Nokia 6600i slide

  • Martin Hombauer 20.05.2009 - 10:55

    SONIC: Skoda ze ostal maly displej mohli zvacsit na 2,4 palca aspon.

  • anonymous11.12.2009 - 15:54 Trvalý odkaz

    Patqo: Pocuwaj, tento fon predaj a si kup starsiu Xmusic, alebo Walkman, alebo E-series, alebo N-xx.

    anonymous13.12.2009 - 20:46 Trvalý odkaz

    ConKiToZZ: ?aute.. dnes som si ten telefon kupil... veci?ky ma dobré len ma zarazilo že slúchadlá majú koncovku ako datovy kabel napr. ku nokii 5200 :D ?iže samostatne sluchadlá si neviem dokupi? iba s takou koncovkou :(

    anonymous16.12.2009 - 14:49 Trvalý odkaz

    maroš: hlavne ze v recenziach po nete foti lepsie ako tu vsetci pisu... hlavne makro chvalia ... mne sa ani nedari zaostrit na nic nablizko :D ... keby to nevyrabali v madarsku tak by to bolo lepsie asi :) dajak sa to musi dat riesit

    anonymous18.12.2009 - 21:34 Trvalý odkaz

    maroš: ludkovia bezte do orangeu prehrat fw podla oficialneho stanoviska nokie ma tato problem s autofokusom jednoducho vobec neostri a novy firmware to riesi

    anonymous21.12.2009 - 13:11 Trvalý odkaz

    Lukáš: Ja osobne si myslím že Nokie sú najlepšie mobily na svete ale tento model sa bohužia? vôbec nevydaril.

    anonymous21.12.2009 - 16:14 Trvalý odkaz

    muna: no pekny mobil ,ale malo odolny voci narazom.raz mi spadol a displej odisiel.Fakt len pre tych co nan daju bacha naq 100%.

    anonymous22.12.2009 - 00:21 Trvalý odkaz

    karobo: ve?mi mi chýba 3,5 jack ale najva?ší problém je že autofokus nefunguje ani s posledným FW 36.16 !!! ?o s tým mám robi? ???

    anonymous22.12.2009 - 12:16 Trvalý odkaz

    juraj: Max kolko gb kartu do tohto mobilu mozem kupit aby fungoval normalne.?ík.

    anonymous23.12.2009 - 18:44 Trvalý odkaz

    Fero: Next >Nokia 6600i Slide RM-570 CareDP 11.0 NDT 36.60

    Nejaký FW som nasiel, ale neviem angl. tak som nie istý. Pozrie sa niekto a dá vediet ostatným. TNX

    anonymous25.12.2009 - 23:00 Trvalý odkaz

    marius: prosím má niekto skúsenos? s vyvážením bielej vo fotaku nokia6600i slide? Ja to vobec nemám aktívne. A inak fotak je naozaj na prd!!!(rozmazané fotky)
    mobil mám nový.

    anonymous26.12.2009 - 01:35 Trvalý odkaz

    maroš: a ak nebude ostrit ani potom tak im tak budem trvat na vymene telefonu .. nie pre neostriaci fotak .. je to blbost .. ale uz len z principu ako mozu nieco tak nedoladene pustit na trh .. hrozne... ale dufam ze novy FW to vyriesi potesilo by ma to

    anonymous28.12.2009 - 03:07 Trvalý odkaz

    marek: jednym slovom - katastrofa!!! vsetko uz bolo povedane..som velmi sklamany. radim od tohto ruky prec!

    anonymous28.12.2009 - 11:58 Trvalý odkaz

    maroš: takze prisiel mobil z rma ma prehrany najnovsi fw 36.60 a ostri ... a dobreho svetla su fotky celkom dobre takze je to dobre .. az taka katastrofa to neni neprehanaj chlapce..ten telefon je hlavne na telefonovanie.. jedinou chybou zostava rozhybana konstrukcia ..

