Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei Nova 4 s fotoaparátom v displeji príde 17. decembra

· · Diskusia
Prvým zariadením s otvorom v displeji, v ktorej bude umiestnená predná kamera, bude zrejme smartfón od Huawei. Predbehne tak Samsung, ktorý údajne pripravuje podobný telefón.

Doterajšie špekulácie sa postupne potvrdzujú. Koncom novembra sme vás informovali o pripravovanom zariadení Huawei s prednou selfie kamerou v displeji.

Výrobca na sociálnej sieti Weibo vtedy naznačil, že v decembri príde prekvapenie. Dnes už je isté, že sa bude volať Huawei Nova 4 a premiéru bude mať 17. decembra.

Huawei Nova 4

Predchodca očakávanej novinky ponúka solídnu výbavu, dá sa tak predpokladať, že ani pri modeli Nova 4 nebude výrobca na hardvéri šetriť.

Možno tak uvidíme smartfón nielen s inovatívnym umiestnením prednej kamery do natiahnutej Full HD+ obrazovky, ale aj s výkonným čipsetom Kirin 980 a 6 GB operačnou pamäťou. Je takmer isté, že v novinke pobeží Android 9 Pie spolu s novou verziou EMUI 9.

Všetko dôležité sa dozvieme o dva týždne. Kompletné informácie vám prinesieme v základnom infe.

Zdroj: www.weibo.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188