Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom ÁNO M Data: 200 minút a 8 GB dát za 20 eur mesačne

· · Diskusia
Atraktívna ponuka však nie je pre každého. Dostane len k niektorým zákazníkom a treba byť členom skupiny Magenta 1. Pokiaľ nie ste v skupine, získate polovičný objem minút aj dát.

Čitateľ Michal dostal SMS-ku so zaujímavou ponuku. Telekom ho v nej vyzýva, aby sa dostavil na predajňu, kde môže pri 24-mesačnej viazanosti získať 200 minút na volania a 8 GB dát len za 20-eurový mesačný poplatok.

Pre tých, čo nie sú súčasťou skupiny Magenta 1 je ponuka polovičná, no stále dostatočne atraktívna. Za 20 eur dostanú v paušále ÁNO M Data 100 minút a 4 GB dát.

Telekom ANO M Data

Podľa našich zistení ide o novinku určenú najmä pre nové aktivácie a prenesené čísla. No svoj záujem o ponuku môžete vyjadriť aj na stránke www.telekom.sk. Stačí zadať telefónne číslo a operátor vás bude kontaktovať.

Bežný paušál ÁNO M obsahuje neobmedzené odchádzajúcej aj prichádzajúce volania do všetkých sietí v SR a EÚ, neobmedzené SMS a 500 MB dát. Cena je takisto 20 eur mesačne.

Za čitatľský tip ďakujeme.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188