    anonymous28.12.2009 - 15:15 Trvalý odkaz

    dendo: jj neprehanajte necakajte od mobilu volake krasne fotky jak s fotaku sice ostrit by mohol poriadne.... a ta konstrukcia co uz ale nevadi to az tak moc

    anonymous28.12.2009 - 15:26 Trvalý odkaz

    Viki: To nikomu okrem m?a nevadi podsvietenie displeja pod 10 sekund? Je to vraj softvérova chyba, ale v Orange po mojej reklamácii sa tvária akože je to v poriadku,?iže kazdý kupujúci by si mal mobil kupova? so stopkami v ruke.

    anonymous30.12.2009 - 21:59 Trvalý odkaz

    dex: ako docking station na dalsiu bl-4u pre moj e75 bude fajn :)

    anonymous02.01.2010 - 14:43 Trvalý odkaz

    Nokia maniak: Vsetko na tom telefone je fajn okrem dvoch veci: prva je ze sa baterka strasne hybe.proste je na prd...a druha je sa neda ku kontaktu pridat vlastne zvonenie

    anonymous02.01.2010 - 15:19 Trvalý odkaz

    dendo: to hybanie baterky som vyriesil tak ze som tam dal kusok papiera a uz je to uplne v poho ved baterku skoro vobec nevyberam... a to zvonenie ku kontaktom musis dat tak ked si das v menu kontakty tak tam mas skupiny...a ked si do tych skupin popridavas kontakty tak kazda skupina mozemat vlastne zvonenie..

    anonymous03.01.2010 - 14:41 Trvalý odkaz

    vojto: ja som dal reklamovat moju 6600i, bo mi odisiel microfon, tiez som napisal ze fotky su rozmazane... cakam ked mi ho spravia, dufam ze mi tam nahraju ten fw 36,60.. co to vlastne je???

    anonymous03.01.2010 - 21:00 Trvalý odkaz

    dendo: a naozaj ma ten axcelerometer??

    anonymous04.01.2010 - 23:23 Trvalý odkaz

    maroš: Je tam ale je tam tak nahovno asi . . . Na stisenie hovoru a na zobrazenie casu :-) aj tak je to nepodstatna funkcia na takych jedoduchych fonoch takze to velmi nevadi . . .fw je firmware teda softver pod ktorym bezi cely telefon :-)

    anonymous06.01.2010 - 15:39 Trvalý odkaz

    Kacka: no ja som si asi predpolrokom zobrala z orange nokiu 6500slide a bohuzial uplne ze zle,vkuse problemy,dvakrat reklamacia a teraz mi volali ze si mozem vybrat novy telefon lebo mi ho v servise nevedia opravit ci co, kazdopadne som sa rozhodovala nad touto nokiou a nokiouE66-ktora je viem ze manazerska a ma vela funkcii ktore su mi naprd ale paci sa mi na nej dizajn.no a zvazovala som aj tuto nokiu najma koli tomu fotaku,ale ked vsetci pisete ze aj tak nestoji za vela a este vsetky mozne zle veci tak teraz neviem vobec ci nepojdem radsej do E66ky cisto koli dizajnu..poradte mi niekto pls..

    anonymous07.01.2010 - 20:33 Trvalý odkaz

    duri: mam tento telefon ale ten fotak ma fakt sklamal mal som nokiu 6120c tam bol fotak 2.0 ale fotky robil lepie otstrejie...ako telfon to neni zly..ale zeby som z neho odpadaval tak to nie

    anonymous08.01.2010 - 03:17 Trvalý odkaz

    maroš: Tak urcite ber e66 ... Je to trosku ina uroven neporovnatelne rychlejsi lepsia konstrukcia :-) a k tomu navigacia a wifi . . Slusny fon . . . . . . . . . . Mam doma aj 6120c aj 6600i a pred prehratim fw fakt fotil horsie (horsie nez moj stary siemens cx75)lebo jednoducho vobec neostril tak vsetko bolo hnusne ako cez osraty objektiv. . . Ale po prehrati fw v orangei to zacalo robit hlavne za dobrych svetelych podmienok krasne fotky (vzhladom na kvalitu fotiek z mobilu) a ked mas pevnu ruku tak aj v sere to celkom ujde takze si to chod prehrat :-)

    anonymous10.01.2010 - 17:40 Trvalý odkaz

    charlie: sklamala ma totalne... :(

    anonymous11.01.2010 - 17:59 Trvalý odkaz

    jn01: Je to slušný kúsok od Nokie s Výbornou kvalitou jediné mínus by som dal na blesk a malý display , blesk už mohol by? v tomto modely xenonovy a trocha ve?ší dysplay, inak je výborný

    anonymous12.01.2010 - 15:45 Trvalý odkaz

    dendo: inak chcel by som sa spytat... zda sa mi ze ked nahram novy softver do tel. tak stratim zaruku ktoru dava operator nie??

