Nová vlajková loď Huawei zrejme dostane trojitý fotoaparát

  • Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne 09.02.2018 - 22:07

    no vlastne pätoritý. lebo 3 vzadu 2 vpredu.

  • ondrakomous10.02.2018 - 12:16 Trvalý odkaz

    podle me to byl fake. hadam, ze budou dva a dva, klasika.

    martin10.02.2018 - 21:45 Trvalý odkaz

    To či bude mat 10 alebo 20 fotakov je jedno ,huawei má zlu cenovú politiku za nový telefón pýta veľmi veľa a po čase padne cena aj o 40 percent dole ,to sa napríklad takému Applu nestane ,ten zlacňuje až po uvedený nového modelu na trh,huawei má pekne telefóny ,len si to kazí prehnanou cenou ,keby bola od začiatku nastavená super cena -avsak tu cenu vlastne dostanete u operátora ,ale v 4 kvartáli tohto roka boli jeho globálne predaje mizerne a je na treťom mieste a Samsung mu o niečo ušiel ,a Apple je s pár modelmi na prvej priečke ale Xiaomi sa pekne derie na hor a bude to vážny konkurent Huawei !

    Medino10.02.2018 - 23:54 Trvalý odkaz

    2 fotoaparaty, 3 fotoaparaty a o chvilu to bude mat tolko fotoaparatov ako tarantula oci. Som zvedavy kolko este bude trvat vyrobcom telefonov kym pochopia, ze uspechom predaja je 5,5 palcovy displej s pomerom 16:9 osadeny v tele s vyskou max 145 mm, spolu s 4000 mAh bateriou a jednym a poriadnym fotoaparatom. Vyrobca ktory tuto kombinaciu najblizsie ponukne to bude mat vyhrane.

    ondrakomous11.02.2018 - 09:18 Trvalý odkaz

    no uvidíme, jestli bude fotit lepe nez Samsung s9, moc bych na to nevsazel.

    Me_Gusta11.02.2018 - 12:07 Trvalý odkaz

    vsetko ofrflat, to ide najlepsie :)
    Vie niekto spravit inak hybridny zoom bez toho, aby bola.na zadnej strane velka hahula?
    Zoom mi v telefonoch vzdy chybal, neratam samozrejme digitalny. Som zvedavy co Huawei prinesie, drzim im palce :)
    Maffo nemas pravdu ;)

    Karol11.02.2018 - 12:30 Trvalý odkaz

    Ach bože,tí výrobcovia už nevedia čo so sebou!...trojitý fotoaparát!...neviem načo to je!...napr.taký Galaxy S7 má super fotoaparát a lepší už nepotrebujem

    ondrakomous11.02.2018 - 12:51 Trvalý odkaz

    To pujde v americe na dracku.