Slovenská sporiteľňa predstavila nové aplikácie pre Android a iOS

  • jarpo 28.11.2017 - 21:08

    Ze aj bolo na case. Najvacsia banka u nas a uroven aplikacie (teda ze ich bolo dokoca viac) bola strasna...

  • Profile picture for user palincak@gmail.com

    Pali28.11.2017 - 21:15 Trvalý odkaz

    platba so skenovanim seku nefunkcna...otocit ho mozem akokolvek, nefunkcne!

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne28.11.2017 - 21:25 Trvalý odkaz

    Palincak, smeruj Tvoju kritiku autorom aplikacie, na webovej stranke Georga je kontaktny formular. Skus nejak kultivovanejsie a zrozumitelnejsie popisat problem a urcite sa Ti niekto ozve. Pripadne, kontaktovat mozes podporu aj telefonicky. Myslim, ze tam ti pomozu viac, smerovat svoj hnev na rozne internetove fora pomohlo vyriesit vsetky moje problemy. Nepovedal este nikdy nikto.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy28.11.2017 - 22:10 Trvalý odkaz

    George je hrozny, problem ze nie je cesty späť.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne29.11.2017 - 15:10 Trvalý odkaz

    hej, ja som siel naostro a zavrel som si dvierka za klasickymi aplikaciami vratane internetbankingu. no, co uz, zvykol som si aj na vacsie hovadiny.

    risiak29.11.2017 - 23:07 Trvalý odkaz

    zaujímavé, mne stále píše: "Ľutujeme, George nie je pre Vás prístupný, využite prosím starý Internetbanking"

    Piatro30.11.2017 - 07:40 Trvalý odkaz

    mne niekedy začiatkom mesiaca naskočilo upozornenie, tak som bez váhania prešiel. čo sa týka mobilnej aplikácie, som spokojný, je to krok vpred. konečne všetko pod jednou appkou. bohužiaľ, ale nemôžem povedať to isté o IB. možno je to len sila zvyku, ale starý IB bol podľa mojho názoru prehľadnejší. čo sa týka funckionality, asi 20 minút som hľadal tlačenie obratu. nakoniec som to vzdal a zavolal na infolinku, kde mi pani na druhej strane povedala, že to momentálne nie je možné. zisťoval som aj to do kedy bude starý IB funkčný. vraj kým neprejde posledný klient používajúci starý IB na nového Džordža. takže tí, ktorým sa nový Džordž nepáči, myslím, že ešte máte čas.

    funboy30.11.2017 - 11:29 Trvalý odkaz

    George
    Je taký pekný, šikovný a bystrý,
    že sa to (zatiaľ) nedá ani ukázať.

    Už sa ukázal fešák,
    mohol sa aspoň oholiť :-)

    http://www.george.sk/

    mišiak15.01.2018 - 18:51 Trvalý odkaz

    fony
    look drevorubača u nas ešte letí , drsný itečkár z laptopom na kolene, sekerov pri gauči, v karovanej košeli ,smoothie v ladvinke, pri nožíku zo švajcu
    :D

    ale to by mu viac pristalo potom meno ĎURO ale to je take hnusne slovenske xenofobne meno