Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
ikona

Na jeden záber: Apple iPhone XS Max

· · Diskusia
Doteraz najvýkonnejší iPhone s veľkým 6,5-palcovým displejom, vylepšenými fotoaparátmi a výbornou výdržou na jedno nabitie. Čo nás potešilo a naopak aj sklamalo, sa dozviete z redakčného videa.

Uvedenie nových iPhonov každoročne rozvíri verejnú diskusiu. Už vlaňajší model iPhone X zožal kritiku za vysokú cenu, tohtoročný iPhone XS Max posunul hranicu ešte vyššie. Tí najnáročnejší, ktorí ocenia 512 GB úložisko alebo chcú skrátka len najvyšší model, si musia pripraviť takmer 1700 eur.

Apple iPhone XS Max

Čo ponúka smartfón v cene výborne vybaveného notebooku? Naše skúsenosti sme už popísali v textovej recenzii, nájdete ju v článku s názvom Apple iPhone XS Max - nech konkurencia závidí. Opäť sa môžete spoľahnúť na kvalitnú a pevne spracovanú konštrukciu, nechýba tlačidlo Mute v bočnej stene a odporcovia zaoblených obrazoviek sa potešia rovnému displeju.

Apple iPhone XS Max

iPhony už tradične patria medzi kvalitné fotomobily a Apple nesklamal ani tento rok. O kúsok ďalej sa posunulo aj rozostrovanie pozadia. O kvalite snímok a videí sa môžete presvedčiť v článku Takto fotí iPhone XS Max. Radosť z dobrej výdrže na jedno nabitie môže pokaziť pohľad na pribalenú nabíjačku, ktorá nepodporuje rýchle nabíjanie.

Podorobnosti o hardvérovej výbave sa dočítate v našom základnom infe a zhrnutie toho najdôležitejšieho sa dozviete z videorecenzie.

Videorecenzia

Chcete byť vždy v obraze? Sledujte náš YouTube kanál Fony.sk

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188