Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Prvý smartfón s otvorom v displeji bude mať nakoniec Samsung

· · Diskusia
Dvaja veľkí rivali sa pretakajú v uvedení prvého smartfónu na svete, ktorý bude mať fotoaparát priamo v displeji. Najskôr to vyzeralo, že to bude Huawei, no preteky zrejme vyhrá Samsung.

Trend natiahnutých displejov na maximum priniesol problém s umiestnením prednej kamery. Vyriešili to výrezy rôznych veľkostí a tvarov, vysúvacie mechanizmy a teraz zrejme nastáva éra otvorov v displeji.

Odštartuje ju Samsung a Huawei. Narozdiel od čínskeho výrobcu sa kórejská spoločnosť výrezom v displeji doteraz úspešne bránila. Pripravovaná novinka Samsung Galaxy A8s dostane Infinity-O displej s vykrojením pre selfie kameru. Premiéru bude mať 10. decembra.

Samsung Galaxy A8s

Nevieme, či sa Samsung poponáhľal s uvedením svojho modelu, pretože zistil, že Huawei už zverejnil upútavku na novinku Nova 4. Tá bude predstavená 17. decembra. Je len isté, že Galaxy A8s s otvorom v displeji, príde o týždeň skôr. Pokiaľ náhodou Huawei neposunie event na skorší termín.

O hardvérovej výbave Samsungu Galaxy A8s sa špekuluje už dlhší čas, očakáva sa 6,3-palcový displej s rozlíšením 1080 x 2340 bodov, Snapdragon 710, 6 GB operačná pamäť RAM, 24 Mpix predná kamera a trojitý zadný fotoaparát.

Zdroj: weibo.com/samsungmobile

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188