkaz

    Toudy5587: Ta Adrika mozno myslela ze ked cierny ma ten zadny kryt vrubkovany a biela SGS 2 ho ma leskly ci to nebude krehkejsie abo co.CI?

    anonymous03.11.2011 - 15:42 Trvalý odkaz

    klemo: inac nechapem preco by nemohol byt biely plast z ineho materialu...ale co sa tyka vlastnosti plastu, myslim si v pevnosti a pruznosti mozu byt len malinke rozdiely, ktoré si urcite nevsimna nikto...

    anonymous03.11.2011 - 19:07 Trvalý odkaz

    PETER: Zdravím mám SGS 2 a strašne seká :(
    Neviem čím to je ...Mám ho asi 3 týžne....a od kúpenia ide oproti recenziam na hovno. Už si nikdy samsung nekúpim!!!! Kúpil som ho priamo v Samsungu a tam mi povedali že je to normálne ...:( DOteraz som Mal NOKIU A NIKDY NIČ TAKÉ SA NESTALO!!!!!!! SAMSUNG NIKDY VIAC!!!! čínsky odpad!..Kto si ho chce kúpiť tak neodporúčam!

    anonymous03.11.2011 - 23:28 Trvalý odkaz

    qwe: vlastnosti plastov su dost rozdielne ale len niektore typy ale to je jedno je to z rovnakeho materielu a inak peter oukej tak potom ver len finskemu odpadu mam samsung galaxy 2 a 97% neseká ako nechapem co ti na nom seka ci mas moc ale fakt moc aplikacii spustenych atd.. ale neseka preto mu dali dvojjadrovy procesor ale tak oukej tak skus htc evo 3D.

    anonymous04.11.2011 - 01:10 Trvalý odkaz

    Rony : Mám inštalovaných 15HD hier,asi 15apk .14filmov a kopec hudby S2 ani tuk žiadny sek všetko ide plynulo .Firmware najnovší originál.

    anonymous04.11.2011 - 08:10 Trvalý odkaz

    PETER: Tak ja som mal buď "vadný kus" alebo neviem :(
    Ale samsung už nechcem idem ho predať a kupím si asi motorolu droid razr.

    anonymous04.11.2011 - 19:39 Trvalý odkaz

    evi :): Je samsung galxi s2 dobry mobil? :D :D :)

    anonymous04.11.2011 - 21:22 Trvalý odkaz

    pelalo: ja som mal tiez prvy s2 ktory sekal... zatrhaval pri posuvani stranok, alebo facebooku. a som ho vratil do obchodu aj koli inym veciam, a vratili mi love a kupil som ho z inokade, a teraz uz neseka. v samsungu su prijebany buzeranti, ktory vedia picu a len ta chceli odjebat. tento telefon nema sekat

    anonymous04.11.2011 - 21:31 Trvalý odkaz

    PETER: VEĎ PRAVE PRETO SOM SO SAMSUNGOM SKONČIL!
    Kúpim si radšej MOTOROLU DROID RAZR

    anonymous04.11.2011 - 21:43 Trvalý odkaz

    Universe70: Zdravím kolegovia, prosím vás chcem sa spýtať ked už popisujete o niektorých vadných a niektorých top S2 v čom je vlastne rozdiel? V distribútorovi čiže ako som čítal Polský a Český sú OK ale SR nie? Kde mám potom kúpiť S2?

    anonymous05.11.2011 - 14:52 Trvalý odkaz

    jozo: čaute chalani, tel mám 3 dni, zatiaľ sa len oboznamujem. ale dosť mi vadí, že keď stlačím tlačidlo na odblokovanie displeja...trvá mu to 3 sekundy...až po nich zasvieti...a tiež tá tretina displeja dožlta...mám ho z orange...android 2.3.3..ak by mi niekto vedel pomôcť čo a ako...bol by som nesmierne rád.

    anonymous05.11.2011 - 20:47 Trvalý odkaz

    pelalo: zlty displej vraj mali len prve nepodarky, je to na reklamaciu. aj to oneskorenie... ako vidim pri kupe tejto piče-telefonu treba mat stastie na dobry kus

    anonymous05.11.2011 - 20:56 Trvalý odkaz

    jozo: asi ťažko keďže bol kupovaný v novembri...jedine žeby Orange mal staré kusy...alebo si to nahováram? :D

    anonymous06.11.2011 - 10:17 Trvalý odkaz

    Matteo: Skus si kupit Jabra BT3030(ak ti nie je zhruba 55€ vela?)ja som investoval do tohto zariadenia a nelutujjem.Parametre su skvele stači spomenuť len vzdialenosť ktoru dosahuje cca 15m.A ja len tolko.

    anonymous06.11.2011 - 10:20 Trvalý odkaz

    Kaio: Takto je to spravne,sorry Matteo.

