Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Apple sprístupnil oficiálnu aktualizáciu iOS 12

· · Diskusia
Beta testeri si mohli najnovšiu verziu operačného systému iOS nainštalovať už skôr, dnes ju Apple vydáva pre všetkých používateľov kompatibilných iPhonov, iPadov a iPodu touch 6. generácie.

Operačný systém iOS 12 bol predstavený na júnovej vývojárskej konferencii WWDC, má byť výkonnejší a rýchlejší než aktuálna verzia. Viac sa zameriava na podporu rozšírenej reality, používatelia budú mať viac informácií o tom, ako dlho trávia svoj čas s mobilom alebo tabletom v ruke, a nových funkcií sa dočkala aj virtuálna asistentka Siri.

iOS 12

Nový iOS bol optimalizovaný na rýchlosť a lepšiu odozvu v celom systéme. Vylepšený výkon sa má prejaviť na všetkých podporovaných zariadeniach od iPhonu 5S a iPadu Air. Spustenie fotoaparátu má byť o 70 % rýchlejšie, zlepšiť sa mala aj odozva písania na dotykovej klávesnici. Aj pri plne zaťaženom zariadení má byť spúšťanie aplikácií dvakrát rýchlejšie než na predchádzajúcej verzii.

iOS 12

Memoji je nový typ prispôsobiteľných Animoji, ppomocou rozmanitých postavičiek podporujú v aplikácii Správy expresívnejšiu komunikáciu. Pribudli nové Animoji tyranosaurus, duch, koala a tiger.

iOS 12

Nová funkcia Čas pred obrazovkou poskytuje detailné informácie o tom, koľko času trávite používaním aplikácií a prezeraním webu. Môžete si nastaviť limity. Hlásenia z rovnakej aplikácie sa budú zoskupovať, čo by malo notifikácke sprehľadniť. Možnosť Doručovať potichu odosiela hlásenia priamo do Centra hlásení, takže vás nebudú rušiť.

iOS 12

Funkcia Skratky Siri umožňuje rýchlejšie vykonávanie úloh a používanie Siri s ľubovoľnou aplikáciou. ARKit 2 prináša zdieľanie zážitkov v rozšírenej realite a vývojári môžu vytvárať inovatívny AR softvér. Nová aplikácia Meradlo využíva rozšírenú realitu na meranie rozmerov objektov a vzdialenosti.

iOS 12

Novinky iOS 12 sme vám predstavili aj v tomto článku. Kompletný zoznam zmien je veľmi dlhý a prečítate si ho po ťuknutí na položku Viac informácií v časti Nastavenia -> Aktualizácia softvéru.

Veľkosť inštalačného balíčka je rôzna podľa použitého zariadenia, pre iPad 10.5 Pro má 2,36 GB. Na jeho stiahnutie odporúčamew použiť stabilné Wi-Fi pripojenie. Systém by mal update ponúknuť automaticky, prípadne ho môžete vyhľadať po otvorení položky Všeobecné -> Aktualizácia softvéru.

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188