Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Tip · Dnes 11:00 · Tablety podľa nás dokážu v mnohých domácnostiach úplne nahradiť počítač. Ani na tie výkonnejšie s krajšími displejmi nepotrebujete veľa peňazí a v hre zostanú aj produkty od Apple.
Tip · 19.9. 18:00 · diskusia 1 · Nová verzia prehliadača prináša oproti konkurencii niekoľko výhod. Sľubuje napríklad bezproblémovú spoluprácu medzi telefónom a mobilom, ktorá funguje pomocou QR kódu, či prehliadanie internetu prispôsobené pre jednu ruku.
Tip · 16.9. 10:00 · diskusia 14 · Keynote Tima Cooka otvorila viacero otázok. Oplatí sa niektorý z trojice nových modelov, alebo radšej siahnuť po zlacnených iPhonoch z roku 2017? A čo v prípade, ak len zvažujete upgrade zo starších iPhonov?
Tip · 15.9. 10:00 · diskusia 10 · Do výslednej ceny u nás sa premieta DPH, clo aj zvýšené náklady výrobcu. Tie môžu byť rôzne, od nákladov na preklad dokumentov až po dlhšiu záruku.
Tip · 13.9. 18:00 · Známa streamovacia služba priniesla vylepšenie pre platiacich zákazníkov. Premium účet už môžete používať na piatich zariadeniach a do každého uložíte až 10-tisíc skladieb na offline počúvanie.
Tip · 9.9. 10:00 · diskusia 15 · Rozhodujeme sa medzi dvoma horúcimi novinkami s rýchlymi procesormi, pri ktorých však výrobcovia zachovali nízku cenu len odstránením niektorých funkcií. Je na vás, či vám budú chýbať.
Tip · 8.9. 10:00 · diskusia 2 · Tlačidlo Bixby si nenašlo veľa priaznivcov ani medzi majiteľmi tohtoročných modelov. Našťastie, stále sa dá vypnúť, alebo využívať na niečo užitočnejšie.
Tip · 2.9. 10:00 · diskusia 2 · Cenový rozdiel medzi top modelmi Samsungu a Huaweiu je pomerne veľký. Dáte prednosť dvojnásobnému úložisku a silnejšej batérii, alebo je pre vás dôležitejší audio jack, vodeodolnosť a bezdrôtové nabíjanie?
Tip · 1.9. 10:00 · diskusia 8 · Vybrať si nové smartwatch nie je vôbec jednoduché. Tie najlepšie modely, ktoré umožnia inštalovanie ďalších aplikácií, vydržia maximálne 2 dni. Medzi lacnejšími zas nájdete doslova záplavu výrobkov od menej známych značiek.
Tip · 28.8. 00:00 · diskusia 1 · Slovenská aplikácia pre Android a iOS umožňuje preveriť vozidlá na základe tabuliek s evidenčným alebo VIN číslom. Spolupracuje s databázou ministerstva vnútra SR a ČR. Ponúka aj zoznam hľadaných vozidiel a ďalšie funkcie.
Tip · 25.8. 10:00 · diskusia 20 · Skúšali sme nájsť najvýhodnejšiu SIM kartu pre GPS tracker. Platiť chceme čo najmenej, rozhoduje ale aj pohodlie. Volania a SMS-ky nepotrebujeme vôbec, dát len veľmi málo.
Tip · 24.8. 18:00 · diskusia 1 · Aplikácia na vyhľadávanie informácií o objektoch len pomocou fotky už funguje aj v slovenskom jazyku. Službu podporujú iba vybrané zariadenia.
Tip · 19.8. 10:00 · diskusia 7 · Zenfone 5z zaujme výbornými technickými parametrami a nízkou cenou, na Slovensku ho však len tak nezoženiete. OnePlus 6 sa už naplno predáva.
Tip · 18.8. 10:00 · Klasický fotoaparát môže ponúknuť krajšie zábery, smartfón zas drobné úpravy, zálohovanie aj ľahké odoslanie e-mailom či upload na facebook.
Tip · 12.8. 10:00 · diskusia 19 · Môže minuloročná vlajková loď ešte stále obstáť proti novinke z apríla tohto roka? Vďaka QHD dispeju a širokouhlému fotoaparátu zrejme áno. Najmä ak jej cena výrazne klesne.
Tip · 11.8. 10:00 · diskusia 6 · Príčin môže byť niekoľko. Možno je to malou kapacitou batérie, možno len letným obdobím a intenzívnejším používaním. Základné triky na predĺženie výdrže však platia stále.
Tip · 5.8. 11:00 · Naša čitateľka si vyberá medzi dvoma lacnými smartfónmi do 200 eur. Jeden ponúkne krajšie fotografie, druhý viac výkonu, dvojnásobok miesta v úložisku a nižšiu cenu.
Tip · 4.8. 10:00 · diskusia 2 · Pokiaľ je váš iCloud plný, mali by ste zvážiť zakázanie zálohovania fotografií a niektorých ďalších aplikácií. Tie môžu zaberať až príliš veľa priestoru.
Tip · 29.7. 10:00 · diskusia 5 · Aj keď oba smartfóny ponúknu rovnaký procesor a grafický čip, neznamená to, že budú rovnako rýchle. O slovo sa totiž prihlási optimalizácia a veľkosť operačnej pamäte.
Tip · 28.7. 10:00 · diskusia 7 · K svojmu iPhonu 7 Plus som hľadal Bluetooth slúchadlá. Prioritou boli čo najmenšie rozmery a pohodlné zmotanie do vrecka či tašky.
