HTC Desire 816 - svižný selfie stereo spoločník

  • rtg 18.09.2014 - 14:27

    zvlastne citat o HTC a dobrom fotoaparate, znie to ako oxymoron, aspon doteraz to platilo...

  • Nightmare18.09.2014 - 19:33 Trvalý odkaz

    Naposledy co som videl od HTC ´kvalitne fotky´ tak to bol HTC One X ale hlavne HTC One S tieto ultrapixely nestoja skoro za nic

    Profile picture for user mental.disease@centrum.cz

    mental.disease18.09.2014 - 21:23 Trvalý odkaz

    V podstate tomu ništ vážne nechýba. Akurát to vypínacie tlačidlo je hrubý FAUL. A Snapdragon 400 (leč fajn čipset) je v mobile nad 300€ proti pravidlám. Keďže iní to tlačia do mobilov za sto pade.

    Takže sme OPÄŤ u cenovky. Plus mínus rovnaká liga je 5,5" Xiaomi Note Pro s 2GB RAM a 3200mAh stoji o 100€ menej. Alebo naopak Z Ultra z vyššej divízie je už za 269..

    Nightmare18.09.2014 - 22:43 Trvalý odkaz

    To neni u HTC nic nove ze ma stroje predrazene

    ondrakomous18.09.2014 - 23:16 Trvalý odkaz

    htc a sony nejvetsi dluznici v dejinach mobilu. neni se cemu divit.

    Šimon19.09.2014 - 09:42 Trvalý odkaz

    Ondro raz napíšeš že kupuješ len japonskú elektroniku teraz sa ti zas neľúbi, HTC tiež zrazu na čínu všade nadávaš tak čo kupuješ? Shitsung? iDiot Phonetic?

    Šimon19.09.2014 - 09:43 Trvalý odkaz

    Ondro raz napíšeš že kupuješ len japonskú elektroniku teraz sa ti zas neľúbi, HTC tiež zrazu na čínu všade nadávaš tak čo kupuješ? Shitsung? iDiot Phone?

    ondrakomous19.09.2014 - 14:19 Trvalý odkaz

    pises dvakrat,Proc? sony je ve ztrate 2miliardy americkych dolaru. u htc to bude dost podobny, davam jim maximalne pul roku. to prece nijak nesouvisi s tim, co je mi sympaticky, nemuzes mi porad podsouvat svoje myslenky, nedam ti sanci. sem genius, vim, co pisu. asi si ho honem pobezim koupit.

    Šimon19.09.2014 - 15:09 Trvalý odkaz

    Miss click. A ak ideš kúpiť iphone 6 tak sa daj liečiť . Ale uznávam je to génius že vám dokáže tie iphony predať.

    ondrakomous19.09.2014 - 18:27 Trvalý odkaz

    ted pred chvili jsem mluvil s programatorem applu, ten by ti vysvetlil, za co platis jablicku. ty ses obycejnej laik, tobe je tezky vysvetlit rozdily.

    Šimon19.09.2014 - 19:58 Trvalý odkaz

    Môžeš začať:) času dosť

    ondrakomous19.09.2014 - 20:07 Trvalý odkaz

    delam tousty, hlavne rozdil je v OS, cili operacnim systemu. Zatimco google kdejakymu pribllymu "clovece nezlob se", povoli uplne vsechno(odesilani tvych kompletnich dat), u IOS to nehrozi. to je to, za co platis. co se tyka ceny za iphone 6, tak samsungy stoji uplne stejne, novy note, nebo samsung alfa. nevidim duvod, proc si nekoupit prave apple. vyjimecne ti to pisu pod htc desire 816. jinak japonce mam rad, libi se mi jejich kultura, jejich mysleni. chinany nema nikdo rad. za prvy sou komousi a za druhy jsou otravni jak mravenci, kteri ti nalezou vsude. sony se dostalo do problemu, protoze bylo odjakziva vnimany jako luxusni znacka a zacali uplne nepochopitelne vyrabet shitovsky telefony ve stredni tride a to stejny HTC, nedokazou pochopit, ze lidi dneska chcou i ve stredni tride kvalitu. neni to jenom o propracovanym marketingu. HTC chrli jeden model za druhym ve stredni tride a vsechno sou to totalni plecky. z cinskych vyrobcu se mi libi akorat xiaomi, to je srdcova zalezitost neco jako nokia.

    Šimon19.09.2014 - 21:01 Trvalý odkaz

    Mne sa tiež neľúbi Samsung. Skôr Lenovo,Nokia,sony a možno aj HTC. Možno by som siahol aj po iných čínskych mt. A Samsung tými novými modelmi to úplne zabil. A ja mám akože platiť 1000ku za NFC? Alebo čo iného to má oproti androidu okrem OS ?

    ondrakomous19.09.2014 - 21:24 Trvalý odkaz

    lenovo dost ztraci, oproti ZTE, Xiaomi, Huawei. treba huawei se obrovsky zlepsil. to neni klasicky nfc. zatim to prej bude omezeny.

