Poradňa: Hľadáme najlepší mobil so širokouhlým fotoaprátom

  • Tomas tomas 22.07.2018 - 10:02

    Mam moto x4 a presne ako sa pise tu na strankach "takto foti moto x4" tak je objektiv trochu sklamanie. Ale zase nie je nepouzitelny. ;) Hlavny objektiv uz je nieco ine, s tym u, sa da nieco vymysliet.

  • sam9822.07.2018 - 12:18 Trvalý odkaz

    Ja by som šiel do LG g6. Da sa zohnať za fakt super cenu.

    Peter Križian22.07.2018 - 12:19 Trvalý odkaz

    Mám LG V30 a širokouhlý foťák je absolútne geniálny, nádherné ostré farebné fotky to robí. kým iný výrobca nepríde s podobne riešeným foťákom, tak nechcem nič iné ako LG.

    OldSecondHand22.07.2018 - 23:40 Trvalý odkaz

    Tiež mám V30 a určite nesklame. Oproti G6 je objektív kvalitatívne ďalej a aj keď má trochu menšie rozlíšenie ako pri G7, tak má širší uhol záberu (myslím, že je to 120° proti 109°). Navyše V30 robí naozaj skvelé fotky oboma objektívmi a kto ešte neskúšal, odporúčam nainštalovať aplikáciu google camera, teda v podstate appku používanú v Pixel 2. Nájdete ju len na nete, nie v Google Play, treba pogoogliť a nájsť poslednú stabilnú verziu, no to, čo vďaka nej používateľ V30 ale aj iných mobilov získa je úžasné. Väčšinu nedostatkov, ktoré boli pri fotoaparátoch V30 kritizované, táto appka odstránila, fotí úžasné HDR+ a pridá vám aj portrétový režim, vďaka ktorému už ani tá ináč podpriemerná predná kamera nie je taká zlá. A čo je dôležité, pri V30 sa dá stiahnuť aj verzia využívajúca širokouhlý objektív. Síce musíte mať nainštalované dve appky, ale som si istý, že to stojí za to ;)