Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: nové dátové paušály a vylepšené spájanie dát

· · Diskusia
Existujúce portfólio mobilných internetových programov nahrádza Orange od dnešného dňa novou ponukou s objemom až 55 GB dát. Celá rodina si všetky svoje dáta môže spojiť do jedného balíka a využívať ich tak na rôznych zariadeniach.

Orange vynovil svoje portfólio mobilného internetu. Programy Data Basic, Data Optimal, Data Premium, Data Extra a Data Exclusive budú dostupné s viazanosťou aj bez. Zákazníci, ktorí sa s novým dátovým paušálom rozhodnú zaviazať na 12 mesiacov a nepotrebujú nové zariadenie, získajú v paušále vyšší objem dát.

Tí, ktorí si niektorý z dátových paušálov zoberú k existujúcemu alebo novozriadenému fixnému internetu, prípadne balíku služieb Love, získajú na mobilný internet 20 % zľavu z mesačného poplatku.

Orange dátové balíky

Zákazníci Orangeu si môžu jednoducho spojiť všetky predplatené dáta na svojich paušáloch, či už dátových alebo hlasových, do jedného balíka dát a ten využívať na viacerých zariadeniach v rodine.

V takom prípade získajú navyše aj dátový bonus, a to až do výšky 2 500 MB mesačne, v závislosti od počtu spojených dátových paušálov. Za každú SIM kartu v spojení dát zákazníci zaplatia 1 euro mesačne. Bonus 0,5 GB dostanú v prípade, že si spoja dáta na maximálne 4 SIM kartách. Bonus 1 GB navyše získajú spojením 5 až 9 SIM kariet a dátový bonus 2,5 GB čaká na tých, ktorí si spoja dáta na 10 SIM kartách.

K dátovým paušálom sa dá aktivovať služba Navzájom zadarmo aj niektorý z doplnkových Nonstop balíkov.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188