O2 vyhralo anketu Operátor roka 2014

  • Luca 15.01.2015 - 22:42

    Pri "kvalite" a pokryti O2 siete a cenach stale 13 centov/minuta, mi to ocenenie pripada ako zly vtip.

  • petris19.01.2015 - 14:20 Trvalý odkaz

    off topic: porovnavat moznost volani v akoze sieti so zopar desatticic ucastnickymi cislami funfon s volaniami po prvej minute zdarma aj na ucastnicke cisla znackoveho operatora tescomobile u operatora s 1,6 miliona je jemne povedane na smiech az trapne.

    a co ked telekom nebol prvy kto zdrazel data? kde presne som ja napisal ze bol prvy?

    a co ked kazdy dalsi uz po zaplateni 50 centov do jednej siete je "zadarmo" ? ak mi stacil ten jeden hovor denne ktory ma dovtedy stal max. 15 centov hoci mohol trvat aj len 10 sekund mam teraz volat nasilu aby som to akoze "zadarmo" na easy kostke vyuzil? tak ten bol dobry. mas este dalsi podobny? smiech je zdravy a ja sa teraz bavim naozaj dobre.

    Bonyek@azet.sk19.01.2015 - 14:57 Trvalý odkaz

    vykrúcaš sa ako had, je úplne jedno kolko ktorý OP má zákazníkov, ak sú účastníkmi toho istého OP-a.
    U T-čka ťa to nejak až moc zaujíma, u toho kto to celé s dátami po S... zdražením nejak necháva chladným.
    A čo keď? a čo keď? a čo keď? :-):-):-) Vravím, ako had.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne19.01.2015 - 15:07 Trvalý odkaz

    Zas sa to zvrhlo skor, nez sa tu clovek nieco zaujimave docital..

    nerd19.01.2015 - 19:20 Trvalý odkaz

    Všetko za 7 centov
    Dosť bolo drahoty, vo FunFóne máš volania za 7 centov/min., SMS a MMS za 7 centov/správa a net len za 7 centov/MB.

    Volania po prvej minute zadarmo
    FunFónisti sa majú, lebo FunFónisti sa vykecávajú vo svojej sieti po prvej minúte zadarka.

    stanley hadzes perly bez toho aby si si pozrel aspon cennik:
    https://www.funfon.sk/cennik/

    fun fon vola do vsetkych sieti za 7c/min cize o 6c menej ako v O2 a tak isto na funfon cisla vola po prvej minute zadarmo.

    k datam pri pausali Sova 5, :) za 5€ dostanes kredit v hodnote 5€ na volania a sms + je tam 100MB dat. pri objednavke cez e-shop si za 1,99€ mozes mozes aktivovat dalsich 700MB dat. pri prenose cisla (aj z funfonu) sa dostanes na krasnych 1,99€/mesiac samozrejme bez viazanosti. 4G samozrejme mozes vyuzivat vsade kde je a mozem povedat ze aj ked sa tym orange nechvali v kazdej reklame tak ta siet funguje velmi slusne.

    Bonyek@azet.sk19.01.2015 - 20:09 Trvalý odkaz

    kto vravel ze je v niecom vyhodnejsia prima? aj ked aj tam su nejake balicky aj do vlastnej, ci je to ale vyhodne? neviem.
    PS.
    ale FF ma po prvej VO vlastnej.

    nerd19.01.2015 - 21:00 Trvalý odkaz

    Pozri si ich web a nájdeš tam odpovede na všetky tvoje otázky

    galaxi20.01.2015 - 15:22 Trvalý odkaz

    50 minut vsade zadarmo je ti horsie ako 50 minut za 6,5€ v O2?

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease20.01.2015 - 17:41 Trvalý odkaz

    s balíčkom (aj ked sa to neoplatí) 50 min. všade v O2 stojí 6€. a treba tiež počítať mínus 5€ za bonus > takže 1,5€, alebo 1€. Či?

    funboy20.01.2015 - 18:26 Trvalý odkaz

    galaxi svoj pekelný strach z faktúr nikdy neprekoná mental, jeho sa bonus 5 € netiká :-D

    Rastislav.j20.01.2015 - 18:54 Trvalý odkaz

    Petris
    Máš dojem, že stanley38 používa O2 od zavedenia Easy Pecka?

