Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Google Maps zobrazujú aj prepravu pomocou Taxify

· · Diskusia
Pri vyhľadávaní trasy v Google mapách môžete nielen vyberať medzi presunom autom, peši a MHD, ale už aj pomocou Taxify. Vidíte predpokladanú cenu a čas čakania na odvoz.

Ikonu mávajúceho cestujúceho s kufrom možno poznáte z vyhľadávania vhodnej trasy cez Google Maps v zahraničí. Napríklad v Barcelone alebo Londýne sa tak v mapách zobrazovala ponuka odvozu cez aplikáciu mytaxi.

Na Slovensku a dalších 15 krajinách kliknutím na panáčika zistíte, koľko vás bude stáť cesta do cieľa cez Taxify.

Taxify Google Maps

Pri vyhľadávaní trasy na mobile teraz máte v Google mapách ma výber niekoľko možností presunu: autom, peši, MHD (pokiaľ ide o podporované mesto) a Taxify. Okamžite zistíte odhadovanú cenu, čas cesty a dobu čakania na vozidlo. Po kliknutí na "Otvoriť v aplikácii" dokončíte objednávku tradične cez Taxify. Pokiaľ ju nemáte nainštalovanú, budete vyzvaní na jej stiahnutie.

V aplikácii sa už dozviete presnú, nie odhadovanú cenu. Túto funkciu spustila spoločnosť len nedávno, koncom septembra a viac sa o nej dozviete v článku Presnú cenu za cestu s Taxify sa už dozviete vopred.

Mobilná aplikácia je bezplatne dostupná pre smartfóny s operačným systémom Android a iOS.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188