    anonymous07.11.2011 - 11:20 Trvalý odkaz

    klemo: ja mam s tymto mobilom zlu skusenost... bral som ho z orange...bol som spokojny so zariadenim, ale mal som na tom strasne slaby signal... v podstate bol mobil nepouzitelny na telefonovanie a internet...dokonca som ani nemusel mat mobil v ruke aby nemal signal, takze mi velakrat nevedeli dovolat...a samozrejme ani ja som nevedel volat nikomu...a to bolo na takom mieste, kde s tou istou sim kartou na starsom samsungu jét som mal full signal...Odniesol som mobil na reklamaciu, lebo som nevedel ci je to normalne, ci je tam vadna antena...neviem ako, ale zistili ze mam poskodeny bateriovy konektor!!! ktory sme inac skusali v orange ze ide...ale aj tak sa mi ponukli ze mi to vymenia za 193 eur!!! ale ja som mal problem so signalom.. nie s nabijanim... :D tha to ich uz nezaujimalo...
    dokonca mi mobil vratili s vypadnutym tlacitkom na hlasitost!!! lebo to este nejak zhltem ze mi neuznali reklamaciu ked tam to fyzicke poskodenie (ale zrejme vymyslene) bolo, ale ked mi vratia "rozobraty" mobil so znicenym tlacitkom (kedze ho chceli napchat do mobilu ked uz bol poskladany), tak to je uz moc...takze Orange + ich servis PPI-ETC mozu ist do ... je to banda zlodejov...

    anonymous07.11.2011 - 13:57 Trvalý odkaz

    qOs: Aj ja som pocul,ze PPI-ETC je na pi*u firma,ale zas ja mam skusenost,ze su dobri.Odniesol som do opravy LG Optimus 2X,nesiel vobec zapnut,na nic nereagoval a pod.,vymenili mi swap modul a mobil frcal,bez problemov,stacil im zarucny

    anonymous07.11.2011 - 14:20 Trvalý odkaz

    klemo: ...no tak to mas dobre. Mne nechceli uznat...zistili mechanicke poskodenie, ale neviem ako to bolo mozne, ked som si daval pozor na ten mobil...nosil som v puzdre, do roboty som nenosil vobec... tak neviem ako sa to mohlo poskodit... a ked to nahodou niekomu spadlo po ceste do servisu, tak za to ja nemozem, ale navalia to samozrejme na mna...

    anonymous07.11.2011 - 17:26 Trvalý odkaz

    XXX: Zdravím, na jednom českom portále som našiel recenziu že SII vyrobená v Číne je chybová a SII vyrobená v Kóreii je bez chýb. Čo si o tom myslíte?

    anonymous08.11.2011 - 16:34 Trvalý odkaz

    Robert Ballók: ako nstavym stiahnutu melodiu,ako tom sms?

    anonymous12.11.2011 - 04:00 Trvalý odkaz

    : zober radio, nahraj na pasku a prepoj s telefonom. mozes pouzit aj diktafon

    anonymous12.11.2011 - 21:52 Trvalý odkaz

    dav: samsungma velmi velmi dobre telefony (napr.i8910,g800...) ale tie posledne androidy to uz nieje to co bivalo

    anonymous14.11.2011 - 18:04 Trvalý odkaz

    Tomáš: Zdravím, nevie niekto ako sa vypína kontinuálne zaostrovanie pri videu? resp. je na to nejaká aplikácia na markete? Lebo veľakrát by sa mi to zišlo vypnúť vdaka.

    anonymous15.11.2011 - 17:17 Trvalý odkaz

    David: Zdravím všetkých môžte mi poradiť lebo chcem si kúpiť Samsung Galaxy S alebo S2 ktorý je lepší a potreboval by som od niekoho poradiť kto už mal resp. má tento mobil. Výhod y nevýhody.
    ĎAKUJEM.

    anonymous16.11.2011 - 21:56 Trvalý odkaz

    Martin: Viete mi niekto povedať ako tam dostanem normálny originál firmware,nie ten shit od orangu?resp ako sa o dá zmeniť?

    anonymous18.11.2011 - 20:11 Trvalý odkaz

    SINKLER!: Zdravím. Niektorý tu píšete že na vašom S.GS2 máte displej zafarbený dožlta. Kde je to vidieť? Iba pri bielom pozadí alebo aj pri bežnom používaní? Dík.

    anonymous19.11.2011 - 01:09 Trvalý odkaz

    fausto: preco sa kazdemu paci ten amoled ? ved strasne ťahá oči hlavne v tme a to som mal jas uplne dole.. To clovek pride o oci zachvilu.. je to sice pastva na oci ako tak.. ale ten display ma len jeden učel a to je predaj :) akurat na slnku je pekne citatelny ale v tme to je bolest :D a este k tomu ma strasne nerealne farby.. a malu zivotnost display sa po case vypaluje a robi zlte flaky alebo mrtve pixeli neháva ale hlavne ze sa predava :D