    anonymous13.01.2010 - 16:20 Trvalý odkaz

    dando: chcem sa spytat ked fotim dam volby a bledym mam vyvazenie bielej alebo nocny rezim a ked na to kliknem napise mi nie je to povo?ene. neviete preco?

    anonymous13.01.2010 - 17:38 Trvalý odkaz

    bobor: nika kup si radšej nokiu 6303.. ma sice 3.2 mpix foto.. ale foti mi presne ako otcov(samsung f480 touchwiz) a ma 5. mpix foto.. ja mam nokiu 6303.. a mal som nokiu 6120 a podla mna obe boli dobre.. ..

    anonymous15.01.2010 - 15:33 Trvalý odkaz

    marius: To vyvaženie bielej a no?ny režim ti pojde ak si uplne vypnes blesk.

    anonymous16.01.2010 - 12:12 Trvalý odkaz

    porcupine: Nevie niekto, preco je snimka kontaktu pri prijimani hovoru zdeformovana - natiahnuta do sirky a je len na pozadi za menom a cislom, skusal som snimky roznych kvalit, velkosti, na vysku aj sirku, orezane snimky s minimalnou velkostou, na sirku aj vysku, napr.na Nokia 5310 Express sa snimka prichazajuceho hovoru zobrazuje nad cislom na celom displayi. Dik

    anonymous16.01.2010 - 14:49 Trvalý odkaz

    jan: naco su vam v telefonoch fotaky?ak chcem fotit,robim to fotakom a tym snimkam sa nic nevyrovna..ak chcel telefonovat tak volam z mobilu a nie z fotaku...myslim,ze davaju zbytocne veci do telefonov a skutocnu podstatu ludia nejak davaju stranou..ja mam tel.na volanie a nie naparadu a ukazovat sa pred kamaratmi...myslim,ze moje 250 EU ucty hovoria za seba...

    anonymous17.01.2010 - 18:59 Trvalý odkaz

    stano: Fotky z Nokia 6600i su tak neostre, ze nedaju pouzit ani ako dokument. Katastrofa !!!

    anonymous17.01.2010 - 23:23 Trvalý odkaz

    porcupine: OK, a vie mi niekto odpovedat na to, na co sa naozaj pytam? Dik - ( BTW po flashnuti firmwareu to zaostrovanie AUTO Focus ide lepsie).

    anonymous19.01.2010 - 08:58 Trvalý odkaz

    maroš: fotak mam v mobile hlavne ked chcem odfotit nejaky dokument ked nemam so sebou fotoaparat .. suhlasim ze oproti aj tym najlacnejsim fotoaparatom je to slaba kvalita ale da sa pouzit.... stano keby si poriadne cital toto forum tak by si nepisal znova ze fotak neostri ale uz by si ten problem davno vyriesil :)

    anonymous28.01.2010 - 16:08 Trvalý odkaz

    re: výbavou je tto malá N95 ale vzhladovo sa mi podobá na jeden z tých poslabších nokií .Ale inak v pohode

    anonymous29.01.2010 - 14:05 Trvalý odkaz

    vena: tak toto je fakt shit, konecne po tretej reklamacii mi ho orange berie spat, mikrofon aj sluchadlo poruchove - totalne slaby zvuk, napr. v nakupnom centre som nic nepocula pri hovore, kryty maju volu, hybu sa a na dovazok ked som stlacala tlacidla horneho krytu, tak ten svojim pohybom stlacal cisla a pismena na spodnom kryte tak to uz som mala dost....fotak uplna hroza - fotky katastrofalne, ako niekto skor pise nedaju sa pouzit fakt na nic...konecne sa ho dnes zbavim

    anonymous06.02.2010 - 16:59 Trvalý odkaz

    johan: ja som volu baterie vyriesil jednoducho. pod bateriou oproti kontaktom pri blesku je maly pliesok, ktory som opatrne ihlou povytiahol a baterka teraz drzi pevne.

