Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Slovenská sporiteľňa predstavila nové aplikácie pre Android a iOS

· · Diskusia
SLSP uvoľnila novú mobilnú aplikáciu pre internetbanking, ktorá nahrádza doterajšie Platby a Účty. Po jej nainštalovaní dostane nový vzhľad aj prostredie, ku ktorému pristupujete cez web.

Klienti Slovenskej sporiteľne dostali možnosť stiahnuť si z obchodov Google Play a App Store novú aplikáciu pre internetbanking. Volá sa George Go a konečne nahrádza dve samostatné aplikácie Platby a Účty.

Prináša nový jednoduchší dizajn, spolu s funkciami, na ktoré sme zvyknutí aj pri iných bankách. Novú platbu teda môžete zadať manuálne, alebo prostredníctvom fotoaparátu v mobile naskenovať poštovú poukážku, QR kód na faktúre či celý IBAN z obrazovky alebo papiera.

George GO

Zmenila sa tiež správa kontaktov a pribudlo pridávanie príloh. K novému prevodu teda môžete priradiť meno a priezvisko niektorého z vašich kontaktov. Pri opakovanej platbe ho vyberiete zo zoznamu, namiesto zložitého zadávania čísla účtu. Prílohy sa môžu hodiť pri uložení pokladničného bloku k poslednej platbe kartou v obchode.

Na niektoré moderné prvky, napríklad odomykanie aplikácie odtlačkom prsta na iPhonoch, stále čakáme. SLSP tiež úplne zastavila vývoj aplikácie Lokátor, takže najbližší bankomat alebo pobočku nájdete už len cez web.

Upozorňujeme, že po prvom prihlásení sa v novej aplikácii George Go stratíte prístup k starým mobilným aplikáciám aj pôvodnému internetbankingu na adrese ib.slsp.sk.

George GO

Nové rozhranie vám tak banka hneď nasadí tiež pri prihlasovaní sa cez klasický počítač a web george.slsp.sk. Aj tu je jednoduchšie a prívetivejšie. Z rozšírených funkcií ale zatiaľ funguje iba graf s vyhľadávaním predcházajúcich platieb u konkrétneho obchodníka.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188