Tip · 26.7. 14:00 · Jednoduchá aplikácia zobrazí aktuálny radar s intenzitou zrážok a odhad ich pohybu na najbližších 8 hodín. Pre Android aj iOS je dostupná zadarmo.
Tip · 24.7. 10:00 · Meteorologická služba s presnými radarovými mapami vám umožní odhadnúť počasie presnejšie než iné aplikácie. Windy dokonca ponúka vzájomné porovnanie štyroch rôznych modelov.
Tip · 22.7. 10:00 · diskusia 5 · Dominik hľadá smartfón za rozumnú cenu s čo najlepším fotoaparátom. My by sme sa však zamerali aj na ostatné hardvérové parametre, ktoré budú pri každodennom používaní rovnako dôležité.
Tip · 21.7. 10:00 · diskusia 4 · Najlepšou voľbou budú duálne fotoaparáty v smarfónoch od LG, najlacnejšou Motorola Moto X4. Zvážiť môžete aj prídavné objektívy.
Tip · 15.7. 10:00 · diskusia 7 · Novší model prináša výkonnejší hardvér, fotoaparáty s vyšším rozlíšením, natiahnutý displej a trochu silnejšiu batériu. Stále mu však chýba odolnosť voči vode. Bude tiež o stovku drahší.
Tip · 14.7. 10:00 · diskusia 4 · Najväčšie skúsenosti a poznatky o pomere cena / kvalita / kapacita máme s batériami spoločností Xiaomi a ADATA. Odporúčame zdroj s výstupom aspoň 2 A a kapacitou približne 10000 mAh. Vyššie už prinesú väčšiu hmotnosť.
Tip · 12.7. 11:00 · Novú funkciu ocenia tí, ktorí sledujú obsah offline. Epizóda, ktorú ste už pozreli sa automaticky vymaže a stiahne nová. Ide o voliteľné nastavenie, ktoré môžete povoliť alebo zakázať. Dostupná je zatiaľ iba pre Android.
Tip · 8.7. 10:00 · diskusia 6 · Ľubica si vyberá medzi smartfónom z Japonska a najvybavenejším modelom Huaweiu. Voľbou našej redakcie by však bol skromnejší model P20 bez tretieho objektívu.
Tip · 7.7. 10:00 · Najjednoduchšou voľbou bude pridať Google kalendár z Androidu aj do vášho iPhonu. Nové udalosti potom vytvárajte už len pod tým správnym účtom.
Tip · 6.7. 14:00 · diskusia 1 · Júl už tradične patrí k cyklistickým sviatkom. Aj tohtoročnú Tour de France môžete sledovať nielen v televízii a na internete, ale všetko dôležité sa dozviete z mobilnej aplikácie pre Android a iOS.
Tip · 4.7. 19:00 · S aplikáciou iMeteo budete mať po ruke presné a podrobné informácie o počasí. Nová beta verzia aplikácie vás upozorní, že vo vašej blízkosti udrel blesk.
Tip · 1.7. 10:00 · diskusia 20 · Večný súboj medzi Samsungom a Apple prinášame v ďalšom vydaní. Menší iPhone môže mať problém s výdržou, zahnutý displej Galaxy S9 zas v praxi neohúri každého a prináša viac negatív než výhod.
Tip · 30.6. 10:00 · diskusia 4 · Presúvanie súborov na microSD kartu či prenosný disk priamo z Androidu môže byť zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdá. Najmä ak sú veľké a chcete ich čítať aj na počítači.
Tip · 24.6. 10:00 · Za menej peňazí väčší displej a úložisko aj novší operačný systém. V dnešnej Dileme Danielovi poradíme, ako ušetriť viac než sto eur.
Tip · 23.6. 10:00 · diskusia 3 · Nášho čitateľa zaujali smartfóny, ktoré ponúkajú druhý objektív s vyššou ohniskovou vzdialenosťou. Má takéto optické priblíženie a zoomovanie zmyslel, alebo ide len o marketigový ťah?
Tip · 23.6. 00:00 · diskusia 7 · Na SMS správu doručenú na android môžete odpovedať z webového prehliadača. Písanie dlhších textov je na klasickej klávesnici pohodlnejšie a zároveň si môžete prezerať konverzácie bez toho, aby ste zobrali telefón do ruky.
Tip · 20.6. 18:00 · Jeden z najlacnejších modelov portfólia HMD Global umožňuje registrovaným používateľom prístup k beta verzii operačného systému Android 8.1 Oreo.
Tip · 20.6. 14:00 · Turisti prichádzajúci na Slovensko z krajín mimo Európskej únie, si môžu zažiadať o vrátenie DPH z nakúpeného tovaru. Aplikácia, ktorú budeme u nás testovať ako prví na svete, má všetko uľahčiť a zdigitalizovať.
Tip · 20.6. 11:00 · Najväčší video portál sa snaží lepšie integrovať nové sociálne funkcie. Týkajú sa odosielania správ, ktoré je dostupné už nejaký čas. Aktualizácia upravila názov karty a pridala možnosti doručenej pošty.
Tip · 18.6. 18:00 · Sygic pridal so svojej navigačnej aplikácie novú funkciu, ktorá na základe údajov získaných za dvojročné obdobie, dokáže predvídať dopravnú situáciu a vybrať tak optimálnu trasu.
...
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188