    anonymous12.02.2010 - 15:52 Trvalý odkaz

    er1chck: mam 6600i a absolutna spokojnost.....fotak ostri po flashnuti softveru na vrziu v36.60 baterka nema ziadnu volu a pri vysunuti tam vola mdzi spodnou a vrchnou castou urcite bola dost velka. skaru som vyplnil jednostrannym lepiacim papierom a mobil posobi pevnym dojmom. tento „tuning“ ani neni vidiet a nijako neobmedzuje

    anonymous13.02.2010 - 12:21 Trvalý odkaz

    Franto: vie niekto pripoji? k n6610 bluetooth ? ostatné zariadenia nájde, a neide nastavi? zvonenie, stále zvoní vzostupne

    anonymous14.02.2010 - 21:18 Trvalý odkaz

    peta: pocuvajte a to ako vlastne treba "flashnut" ten "firmware"???nevedela som ze sa to da...

    anonymous16.02.2010 - 01:21 Trvalý odkaz

    duriel: Ako sa ti podarilo upgradnut FW v 6600i na verziu 36.60?? Mne to stale hlasi "nepodporovany typ telefonu" a tento isty problem maju prakticky vsetci v celom svete - hladam riesenie na nete uz skoro dva tyzdne, ale bez vysledku

    anonymous16.02.2010 - 19:07 Trvalý odkaz

    kiko: nokia je uplny shiitt

    anonymous16.02.2010 - 19:15 Trvalý odkaz

    kiko: mam nokiu 6600 slide nevidrzi mi hrat radio aspon 7 hod vipisuje mi odpojte pristroj berie prrilis vela energie uz mi to robi aj po pol hodine ked mam pripojene sluchadka poradte preco viborny

    anonymous17.02.2010 - 01:45 Trvalý odkaz

    robo: K tomu zaostrovaniu.. ak chcete aby vam zaostril, musite podrzat stredne tlacidlo telefonu aby to mieritko zozelenalo a tym padom zaostrilo. Dizajn telefonu sa mi velmi paci, hoci ma mrzi, ze vysuvacia cast ma volu resp. hybe sa, nedrzi pevne. Funkcie zodpovedaju strednej triede. Celkovy dojem je pozitivny, bodovo 7 z 10.

    anonymous20.02.2010 - 13:34 Trvalý odkaz

    Janka: Odporu?ili by ste mi lacnú "nenadupanú" Nokiu slider? Hlavne nech má vä?ší displej 2.2 palca bez senzoru na svetlo. Nevyznám sa, v?aka za rady :-)

    anonymous21.02.2010 - 22:23 Trvalý odkaz

    porork: ja som si zohnal za 40e nokiu e65 a som spokojny,, baterka drzi,ma nove kryty,pouzitelny fotak,wifi,navigaciu,dal som si tam kopu hier bez problemov,,

    anonymous22.02.2010 - 23:35 Trvalý odkaz

    son: Ten kto už vlastnil nejaký fon strednej triedy od Nokie bude do ur?itej mieri z tohto telefónu sklamaný.Aj po flashnutí softu na v36.06 má ve?a už hore spomenutých drobných nedostatkov.(šetri?e,jas displeja at?.)Zdá sa,že po viac ako ro?nom pôsobení na trhu výrobca alebo dodávate? na tieto technické nedostatky vôbec nereaguje.Nájde sa niekto, kto majite?om tohto v celku dizajnovo sympatického slajdu pomôže tieto drobnosti odstráni?? Za všetkých ?akujem.

    anonymous24.02.2010 - 15:49 Trvalý odkaz

    Martin: Tak toto je pekny ulet!! Naposley som mal takyto shit asi pred 5 rokmi. Mam Nokiu Xpres music 8500 a Sony EricssonW580i a 3,2Mpix a 2Mpix fotia 100x lepsie ako tento hnus. Konstrukcia telefonu?? wow normalne ako keby ho niekto vysmaril cez okno. NEKUPOVAT!!!!!! mikrofon nefungoval hned na supu.