Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei chystá prekvapenie. Bude predná kamera súčasťou obrazovky?

· · Diskusia
Predný fotoaparát možno bude priamo v displeji. Huawei už naznačil príchod prvého zariadenia a prekvapenie odhalí v decembri.

Trend natiahnutých displejov na maximum si od výrobcov vyžiadal kreativitu. Niektorí umiestnili potrebné senzory a prednú kameru do väčšieho či menšieho výrezu v hornej časti obrazovky, videli sme pokusy s presunutím selfie fotoaparátu dole a zopár firiem išlo cestou vysúvacej konštrukcie.

Huawei

Huawei a Samsung si vybrali aj ďalšiu možnosť: dieru v displeji. Kórejský výrobca sa doteraz výrezom rôznych tvarov úspešne bránil, no podľa zatiaľ neoverených informácií pripravuje model Samsung Galaxy A8s, ktorý má dostať Infinity-O displej s vykrojením pre prednú kameru. Jeho podobu načrtol na nedávnej vývojárske konferencii SDC.

Prvým kto príde s týmto riešením, však možno bude Huawei. Na sociálnej sieti Weibo už láka na decembrové prekvapenie. Na upútavke vidno smartfón, kde z hornej časti displeja vychádza lúč. Môže znázorňovať dieru, v ktorej bude umiestnená predná kamera.

Huawei

Internetom koluje fotografia muža z metra s neznámym zariadením v ruke. V hornej časti displeja vidno otvor, ktorý sa nápadne podobá na selfie kameru. Telefónu v robustnom obale nechýba 3,5 mm jack. Údajne má ísť o Huawei Nova 4.

Koniec špekuláciám prinesie až oficiálne odhalenie novinky. Presný dátum zatiaľ nepoznáme.

Zdroj: weibo.com, gizchina.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188