One Plus Two: Snapdragon 810 a cena do 400 eur?

  • ondrakomous11.05.2015 - 09:39 Trvalý odkaz

    spekuluje se o tom, ze novej nexus bude delat huawei, nikdo ted nevi, jak to zarizeni bude vypadat, to jenom vasi redaktori pripsali na honor napis nexus ev. prevzali z jinyho webu, kde to nekdo dodelal ve photoshopu/tady je to mysleny ciste obrazne, nemuzes vsechno brat smrtelne vazne, ze zkusenosti vime, ze dokud neni telefon oficialane predstaveny, tak se jedna jenom o spekulace. kdyz si vzpomenu, jaky halo bylo kolem modelu one plus one na internetu, zahadny-tajemny mobil s perfektnimi specifikaci, no a nakonec to byl obyc. telefon, kterej byl navic celkem drahej. dvojka bude uplne stejna, akorat jak uz nekdo spravne poznamenal na mobilenetu, tak v ty dobe bude konkurence cenove na jiny urovni 400-500e mas huawei p8, lg g4, samsung s6, s6 edge, vsechno parametrove natriskany telefony, vyrobci, kteri predstavi svoje vl. lode v druhe pulce roku budou dohanet manko a hlavne pochybuju, ze bude nekdo cekat na zahadne-tajemny mobil, kdyz tuto firmu davno vsichni prokoukli.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne11.05.2015 - 11:41 Trvalý odkaz

    Bez nalepky Cyanogen bude Oneplus len dalsia cinska znacka... Pokial v druhej generacii ich supermobilu bude ich OxygenOS bez akychkolvek featur, heh, neviem kto si to za tie peniaze kupi... Cyanogen OS a zaujimavy hadrver boli fajn kombo, ale bez vsetkych security moznosti s preskinovanou AOSP ROMkou... Ja neviem, vy by ste si to kupili? Ja nie...

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease11.05.2015 - 12:21 Trvalý odkaz

    JJ súhlas.
    I keď mne už OPO znechutili tým systémom predaja. Jako keby som ho strašne chcel, nie je to fatálna prekážka, ale už iba s princípu bych šiel za tú cenu do Honor6, ktorý mi výbavou sedí viac. Teraz pozvánky slávnostne zrušili na jednotku a Two bude opäť na pozvánky :D

    ondrakomous11.05.2015 - 14:39 Trvalý odkaz

    bude primej prenos, bezi tam odpocet. http://www.yuplaygod.com/ myslim, ze CM team se vydal spravnou cestou. hned jak to spusti objednavam minimalne 100 kousku.

    nerd12.05.2015 - 11:45 Trvalý odkaz

    ondro snap 410 :) taky fon uz asi nechcem

    ondrakomous12.05.2015 - 14:47 Trvalý odkaz

    mel tam byt snap 615, ted se divam na jejich twitter, ze tam je fakt 410, nechapu. to video mi nefunguje, takze vim prd. z toho, co sem pochopil maji dva modely.

    nerd12.05.2015 - 18:00 Trvalý odkaz

    ved maju yuphoria so snap410 a yureka so snap 615
    oba "len" s HD dispejmi

    ondrakomous12.05.2015 - 18:24 Trvalý odkaz

    mas prehled, ale cenove je to zajimavy, rekni, ze ne?! ta myslenka mi prijde stejne genialni, vsiml jsem si, ze kolem toho projektu mota hodne Indu, Indie je velkej trh a budou mit supr levny naklady na vyrobu.

    nerd12.05.2015 - 19:00 Trvalý odkaz

    ved aj tie telefony su prezentovane ako made in india :)
    neviem ake su ceny tych telefonov, ale bez ohladu na cenu ma moc nezaujali.

    ondrakomous12.05.2015 - 23:15 Trvalý odkaz

    tak tak, zazraky se deji, ale v Indii to beztak nebude, ackoliv ta reklama, jak v ni vypadl mobil spicimu inzenyrovi z ruky a rozbila se keramicka dlazdicka nikoliv telefon, ta me bude jeste dlouho fascinovat.