Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Spotify bude integrované do Waze a naopak

· · Diskusia
Využívate počas šoférovania navigačnú aplikáciu Waze a radi popri tom počúvate hudbu cez Spotify? Tak tu máme pre vás príjemnú novinku.

Možno aj vy patríte medzi ľudí, ktorí počas šoférovania počúvajú hudbu a hneď po naštartovaní auta zapínajú Waze. Nielen kvôli navigácii, ale najmä kvôli čerstvým informáciám o plynulosti premávky a prípadným obmedzeniam v doprave. Pokiaľ patrí medzi vaše obľúbené hudobné služby Spotify, zrejme vás potešia najnovšie plány o integrovaní s Waze.

Waze a Spotify

Podľa informácií na stránke waze.sk sa v priebehu niekoľkých týždňov dočkáme prepojenia obidvoch aplikácií. Po spustení Waze sa vám v okne vpravo hore zobrazí ikona Spotify a jediným kliknutím si spustíte prehrávanie poslednej skladby. Rolovacie okno vám dovolí medzi skladbami prepínať, nie však listovať v aplikácii. Z bezpečnostných dôvodov.

Waze a Spotify

V Spotify bude v hornej časti obrazovky ikona Waze a ťuknutím na ňu spustíte navigáciu. Aj počas práve prehrávanej pesničky. Bez preklikávania medzi aplikáciami. Musíte mať však obidve v telefóne nainštalované.

Linky na stiahnutie:
- Waze pre Android
- Waze pre iOS
- Spotify pre Android
- Spotify pre iOS

Integrovania Waze do Spotify a naopak sa najskôr dočkajú majitelia zariadení s operačným systémom Android, používatelia iPhonov budú tentoraz až druhí v poradí.

Zdroj: waze.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188