    To, že kartu nekúpiš v TK ešte neznamená, že si ju nemôžeš zohnať inde a prevod karty, pokiaľ viem, je zadarmo.

    A je možné, že keby volanie po 3. min zadarmo sem nepriniesol TK tak by neboli ani v O2.

    „porovnavat moznost volani v akoze sieti so zopar desatticic ucastnickymi cislami funfon s volaniami po prvej minute zdarma aj na ucastnicke cisla znackoveho operatora tescomobile u operatora s 1,6 miliona je jemne povedane na smiech az trapne.“ Ty zrejme obvolávaš všetky čísla svojho operátora

    stanley38
    „..navyse slapu a prizivuju sa na cudzich sietach“ môžeš uviesť ako sa dá priživovať na cudzej sieti?
    „to by musela cela rodina plus vacsina znamych si zakupit funfon aby sa to vyplatilo“ To ste presne spravili prechodom do o2, takže aký rozdiel?
    „ano sice v pomaranci su aj teraz neobmedzene volania na vsetky cisla do vsetkych sieti ale za zlodejskych 30 ci 35e mesacne“ koľko len to stojí v O2? Žeby 30€?

    fonyboy
    Ak by spravil dvojprenos tak sa ho to týka, ale musel by opustiť predpatenku.

    Lenka Ivančíková20.01.2015 - 19:51 Trvalý odkaz

    Rastislav, urazat snad nikoho nemusis. Argumentuj bez urazok. Tie som ti vymazala. Vdaka.

    petris20.01.2015 - 20:01 Trvalý odkaz

    kupovat pouzivanu sim kartu je hlupost ktora prinasa znacne riziko. je jedno ci ju kupis na inzerat na bazosi alebo od kamosa. dovod kazdy kto je v normale pochopi.

    nie nevolam na vsetky cisla svojho operatora ale pravdepodobnost ze na nejake pri hovorch narazim je vyrazne vyssia v modrej sieti ako u toho hokusu pokusu ktory sa tvari ako ina siet pricom ziadnou inou sietou nie je.

    a k tej poslednej tvojej perle o tom ze je mozne... len tolko: je iste ze ak by sa pred casom tvoji dvaja autori nestretli tak by som tu teraz nestracal cas. urazat mozes doma svoju manku.

    Rastislav.j20.01.2015 - 21:14 Trvalý odkaz

    Lenka
    Potom by si mala praktizovať aj vymazávanie urážok ktoré išli na mňa, ale na to si si nejako čas za ten jeden deň a 6 hodín nenašla. Ale môžem ťa ubezpečiť, že z mojej strany to ako urážka písané nebolo.

    Petris
    Nezačínaj s urážaním a nebudem ťa ani ja urážať. Ale u teba evidentne platí, že každému môžeš povedať, že je ... okrem ...

    Riziká si musí zvážiť každý sám. Ale môžeš nám ich rozpísať.

    A preto je najvýhodnejšia tá Easy Time ako ten hókus pokus od O2
    A keby sa tvoji autori nestretli nebolo by tu toľko zábavy.

    Lenka Ivančíková20.01.2015 - 22:00 Trvalý odkaz

    je fakt, ze nestiham citat kazdy prispevok, co sa tu napise, takze je mozne, ze nieco prehliadnem. Urazat tu nesmie nikto nikoho, samozrejme ani teba.

    Bonyek@azet.sk20.01.2015 - 22:01 Trvalý odkaz

    zabavy nikdy nieje dost. :)

    petris20.01.2015 - 22:32 Trvalý odkaz

    off topic: ja som s urazkami nezacal. to sa tu nikomu nemusis snazit nahovorit. to ze si luhar je proste fakt a ziadna urazka. ak namiesto toho aby si uznal ze si to prehnal s tym ako si ma nazval debilom ides lenke napisat ze z tvojej strany to ako urazka nebolo pisane. kazdy si moze skontrolovat kto z nas dvoch vravi pravdu. ja som nezacal. ja veru nie.
    takto vyzeral tvoj prispevok pred lenkinou upravou.

