Spotify bude integrované do Waze a naopak

  • Richard Hombauer 15.03.2017 - 10:39

    To je presne pre mna. :)

  • Dezi15.03.2017 - 12:30 Trvalý odkaz

    Dufam ze waze nes....via. je to len zbytočnosť. Kazde auto ma uz autoradio

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne15.03.2017 - 12:52 Trvalý odkaz

    kto uz pocuva radio, ked moze spotify? ja som aj na felicii pustal hudbu iba cez spotify a aux vstup...

    Tomas15.03.2017 - 14:16 Trvalý odkaz

    Ten kto nema tolko volnych dat, aby ich mohol premrhat na spotify...

    Daor3215.03.2017 - 14:20 Trvalý odkaz

    Ved sa tu 90% ludi chvali ako skvela a lacna je 4ka a O2... tak ako je mozne, ze niekto potrebuje setrit data? Jaaaj kvazioperatori nemaju signal ani na konci mesta ;-) nie to este na dialnici

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne15.03.2017 - 14:48 Trvalý odkaz

    Spotify dokaze ukladat subory offline. Nie je nic jednoduchsie ako si na PC naklikat playlist, stiahnut ho do mobilu a pocas cesty pocuvat offline bez minania dat. A waze zas tolko nezozerie, ak ma tiez offline ulozene mapy. Ci? A ako dlho trva priemerna jazda s waze?

    Tomas15.03.2017 - 14:50 Trvalý odkaz

    Hudbu v telefone mozem mat aj bez spotify, a bez toho aby som si za to platil.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy15.03.2017 - 15:27 Trvalý odkaz

    pouzivat waze bez pripojenia straca "veskery" zmysel.

    Michal15.03.2017 - 17:03 Trvalý odkaz

    Wayne aky zmysel ma pouzivat waze na kratke trasy kde to poznam? Navigaciu prave pouzivam len na dlhe trasy do neznama...

    Dezi15.03.2017 - 20:55 Trvalý odkaz

    Waze zapinam aj na 2km cestu ktorú poznám a idem po nej 3-4x denne

    Michal15.03.2017 - 23:42 Trvalý odkaz

    oxy nepouzivam ho pravidelne, lebo osobne nemam potrebu vediet kde je radar, nehoda, alebo kolona. Navigaciu pouzivam len na neznamich miestach. Aj to zaplateny Sygic.

    Profile picture for user mar.bartian@gmail.com

    oxy16.03.2017 - 00:21 Trvalý odkaz

    Drviva vacsina ludi používa waze presne kvôli tomu co ty nemas za potreby :) mam zaplateny sygic a copilot, ale ak potrebujem nieco nájsť tak púšťam google maps a ak sa len presuvam z bodu A do bodu B tak pustam waze.

    Fizzy16.03.2017 - 00:23 Trvalý odkaz

    Prave dnes som si to vsimol a aj hned vyuzil pri ceste z prace ;) Zatial to vnimam pozitivne. Stve ma iba zle domyslene nabijanie telefonu v aute, ale to je chyba auta, nie telefonu. Waze-u drzim palce a spytify beriem ako nutne "zlo" v dnesnej hektickej dobe, kedy nema vyznam menit cd, alebo SD karty v autoradiu a PC aby clovek pocuval svoje oblubene skladby vsade a na roznych zariadeniach.

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne16.03.2017 - 00:28 Trvalý odkaz

    @Mdrak, ak chces dopravne info a zvolit si trasu aby bola co najplynulejsia, preco nie? Kratka, dlha trasa, ved to je jedno. Waze data taha iba pri doprave a infu, to nie su gigabajty, mapy sa ulozia samozrejme offline.

    @Merrick, ano, mozes. Pokial si na Slovensku, tak mozes. Uz vo vyspelejsich krajinach EU by som neriskoval. Ja radsej zaplatim spotify sebe a 4 dalsim, a nech si kazdy vytvara playlisty a stahuje ich na wifi, ako by som mal ja stahovat a kopirovat hudbu podla zelani, a trapit sa s id3 tagmi, 128-192kbps, oni su spokojni a ja tiez, a za tych 9 evri mi to stoji :) tych 320kbps staci na vacsinu zanrov a songov, v pohode.

    Michal16.03.2017 - 08:44 Trvalý odkaz

    Wayne mne nejde vobec o data, ale proste na kratke trasy sa mi nechce stale nastavovat navigaciu len koli dopravnemu infu, staci mi zapnut radio. Je pravda nebyvam v Blave, kde sa daju nepriechodne cesty obist. U nas v Trencine je zapcha kazdy den a musim si to vystat tak ci tak, lebo obist sa to neda. Nepotrebujem na to navigaciu :)

    Lenka Ivančíková16.03.2017 - 09:07 Trvalý odkaz

    ved naco nastavovat navigaciu? ja navam urcenu trasu minimalne. len ked chcem vediet, ktora je v meste aktualne rychlejsia. necha j app spustenu a bude ta upozornivat na hliadky, nebezpecenstva pred tebou. Waze nie je iba navigacia. :)

    Michal16.03.2017 - 09:19 Trvalý odkaz

    No keby som zil v Blave tak by som waze asi pouzival, ale u nas to nema fakt zmysel, ked o policajtoch viem presne kde su a ked sa stane nehoda nemam to ako obist, nemame vsade obchvaty, alternativne cesty. BTW. Waze som skusal este ked vacsina ludi u nas ani nevedela, ze nieco take je.

    oliver9918.03.2017 - 07:32 Trvalý odkaz

    Waze si nataha za hodinu pouzivania len okolo 10-15mb

    Profile picture for user marek.ceman@gmail.com

    Wayne02.05.2017 - 14:45 Trvalý odkaz

    Tak som to konecne vyskusal. Na trasach medzi Kosicami, Dunajskou Stredou a Lucencom, dokopy asi 800km, waze "zjedlo" necelych 38MB dat. Vsetky nahlasene hliadky boli realne, takze som sa vyhol nervoznemu cakaniu, ci mi domov pride alebo nepride vyherna fotografia. To prepojenie so Spotify je super.