Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

TIP: bezplatné hovory a SMS s aplikáciou Viber

· · Diskusia
Viber je ďalšia z komunikačných služieb, ktorá umožňuje bezplatné telefonovanie a posielanie SMS správ podobne ako Skype. Podmienkou je pripojenie k internetu, novinkou podpora Windows Phone a BlackBerry.

Nedávno sme vám predstavili messenger WhatsApp, teraz vás chceme upozorniť na podobnú slžbu, ktorá ponúka nielen posielanie správ a obrázkov, ale aj hovory.

Prečítajte si: TIP: WhatsApp - dajte zbohom SMS správam (19. 4. 2012)

Viber

S aplikáciou Viber môžete uskutočňovať aj medzinárodné hovory s každým, kto má vo svojom zariadení tento softvér nainštalovaný. Stačí iba pripojenie na internet cez dátový balík operátora (3G sieť je pre kvalitu hovoru výhodou) alebo Wi-Fi pripojenie.

Po nainštalovaní vám aplikácia skontroluje vaše uložené kontakty a označí tých, ktorí túto službu už využívajú.

Viber Viber Viber Viber Viber

Viber beží na pozadí a vplyv na batériu je podľa ohlasov používateľov takmer minimálny. O obľúbenosti aplikácie svedčí nielen vysoký počet stiahnutí, ale viac než 40 miliónov aktívnych používateľov.

Link na stiahnutie nájdete na stránke www.viber.com.

Aplikácia je dostupná nielen pre operačné systémy iOS a Android, ale najnovšie v beta verzii aj pre Windows Phone a BlackBerry.

Ďalšie tipy na aplikácie nájdete pod týmto odkazom.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188