Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Orange: nové neobmedzené dátové balíky zamerané na navigáciu a hry

· · Diskusia
Operátor rozširuje ponuku nonstop dátových balíkov a k existujúcim štyrom pridáva ďalšie dva: Nonstop Navigácia a Nonstop Hry.

K nonstop dátovým balíkom predstaveným v rámci vianočnej ponuky Orange pridáva dve novinky. Potešia najmä cestovateľov či náruživých hráčov mobilných hier. Nemusia na online navigáciu alebo pri hraní online hier míňať svoje predplatené dáta v paušále ani si strážiť svoj dátový limit.

Pokiaľ často využívate niektorú online navigáciu, ako napríklad Waze či Google Mapy, je tu k dispozícii dátový balík Nonstop Navigácia. V rámci dátového balíka Nonstop Hry môžete neobmedzene využívať známe globálne herné aplikácie ako Pokemon Go, Clash Royale či populárne slovenské herné aplikácie Diggy’s Adventure, Seaport, TrainStation, Emporea a Epic Evolution. Mesačný poplatok za každý z balíkov balík sú 4 eurá.

Orange baliky

Zákazníci s balíkom služieb Love získajú Nonstop balík na 1 rok zadarmo
Všetkých existujúcich, ale aj nových zákazníkov, ktorí sa teraz rozhodnú pre niektorý z balíkov služieb Love 40, 50 alebo 60, Orange odmení benefitom, vďaka ktorému si môžu vybrať ktorýkoľvek zo šiestich nonstop dátových balíkov a využívať ho 12 mesiacov úplne bezplatne.

Benefit si zákazníci môžu aktivovať jednoducho prostredníctvom SMS správy. Po aktivácii balíka služieb Love obdržia SMS správu, na ktorú stačí bezplatne poslať odpoveď s názvom Nonstop balíka, ktorý chcú využívať. Zákazníci, ktorí v čase aktivácie Love už majú zakúpený akýkoľvek Nonstop balík, si môžu vybrať ako benefit ktorýkoľvek ďalší Nonstop balík, ktorý v danom čase ešte aktívny nemajú.

Po uplynutí jedného roka bude zákazník upozornený SMS správou a následne si môže službu buď sám deaktivovať alebo mu bude balík ponechaný za pôvodných štandardných podmienok:
- 2 eurá / mes. Nonstop Chat
- 4 eurá / mes. Nonstop Sociálne siete, Nonstop Hry aj Nonstop Navigácia
- 6 eur / mes. Nonstop Hudba
- 10 eur / mes. Nonstop Video

Za každý ďalší balík za znižuje cena o 1 euro
Nonstop dátové balíky si zákazníci môžu aktivovať bez viazanosti a v prípade, že si zvolia ľubovoľnú kombináciu viacerých z nich, získajú zľavu z mesačného poplatku 1 € až 5 €. Pri dvoch balíkoch vo výške 1 eura, pri troch balíkoch vo výške 2 eur, pri štyroch balíkoch dostanú zľavu vo výške 3 eur. Do tohto počtu balíkov balík, ktorý zákazníci získajú bezplatne ako benefit k balíku služieb Love, nezarátáva.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188