    *vymazane*

    petris21.01.2015 - 15:11 Trvalý odkaz

    off topic: len sa vyfarbuj este viac. ako keby nestacilo co si tu uz predviedol.

    len chudak sa vyjadruje tak ako sa vyjadrujes ty. a najlepsie by bolo keby sa ti tvoji autori neboli vobec stretli ked uz tak odflakli tvoju vychovu. ale to sa bohuzial stava. a vysledkom je potom taky nevyrovnany jedinec ako ty. internetovy hrdina.

    ospravedlnujem sa kazdemu slusnemu citatelovi ktory je nuteny citat takyto obsah.

    Rastislav.j21.01.2015 - 15:52 Trvalý odkaz

    Petris
    Čudný spôsob ospravedlnenia sa za neschopnosť dostáť svojim sľubom. Keby tvoji autori na tebe tak nešetrili a zohnali si lepší genetický materiál, mohol si dostáť svojmu slovu a neotravovať ich svojou neschopnosťou.

    Lenka Ivančíková21.01.2015 - 17:11 Trvalý odkaz

    ziadam vas, aby ste si dali aspon den ci dva oddych od vyjadrovania v diskusii. snad vam to pomoze, som optimista. :) a pokial fakt nevydrzite, mate moznost poslat si spravu. nie kazdeho zaujimaju vase invektivy. vdaka.

    Bonyek@azet.sk21.01.2015 - 17:41 Trvalý odkaz

    sova 5 má navyše internet a na jedno číslo vo vlastnej zadarmo. ;-)

    galaxi21.01.2015 - 19:47 Trvalý odkaz

    Lenka ked nebudu pisat, nebude o fony zaujem

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease21.01.2015 - 20:19 Trvalý odkaz

    Ja reagoval na zadarmo Versus 6,5€

    To bol nezmysel. O2 má tuším po 1. minúte zdarma vo vlastnej, to môže byť pre niekoho väčšia výhoda ako jedno číslo. A 100MB je k smartphonu nanič. Treba dokúpiť tých 700MB - ale to už je zaujímavé to nepopieram ;-)

    Bonyek@azet.sk22.01.2015 - 03:00 Trvalý odkaz

    a ešte zaujímavejšie podla mňa je, za 3Eur možnosť zrýchlenia internetu na 760kbps, čo je prakticky už neobmedzen ý internet.
    Ps.
    všetko čo je v ramci programu treba brať do úvahy, pre niekoho može byť nezmysel po prvej, a pre niekoho vacsia výhoda zadarmo na jedno číslo, popri.spomínaný internet, aký ti nedá na SK za tolko žiadny operátor. ;-) a stale je 50minút na sova 5 o euro lacnejšie.
    Pps.
    dufam že v pomaranči v krátkom čase neprehodnotia možnosť zrýchlenia internetu po prečerpaní balíčka. aj keď to momentálne nevyužívam, určite to vyskúšam, alebo chcem vyskúšať, dufam že až sa k tomu rozhodnem, ešte táto možnosť bude dostupná. :-) ;-)

    Rastislav.j22.01.2015 - 18:53 Trvalý odkaz

    Lenka
    Predpokladám, na základe tvojich odpovedí a mojej žiadosti, že si premazala diskusiu od toho čo považuješ za urážku.

    stanley38
    bol si luhar a luharom zostavas.
    1)Tá odpoveď bola postavená presne na tvoju otázku – pravdivosť si vyhľadaj v cenníku Easy Time.
    2) Ani nerozoznáš nadávku od urážky nieto od konštatácie faktu.
    3) Najprv prečisti svoje príspevky od urážok a potom píš niečo drzosti
    4) petris si hlavne si to opätovne zverejnil sám, asi sa mu to ľúbilo

    Lenka Ivančíková22.01.2015 - 21:46 Trvalý odkaz

    rastislav, vymazala som len prispevky za poslede dni, uplne cele sa mi to spatne citat nechce.

    Rastislav.j22.01.2015 - 23:45 Trvalý odkaz

    stanley38
    ale najlacnejší program ani neexistoval (od rozbehnutia druhého operátora – súčasný OR), neexistuje a zrejme ani existovať nebude (aspoň nie dlhodobo), môžeš len hľadať najlacnejší pre seba. Akurát, že ty si tu niečo vypisoval o dvoj až trojnásobne predraženom OR a TK.

    PS na tvojom mieste by som už dávno zmenil operátora a následne sa vrátil do O2 na faktúru– mal by si zľavu 30x5€ ale ponuka platí do 2.2.2015, takže to asi už nestihneš. Akcia sa však zvykne opakovať/predlžovať.