Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom navýšil dáta v paušáloch ÁNO. Aj existujúcim záklazníkom

· · Diskusia
Všetci zákazníci s paušálom ÁNO budú mať od stredy 24. októbra vyšší objem voľných dát. V ponuke pribudol aj nový program ÁNO Dáta M, ktorý ponúka až 8 GB dát za 20 eur mesačne.

Telekom pridá k pôvodnej pätici programov ÁNO nový variant zameraný najmä na zákazníkov, ktorí nepotrebujú neobmedzené volania a preferujú skôr dáta.

Paušál ÁNO M Data obsahuje 100 minút do všetkých sietí a 4 GB dát. Výhodnejší je v skupine Magenta 1, kde sa jeho obsah zvýši na 200 minút do všetkých sietí a 8 GB dát. ÁNO M Data stojí 20 € mesačne, vzťahujú sa naň aj rovnaké dotačné podmienky hardvéru ako pre ÁNO M.

Telekom dáta

Rovnaký paušál ponúkal operátor vybraným zákazníkom aj doteraz. Informovali sme vás o ňom v septembrovom článku.

Veľkou zmenou bude od 24. októbra 2018 nový objem dát pre vyššie paušály ÁNO. Zmena sa týka nielen nových, ale aj existujúcich zákazníkov.

- ÁNO L bude mať 10 GB dát mesačne a 15 GB dát v skupine Magenta 1
- ÁNO XL bude mať 20 GB dát mesačne a 30 GB dát v skupine Magenta 1
- ÁNO XXL bude mať 30 GB dát mesačne a 45 GB dát v skupine Magenta 1

Telekom dáta

Naďalej existuje aj možnosť dokupovania dát (1 GB za 3 eurá) a aktivácia služby StreamOn. Zákazníkom s Happy paušálom ostáva pôvodný objem dát. Aktuálne sa nedá prejsť z Happy na ÁNO. Do budúcna túto možnosť operátor nevylúčil.

O novinkách vianočnej ponuky sa dočítate v článku Vianoce v Telekome: dáta navyše, dvojičky aj nový hardvér.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188