    Šimon19.09.2014 - 21:37 Trvalý odkaz

    pokial viem tak Lenovo bolo v TOP5 tych vyrobcov smartov a xiaomi tiez tak asi az tak moc nestraca, a ktomu huawei tak to hej huawei sa zlepšil oveľa viac než ostatní výrobcovia takže ak bude P7 tak :)

    ondrakomous19.09.2014 - 21:50 Trvalý odkaz

    pochybuju, ze lenovo udrzi ctvrty misto, za nimi je xiaomi. huawei je 3. ted co se divam na druhej kvartal. LG mirne ztratilo, xiaomi obrovsky posililo a huawei taky velkej rust.Lenovo plus minus stejny. srovnavam s lonskym rokem.

    Šimon19.09.2014 - 22:10 Trvalý odkaz

    lenovo štvrte? čo si ja pamätam tak bolo piate no tak to im gratulujem:D

    ondrakomous19.09.2014 - 22:18 Trvalý odkaz

    ty veris zebrickum? reknu to jinak, podivej se na konkurencni huawei, nebo to LG, kdyz to srovnas s lenovem, tak lenova jsou velky tezky baldy, horsi displaye, takovy ty levny plasty, fotaky podprumerny. ale protoze to kupujou rusaci a kluci sikmooci, tak sou zazracne ctvrti, za to co nabizi ty jo bych je dal tak na 10-15 misto. jim hodne pomaha, ze maji dobry jmeno v pocitacich. na to hodne lidi slysi. ale to stejny treba ted asus. ten mi prijde jeste zvucnejsi, co se tyka pociku.

    Šimon20.09.2014 - 10:27 Trvalý odkaz

    Teraz je ofic. distribúcia lenovo to ešte len uvidíš čo dokážu

    ondrakomous20.09.2014 - 23:25 Trvalý odkaz

    fantomasi, treba s850 se mi libi, akorat to zabili baterkou, s860 zase zabili vahou 190g, to je profesionalny trhac vreciek.

    Šimon21.09.2014 - 00:06 Trvalý odkaz

    Spravía možno aj s870 ktorá bude bez kompromisov, a sní ovládnu celý svět HAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAHA

    ondrakomous21.09.2014 - 12:16 Trvalý odkaz

    jaky kompromisy, to sou spis faily, dat do 5palce 2000baterku, nebo udelat mobil z hliniku s vahou necelych 200gramu. marne se ti snazim naznacit, ze LEnovo aktualne nema jeden vyvazeny mobil, takove LG jich ma rovnou nekolik L9 2, LG g2 mini, LG g3 mini, vsechno super vytuneny stroje. Xiaomi ma 1s, GSM arena dala 10/10. nic nenaznacuje tomu, ze se Lenovo posune vejs. HUawei vyslo uplne vsechno G7, G6 se prodava jak teply housky v krame. spis bude tezky udrzet 4.misto, hlavne LEnovo nema do dneska poradnou softwarovou podporu, sou to akorat romky od Rusackych fans. ale nejakej oficilani UI u nich neexistuje. do nedavana neexistuvali ani oficialni ROM vyrobce pro EU.

    Šimon21.09.2014 - 12:47 Trvalý odkaz

    K910,K900,Vibe z2 pro to niesú spatne mobily.

    ondrakomous21.09.2014 - 13:12 Trvalý odkaz

    to sice sou, ale recenze nemeli zrovna dvakrat kladny, navic ta cena je uplne mimo realitu. vibe z2 stoji pomalu stejne jak novy jablicko. to je trosku ulet. vibe z/nemocny cisar pro zmenu meri 15cm, to je slusna lopata. k900 vazi 160g to je moc a meri skoro 16cm, to nedas ani do kapsy, jeste je v tom intel atom, tak to me uplne dorazilo. muj strop je 145 gramu/142mm/5.1 inches amoled/2800 baterka/samsung s5, tak at se kluci z lenova predvedou. at ukazou foun s lepsimi parametry za cenu 400euro. samozrejme s amoledem a exmor chipem a snapdragonem, u nich to bude stat minimalne 1000euro. oficialni distribude jsou desne predrazeny. xiaomi mi takovy telefon nabizi za cenu 240euro!!!!! xiaomi mi3 strci do kapsy s prehledem ty tvoje K910,K900. muzu tady basnit o svem xiaomi mi3. Vibe z2 si mohl videt tak maximalne v Berline. Jenze v ty cene si kazdy koupi novyho nota 4 a nebo Iphone 6+, karty sou rozdany.

    slavomir1623.09.2014 - 11:41 Trvalý odkaz

    ondra
    zabudas, ze Vibez2 je dual sim s fullactiveSim, co napr. pre mna je neodcenitelne, momentalne taham dva telefony so sebou.
    Skoda tej pociatocnej ceny, cakam na jej znizenie cca. na vianoce

    ondrakomous23.09.2014 - 14:33 Trvalý odkaz

    HTC one je lepsi dual. a novej nexus bude HTC!!!!!!!!!

    janesbond125.09.2014 - 03:29 Trvalý odkaz

    Tento fon je hodný svojej ceny. Nehladiac na konštrukciu a parametre, je to ozaj svižný a dobrým dojmom pôsobiaci fonik pre fandov veľkých displejov.