Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Nová vlajková loď Huawei zrejme dostane trojitý fotoaparát

· · Diskusia
V spojení s novými top modelmi Huawei sa už dlhší čas hovorí o niečom, čo tu ešte nebolo. Náznaky prichádzajú aj od zástupcov čínskej firmy, bližšie podrobnosti však zatiaľ neprezradili.

Viac odkryla až oficiálna pozvánka Huawei na predstavenie noviniek. Či sa budú volať P11 alebo P20 nie je isté, čaká nás však nový hlavný fotoaparát, ktorý budú pravdepodobne tvoriť nie dva, ale rovno tri objektívy.

Huawei triple kamera
obr: androidauthority.com

Napovedá to trojica kruhov na pozvánke aj trojité písmeno "o" v slove more. Je pravdepodobné, že nový fotoaparát bude opäť vyvíjaný v spolupráci s firmou Leica a bude podporovať umelú inteligenciu (AI).

Pripravované novinky neuvidíme na tohtoročnom MWC v Barcelone, ale až o mesiac neskôr 27. marca 2018 v Paríži. Špekuluje sa, že by mohli priniesť päťnásobné priblíženie a vytvárať snímky s až 40 Mpix rozlíšením.

O prevratnom fotoaparáte s vyšším počtom objektívov než dva sa hovorí aj pri Nokii. Bude preto zaujímavé sledovať, ktorý výrobca príde s trojitou kamerou ako prvý.

Zdroj: androidauthority.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188