Prieskumník Facebooku na webe aj v mobiloch skončil

  • bodnar.tom 06.03.2018 - 20:18

    Tri krát hura. Aj tak je facebook dosť nudný a prechaty rôznymi fake spravami.

  • viperman07.03.2018 - 10:07 Trvalý odkaz

    prečo nepopulárna funkcia? práveže to bolo užitočné, mal som rozdelených friends a lajknute stránky, teraz v tom mám zase bordel....

    Peter Čapkovič07.03.2018 - 12:32 Trvalý odkaz

    A teraz si predstav že by si mal FB "sprznený" tj len prispevky od známych/kamarátov a nič viac a prieskumník nikde tj žiadna ikonka prieskumníka ani na mobile ani na stolnom PC ... čo potom...? Ja som to tak totižto mal po celý čas na FB cely deň 3-4 príspevky od kamarátov stále a stále dokola a niektoré sa opakovali aj 4 dni po sebe ale stále len tie isté bez možnosti sa dostať na iné/ostatné stránky. Ked som napísal na support tak ma odpinkali že to je v poriadku... A nie som jediný kto to takto mal po celý čas "obdobia prieskumníka" ... Vyriešil som to tak že som si prácne vytvoril vlastný zoznam čo bolo fajn, ale bolo to nepraktické kým som sa sa tomu prepracoval a keď som lajkol ďalšie stránky musel vždy prácne doplňať tieto stránky do "môjho" zoznamu inak som sa k nim nedostal...
    Za mňa tiež 100x huráááááááááááá ...!!!!