4ka: pri prenose získate každé štvrté TO.∞ alebo Moja 100vka zadarmo

  • Manobb 15.11.2017 - 19:44

    Nemám pre 4ku "NIČ NOVÉ": prenos môjho čísla do 4ky nehrozí !

  • David15.11.2017 - 19:53 Trvalý odkaz

    Teraz nechápem, či každý štvrtý prenos globálne alebo musí mať zákazník štyri paušály na svoje meno? Každopádne by som do štvorky svoje číslo nepreniesol ani keby čo bolo. Pri tomto pásme nikdy. Inak nechápem obchodné praktiky tejto spoločnosti. Pri TO10 za 7,5€ ponúkajú 1GB v sieti národného roamingu no pri TO nekonečno za 20€ už po presurfovaní cca 1,3GB v sieti národného roamingu vypínajú paušál z dôvodu "zneužívania služby".

    bompar8115.11.2017 - 20:08 Trvalý odkaz

    Tak tak. Žiaľ 4ka robi vsetko, ale škoda ze z opacneho konca.
    Namiesto budovania a este raz budovania siete vymyslaju kadejake cirkus marketingove prepadaky. Jajaj a tak vam clovek fandil,ale asi naviac ani memate, bez poriadne vybudovanej siete.

    Lenka Ivančíková15.11.2017 - 21:53 Trvalý odkaz

    Dawis, prenesie si cislo, aktivujes na nom napriklad program TO nekonecno, nastavis automaticku obnovu a kazdy stvrty mesiac za program neplatis.

    David15.11.2017 - 22:12 Trvalý odkaz

    Ok, tak toto beriem za celkom fajn ponuku. Lenže: Signál v budovách je katastrofa a to prepínanie z roamingu trvá niekedy aj 15 minút. To zdraženie z 1€ na 2€ za 1GB tiež nepotešilo (sestre platím dátovú kartu a signál má dve paličky z piatich, takže nič moc) a tá reklama "nemáme nič nové" je výsmech zákazníkom. Som zvedavý ako s nimi zatočí regulátor kvôli porušovaniu EU roamingu a zmenou ceny balíka zo dňa na deň. Pojem "paušál" využíva táto spoločnosť len pokým niekto nespomenie EU roaming, od tej chvíle je to doplnkový balík. Majú v tom všetkom bordel a komunikácia je nulová.

    funboy16.11.2017 - 11:43 Trvalý odkaz

    4ka už nebuduje, 4ka už len zahusťuje doteraz vybudovanú sieť a bude ju zahusťovať až kým nedosiahne sľúbených 80%

    nanoSIM16.11.2017 - 13:32 Trvalý odkaz

    Každé štvrté TO.∞ a Moja100vka ZADARMO

    Lenka, nie je to každý štvrtý mesiac, ale každá štvrtá aktivácia TO Lenka viď cenník http://www.4ka.sk/media/docs/cennik_MNP_HQ.pdf

    - zakúpi si niektorý z nových paušálov TO.∞ alebo nový hlasový paušál Moja 100vka trikrát za sebou (od
    prvej aktivácie nového paušálu alebo nového hlasového paušálu), maximálne v priebehu časového úseku 123
    dní cez ktorýkoľvek predajný kanál 4ky

    Lenka Ivančíková16.11.2017 - 15:29 Trvalý odkaz

    kedze balik plati 30 dni, da sa to orientacne pre lepsie pochopenie brat ako mesiac. :) takze kazda stvrta aktivacia programu To nekonecno je vlastne kazdy stvrty mesiac (+- den dva). odpovedala som iba prikladom.

    Rastislav.j16.11.2017 - 15:50 Trvalý odkaz

    podľa zákona má mesiac presne 30 dní