Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

4ka oslavuje 3. narodeniny a dáva dáta zadarmo

· · Diskusia
Štvrtý operátor oslavuje svoje tretie narodeniny a pre všetkých zákazníkov pripravil darček. 24 hodín budú môcť dátovať bez poplatkov.

SIM kartu 4ky ste si prvýkrát mohli kúpiť v pondelok 5. októbra 2015, narodeniny si však operátor udáva o deň skôr, teda 4. októbra 2015, kedy ohlásil sprístupnenie svojich služieb verejnosti.

Tak ako minulý rok aj letos prináša 4ka zákazníkom darček: dáta na celý deň zadarmo. Na to, aby mohli Štvorkári dátovať vo štvrtok 4. 10. 2018 celý deň zadarmo, si nemusia nič aktivovať.

4ka narodeniny

Bezplatne môžu surfovať v sieti 4ky aj v 3G sieti národného roamingu. V prípade, ak má Štvorkár aktivovaný nový paušál alebo dátový balík, spotrebované dáta sa mu z neho nebudú odrátavať.

Minulý rok pripravil operátor na svojom facebookovom profile pre zákazníkov súťaž o bezplatné nekonečné dáta na celý rok. Zatiaľ tam len vyzýva zákazníkov aby uhádli, čo sa ukrýva za obrázkom s číslicou tri. Rozuzlenie príde čoskoro.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188