Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Honor Band 4: AMOLED displej a snímač tepu srdca

· · Diskusia
Nová generácia inteligentného náramka ponúka 0,95-palcový AMOLED displej, fitnes funkcie, monitorovanie spánku, vodeodolnú konštrukciu a podľa výrobcu až 14-dňovú výdrž na jedno nabitie.

Športový smart náramok od Honoru má tradičný dizajn s gumeným remienkom a plastovým telom. Na jemne zakrivenom farebnom AMOLED displeji s 0,95'' uhlopriečkou sa nachádza dotykové ovládacie tlačidlo. Oproti predchodcovi sa displej mierne zväčšil a pribudlo farebné zobrazenie údajov.

Honor Band 4

Základné parametre:

Rozmery 43 x 17 x 11,5 mm, hmotnosť 23 gramov, kompatibilita s OS Android 4.4 a vyšším, iOS 9.0 a novším, polykarbonátový náramok (TPU75), 100 mAh batéria, výdrž až 14 dní, doba nabíjania 1,5 hodiny, 0,95'' farebný AMOLED displej, snímač srdcového tepu, akcelerometer, Bluetooth 4.2, vodotesnosť (5ATM).

Honor Band 4

Honor Band 4 ponúka niekoľko druhov cvičení, sleduje pohybové aktivity, počíta prejdené kroky, vzdialenosť, spálené kalórie, zobrazí počasie a po spárovaní s telefónom cez Bluetooth poslúži ako notifikačné centrum. Kompatibilný je s operačným systémom Android a iOS.

Honor Band 4

Novinka vám zmeria kvalitu spánku aj srdcový tep. Vďaka integrovanému NFC poslúži aj na bezkontaktné platby. Kapacita batérie sa oproti minulej verzii Band 3 nezmenila, ostáva na hodnote 100 mAh. No kým predtým výrobca hovoril o 30-dňovej výdrži na jedno nabitie, teraz spomína 14 dní.

Honor Band 4

Pri zapnutom automatickom meraní tepu srdca počas celého dňa sa výdrž zníži na šesť dní. Podľa výrobcu sa nemusíte báť zobrať náramok do bazéna, v menu nájdete medzi cvičeniami aj plávanie.

Honor Band 4 sa na domácom čínskom trhu predáva v čiernej, modrej a ružovej farbe za 199 CNY, čo je približne 26 eur. Kedy sa dostane do Európy sme sa zatiaľ nedozvedeli. Európska cenovka bude navýšená o DPH, clo a ďalšie poplatky.

Zdroj: honor.cn

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188